reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
My bardzo długo nie chcielismy trzeciego dziecka. Zapierałam sie nogami i rękami. Wszystkim mowilam, ze to juz koniec produkcji. Dopiero od jakiegoś czasu mamy takie parcie.
 
Ja przez pierwszy rok mówiłam że absoltunie ale to przez moje przejścia. .W pierwsze urodziny małego tak poczułam ale widzicie jak że staraniami.. Już 8 Msc
 
reklama
My bardzo długo nie chcielismy trzeciego dziecka. Zapierałam sie nogami i rękami. Wszystkim mowilam, ze to juz koniec produkcji. Dopiero od jakiegoś czasu mamy takie parcie.


Jakbym czytala o sobie tez uparcie twierdzilam, ze koniec. Maz stanowczo mowil nie, ja tez juz poczulam swobode. Az tu nagle w wakacje tesknota i pustka i szybka decyzja
 
Do góry