reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
A dodam że zg z tym co czytałam to ciemny test owulscyjny zwiastuje dopiero owu?
Najciemniejszy test to owu będzie w ciągu 12/24h
Na zakwaszanie rephresh lub replens, albo innymi żelami o niskim pH.
Mąż musi trzymać plemniczki od 7-12 dni

Jeja jak ja bym chciala zeby u mnie tez sie okazalo ze dziewczynka:( normalnie ryczec mi sie chce tak bardzo pragnę córeczki
Kiedy masz wizytę? Który to tydzień u Ciebie?
Mam przeczucie, ze u ciebie to córeczka będzie! [emoji1307][emoji1307][emoji1307]
Kiedy najwcześniej się dowiesz?
 
U mnie 5t4d, wizyte mam za tydzien bedzie 6t5d. Wiec zanim sie dowiem to jeszczeeee...
Caly czas sie upueram ze corka mowie do brzucha na ona, wiecie zaklinam rzeczywisyosc i ciesze sie niewidza narazie iudawaniem ze bedzie corka. Le mam momenty ze chce misie wyc i nie bede miala corki bo nie zasługuje... eh...
 
U mnie 5t4d, wizyte mam za tydzien bedzie 6t5d. Wiec zanim sie dowiem to jeszczeeee...
Caly czas sie upueram ze corka mowie do brzucha na ona, wiecie zaklinam rzeczywisyosc i ciesze sie niewidza narazie iudawaniem ze bedzie corka. Le mam momenty ze chce misie wyc i nie bede miala corki bo nie zasługuje... eh...

Zasługujesz na córeczkę jak każda z nas! No uwierz jak Ci mówię! Czujesz niunie pod serduchem to mów do niej i ciesz się zdrowym maluszkiem. Za chwile potwierdzasz tutu z brokatem i sypniesz tu nam [emoji23][emoji23][emoji23]
Bo my łapczywe na te różowe fluidki [emoji177]
 
Ciesze się, że trafiłam na to forum. Myślałam że tylko ja mam taki fokus. Denerwują mnie instagramowe profile z dziewczynami, pary które mają parę. Moja siostra ma parę w zeszłym roku 3 ciąża, 2 córka. Dodatkowo nazwała ja imieniem dla corki o którym zawsze marzyłam. W którymś momencie byłam okropnie zła. Złości mnie też jak inne kobiety podchodzą do tematu na zasadzie o udało nam się. Mnie przeraża 3 ciąża i ryzyko. Wiadomo, że pokocham malucha całym sercem ale rozmawiajac z kobietami starszymi wiem że do końca życia zostaje to uczucie, chęci posiadania córki.
 
Ciesze się, że trafiłam na to forum. Myślałam że tylko ja mam taki fokus. Denerwują mnie instagramowe profile z dziewczynami, pary które mają parę. Moja siostra ma parę w zeszłym roku 3 ciąża, 2 córka. Dodatkowo nazwała ja imieniem dla corki o którym zawsze marzyłam. W którymś momencie byłam okropnie zła. Złości mnie też jak inne kobiety podchodzą do tematu na zasadzie o udało nam się. Mnie przeraża 3 ciąża i ryzyko. Wiadomo, że pokocham malucha całym sercem ale rozmawiajac z kobietami starszymi wiem że do końca życia zostaje to uczucie, chęci posiadania córki.

Tutaj każda Cię zrozumie bo większość ma dokładnie te same odczucia.
Także rozgość się i pomyślnych starań [emoji1307][emoji1307][emoji1307]
 
reklama
Ciesze się, że trafiłam na to forum. Myślałam że tylko ja mam taki fokus. Denerwują mnie instagramowe profile z dziewczynami, pary które mają parę. Moja siostra ma parę w zeszłym roku 3 ciąża, 2 córka. Dodatkowo nazwała ja imieniem dla corki o którym zawsze marzyłam. W którymś momencie byłam okropnie zła. Złości mnie też jak inne kobiety podchodzą do tematu na zasadzie o udało nam się. Mnie przeraża 3 ciąża i ryzyko. Wiadomo, że pokocham malucha całym sercem ale rozmawiajac z kobietami starszymi wiem że do końca życia zostaje to uczucie, chęci posiadania córki.

Większość z nas zna bardzo dobrze to uczucie. Każda marzy o jakieś konkretnej płci i wiele jest w stanie zrobić by tak było.
 
Do góry