reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

No też próbuje sobie tak przetłumaczyć. Dzięki :) A Ty kiedy wizyta?
Na razie wizytę mam zaplanowana na 27.06 prywatnie i 2.07 na NFZ. Planuję ta z 27.06 przyspieszyć o kilka dni, bo tyle nie wytrzymam, ale czekam aż się terminy zwolnia :)

Belle czuje się nadzwyczaj dobrze. Jedynie w brzuchu czuje jakieś ciągnięcie, lekkie pobolewanie. Oprócz tego dzisiaj w nocy miałam pierwsze skurcze w lydkach i przypomniała mi się poprzednia ciąża, bo strasznie mi to dokuczalo
 
reklama
Dziękuję dziewczyny[emoji4]
@kitqa nie mam nic... A nic..
Najchętniej zaoszczędzila bym na wózku kupując używany ale musiał by być w stanie bdb..
Ceny w sklepach powalają 1800 3w1... [emoji33] Więc sporo...
Muszę zacząć kompletowac wyprawke ale nie mam pojęcia od czego zacząć... [emoji33]
Hmmm,chciałabym już mieć taki problem ;)
Jeśli mogę doradzić to spróbuj poszukać używanego na olx w swoim regionie,tak do 100km żeby pojechać i obejrzeć. Powiem Ci że naprawdę można znaleźć prawie nowe egzemplarze za mniej niż połowę ceny nowego. Ja sama sprzedałam wózek który używałam tylko w domu i Pani która to kupiła byle zachwycona.
Co do wyprawki to są na Internecie przydatne listy zakupów to czego potrzebuje mama i dziecko na początek,a resztę dokupisz lub dostaniecie w prezentach. Masz jeszcze dużo czasu,zapewne dasz radę;)
 
@mihasiaaa
Ja w obecnej ciąży miałam identycznie ! Myślałam że będzie chłopak bo ponoć wtedy tak to może wyglądać ;) i wyszła póki co córa :D
No ja tam nie wierzę w zależność miedzy objawami a płcią dziecka, myślę, ze to zależy czy organizm w danym momencie jest nawitaminowany czy ma braki. Zobaczymy dzisiaj po wizycie :)
 
@Kruszynka123 gratulacje! Cudny chłopczyk. Teraz już tylko kompletować wyprawkę i czekać na pojawienie się tego przystojniaka :)
@mihasiaaa Ty nie panikuj bo jest wszystko dobrze. Ciąża jest inna bo tamta była z chłopcem a teraz nosisz dziewuszke ;)
Czekamy na wieści po wizycie.
@szczypiorkowa12345 ale jesteś uparta. Będą jajka. Może nie złote,ale będą :D
@Luisa2018 jak tam,króliczkujecie:-p
@gorligorligor zgadzam się z Luisa ze twoje posty są zawsze pełne spokoju mimo żalu który masz w sercu. Chyba ktoś Ci pomaga w utrzymaniu tego spokoju ducha.
@Justyna_maj2017 jak się czujesz?
@leeleeth a i Ciebie? Czy przełknęłaś tą porażkę testową. Nic się nie martw to tylko wprawki do tego co nieuniknione czyli twoja różowa ciąża:)
Będzie dobrze ;)
@kredkaczarna nie smutaj;) przed @ zawsze hormony szaleją i durnoty do głowy przychodzą.
Głowa do góry i walczymy dalej o spełnienie marzeń lub przynajmniej o zdrową ciążę.

Haha 20.06 o godzinie 17:30 już wszytsko będzie jasne :D dziewczyny chciałabym tak wierzyć w pomyłkę tego oszołoma i którego byłam ale rozum mi mówi że będzie dziewczynka ;) nie chce się rozczarować :D
 
masz nawet gwarancję na 50lat!
Takie domy są energooszczędne, (nie takie zajebiste jak pasywne ale zawsze lepsze niż z cegły) żadna pleśń nie wejdzie ani grzyb! ściany przez tą technologie wyciszaja pomieszczenia no jest wiele plusów i jestem zachwycona [emoji846]
Czy budowa takiego domu jest droższa niz standardowego?
 
reklama
Do góry