reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
@Grabcia123 implantacja w 4 dpo jest jak najbardziej możliwa, aczkolwiek nie wielki procent
Szczerze wątpię w to żebym zaszła a co dopiero w implantacje już... Ale od rana czuje się masakrycznie źle.. Boli mnie głowa pobolewaja krzyże, łapią mnie delikatne skurcze podbrzusza i kłuję jajnik czasami.. Może zmęczenie bo to już kolejna noc nie przespana
 
@Kruszynka123 ja tez bralam urosept

@Grabcia123 prosze :) tu masz z of i drugi z apki owuview i obydwa inaczej mi owu wyznaczyly
Screenshot_20180911-092824_Chrome.jpg
Screenshot_20180911-092641_OvuView.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20180911-092824_Chrome.jpg
    Screenshot_20180911-092824_Chrome.jpg
    58,1 KB · Wyświetleń: 748
  • Screenshot_20180911-092641_OvuView.jpg
    Screenshot_20180911-092641_OvuView.jpg
    31,9 KB · Wyświetleń: 738
Anija a testowalas dalej po piku, niw mozliwe zeby tak było , moze złe masz testy albo za szybko konczysz testowac?nie mozliwe zeby owu byla w ndz a skok dopiero we wtorek, to wyglada ze owu byla w pn a juz przy wt pomiarze rano skok czyli owulacja wystapila (jesli sa 3 temp wyzsze po skoku to potwierdza ze owu wystapila) ale skok jest po owu bo jest wyrzut progesteronu po owulacji i nastepuje przez to skok temp. , (skok temp moze nastapic do 2 dni po piku ) , a z testowaniem 8 dpo mozna zaczac co 2 dni, wszystko zalezy od tego kiedy implantacja nastapila u niektorych szybciej u niektorych pozniej, na wykresie czasem widac ale nie zawsze ,

Wymarzona- jak sie lekarz upiera to niech tylko dobrze zbada dziecko.. , a jesli czegos nie bedzie mogl zbadac to bym powiedziala ze to prosze tak zrobic zeby to teraz spr. Bo pan sie upierał na te date ja chcialam przyjsc wczesniej, jak masz mozliwosc to zadzwon do nich jeszcze 1 moze znajda wczesniejszy termin, ja chyba bym miala.w back-upie jakies 2 termin wczesniejszy, zalezy od tego czy masz dobrego lekarza w sumie, czy jest dobry?



Grabcia-powodzonka.moze dalo rade na sama.owu lub lekko po :),
 
A u mnie dziś na testach owu 146 i kreska mocniejsza niż kontrolna. Więc może owu przede mną jednak [emoji848] albo dziś trzeba to kontrolować zdecydowanie.

IMG_2341.JPG
 

Załączniki

  • IMG_2341.JPG
    IMG_2341.JPG
    388 KB · Wyświetleń: 719
@Grabcia123 ale Ci pięknie temp poszła w górę! ładnie masz obstawione serduszkami wiec tak czy siak szansa jest bardzo duża.

@martoosia04 ale pogmatwane to wszystko. Może wczoraj więcej piłaś i się mocz rozcieńczył.

Ja to mam takie krótkie cykle że jak tylko skończy mi się okres to już zaczynam mieć rozciągliwy śluz. Obstawiałam u siebie owulację na 5 lub 6 września. Seksy były 4.09. Dzisiaj 6 dpo albo 5 dpo.
 
reklama
Do góry