reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Oby się pojawiła anija.82 kciuki trzymam dalej!
Kurcze ja to infekcje miałam może z 5 razy w moim 36 letnim życiu w tym raz byłam na clotrimazolum w globulkach. Taki organizm widocznie.
 
reklama
Już zatestowalam i drugiej kreski nie widac. Temp nadal wysoko.
Oj żeby się udało i ta kreseczki się pojawila Dziwne sny zaczynam miec tzn ze dużo o tym myślę. Kobiety w ciąży mi się śnią


Poczekaj jeszcze do min 14 dpo , moze cos sie przesunelo, albo pozniejsze zagniezdzenie, trzymam kciuki. Mi tez juz codziennie ciaza sie sni, oszaleje a jeszcze tyle dni do testowania.

Temp. w górę [emoji7] 37,06 [emoji177][emoji177][emoji177]


Dobry znak ! Piekna temp, niech sie utrzymuje ❤
 
Poczekaj jeszcze do min 14 dpo , moze cos sie przesunelo, albo pozniejsze zagniezdzenie, trzymam kciuki. Mi tez juz codziennie ciaza sie sni, oszaleje a jeszcze tyle dni do testowania.




Dobry znak ! Piekna temp, niech sie utrzymuje [emoji173]

Wlasnie, bo u mnie jeszcze w poprzednim cyklu w 8dpo było 37, a potem nagle spadek. Więc trochę stresik czy nie spadnie znów.


Nowa szata graficzna na owufriend mi się nie podoba. I jak na zlosc skończył mi sie darmowy abonament wlasnie dzis... wieczorem musze założyć nowe konto.
 
Dziewczyny proszę o odpowiedź. Czy któraś z Was może zebrać w całość Ci należy zrobić pod górkę?wiem że musi być conajmniej 2 dni przed owu ale co dalej ? O ci chodzi z zakwaszaniem jak odczytać Lh?
 
Kotuu- zainstaluj sobie apke femometer i rob testy owulacyjne, wejdz w te apke i rob testom zdjecie (zakladka LH) -zawsze po tym samym czasie czytaj testy, np. Zdjecie testom rob w przeciągu okienka 3-5 minut, to powinno Ci pomoc wyznaczyc, testy z rossmana sa spoko, ja robie tez te zielone one step ale przydaly by ci sie na poczatek jakies porzadniejsze zebys sie upewnila kiedy owu, ilo dniowe masz cykle ?
 
reklama
Dziewczyny a tak z innej beczki. Co myślicie o imieniu Liwia? Bardzo nam się podoba, ale trochę się obawiam czy nie jest zbyt oryginalne na moją małą miejscowość...
 
Do góry