reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Gorligorligor gratulacje. Ładniutki chłopczyk.
Życzę Ci teraz wspaniałego czasu z rodziną

Miciurka masz rację chyba za wczesnie kończę testowanie owu. Ja to wogole nie umie się obchodzić z tym testami. Najpierw przez parę miesięcy za krótko moczylam :p A teraz za mało dni. Jak zobaczyłam taka ciemna kreche jak nigdy to pomyślałam "o to już!" :D Czyli jeśli jest tak ze owu była w poniedziałek to zadzialalismy aż 4! dni przed. Czyli znów nic z tego.
 
Gorligorligor gratulacje. Ładniutki chłopczyk.
Życzę Ci teraz wspaniałego czasu z rodziną

Miciurka masz rację chyba za wczesnie kończę testowanie owu. Ja to wogole nie umie się obchodzić z tym testami. Najpierw przez parę miesięcy za krótko moczylam :p A teraz za mało dni. Jak zobaczyłam taka ciemna kreche jak nigdy to pomyślałam "o to już!" :D Czyli jeśli jest tak ze owu była w poniedziałek to zadzialalismy aż 4! dni przed. Czyli znów nic z tego.

Ja Kochana robię tak, w 5-6dc robię pierwszy test. Zamęczam aż cały się zamoczy, w sensie aż wchłonie tyle siuskow aż ta cześć testowa się zamoczy czy jak to wyjaśnić [emoji85]
I czekam ok15 min, wcześniej wychodzą błędy, ale reguła jest, ze wynik można odczytać jak zejdzie barwnik, czyli pole będzie białe a nie różowawe.
Jak mi się high pokaże to robię dwa razy dziennie, a pierwszy pik co 4 godziny, jak pik przechodzi do high to znak ze po owu i mam jeszcze około 5godzin na seksy [emoji6]
I robię jeszcze jeden dzień. 1/2 testy.
Zawsze wszystko pięknie wychodzi.
 
Dzień dobry dziewczynki. Humor mi się poprawił bo temp poszła w górę o 0.1 więc myślę że spadek 0.03 nie zwiastowal nic złego i jakoś cień cienia szansy jest :) co myślicie??
@leeleeth jak się nie uda to przechodzę n A Twój system testowania :)
 

Załączniki

  • IMG_20180912_065506.png
    IMG_20180912_065506.png
    49,3 KB · Wyświetleń: 76
Dzień dobry dziewczynki. Humor mi się poprawił bo temp poszła w górę o 0.1 więc myślę że spadek 0.03 nie zwiastowal nic złego i jakoś cień cienia szansy jest :) co myślicie??
@leeleeth jak się nie uda to przechodzę n A Twój system testowania :)

Jak na moje śliczny ciążowy wykres. [emoji1307] trzymam mooooocno kciuki!
 
reklama
Do góry