reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
@belle81 nie jesteś sama! Moja @ tuż tuż... Przykro mi też bo wiem że u mnie to potrwa długo ale z każdym miesiącem mam nadzieję... Za 2 tyg mam ginekologa o ile nic się nie zmieni zobaczymy co mi powie...
 
U mmie dzis 7dpo eh kusi mnie robienie testu szybciej ale wiem ze to bez sensu ,)
Ja będę się starac do sierpnia-wrzesnia jesli nie zaskoczy to znaczy ze nie jest nam pisane 3 dziecko
Kciuki dziewczyny za was wszystkie :*
Marzycielko duzo sily :*
 
@Marzycielka86 dobrze, że się nie podajesz :) Twój Aniołek bedzie Cię wspierał w staraniach z nieba :*

@belle81 nowy cykl nowe szansę. Trzymam mocne kciuki za owocne starania [emoji110] [emoji110] [emoji110]

@leeleeth koniecznie zrób test. Mogą się jeszcze te 2 kreseczki pojawić :) ja w dniu okresu robiłam, a miałam bardzo słaba druga kreskę. U Ciebie jeszcze nie wszystko stracone ;)
 
IMG_6121.JPG
IMG_6120.JPG

Oba z kreskami owu górny hcg
 

Załączniki

  • IMG_6121.JPG
    IMG_6121.JPG
    100,4 KB · Wyświetleń: 717
  • IMG_6120.JPG
    IMG_6120.JPG
    115,2 KB · Wyświetleń: 719
reklama
Do góry