reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Szukasz szczęścia dalej czy odpusciliscie ?
Odpuściliśmy... Ja juz 38 l bedzie w marcu i wystarczy, gdyby byla wpadka to bym kochala i wychowala niezależnie od płci, ale sie na kolejne nie decyduje bo moje wszystkie kolki mialy i ząbkowanie od 3 miesiąca wiec u mnie noworodek to wyzwanie a pierwszy rok zycia to ciagle niespanie i ból...
 
reklama
Ja tylko wpadłam zameldować wzrost temp. do 36,92 [emoji173]️ może jednak M. miał ten złoty strzał, kiedy przepraszał [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Na pewno miał ;-) my już tak mamy, że jak już za coś się zabieramy, to na pierwszy rzut wszystkie żołnierzyki Wam wysyłamy i lepiej niż Lewy strzelamy :-) słoneczny, wolny poniedziałek ... ;-)
Miłego dnia wszystkim i dużo Słoneczka jasnego i mentalnego
 
Super @martoosia04 temperatura obiecująca , u mnie nadchodzi tydzień działań ,a ja nie nam pomysłu na którą z metod się zdecydować ,króliki ,abstynencja ,kończyć przed owulacją czy w owulację... no jak tą córkę zrobić:p:D
 
Super @martoosia04 temperatura obiecująca , u mnie nadchodzi tydzień działań ,a ja nie nam pomysłu na którą z metod się zdecydować ,króliki ,abstynencja ,kończyć przed owulacją czy w owulację... no jak tą córkę zrobić:p:D
U nas jak wszystko na to owskazuje boboseksy były na dzień przed owu :D na bank byłby to chłopak! :D
 
Hej dziewczyny.
Melduję sie po weekendzie, miałam wczoraj w 36 urodziny testować, a zamiast tego miałam 3 dc. Okres dostałam wcześnie bo w piatek. Jednak owulacja była bardzo wcześnie i ją totalnie przegapiłam :( Widzę że u mnie śluz jest bardzo wiarygodnym wyznacznikiem dni płodnych. Wcześnie się skończył i się zgadza. Cykl poszedł na straty. Czerwcówką nie będę... ehhh.
Wracam do gry w tym cyklu. Kupiłam nawet testy owu.
 
Hej dziewczyny.
Melduję sie po weekendzie, miałam wczoraj w 36 urodziny testować, a zamiast tego miałam 3 dc. Okres dostałam wcześnie bo w piatek. Jednak owulacja była bardzo wcześnie i ją totalnie przegapiłam :( Widzę że u mnie śluz jest bardzo wiarygodnym wyznacznikiem dni płodnych. Wcześnie się skończył i się zgadza. Cykl poszedł na straty. Czerwcówką nie będę... ehhh.
Wracam do gry w tym cyklu. Kupiłam nawet testy owu.

Ja też bardziej zawierzam śluzowi, niż jakimś kalendarzykom. Zawsze płodny mam jakieś 3 dni przed teoretycznym okresem płodnym.
 
reklama
Do góry