reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Leeleeth ja też tak miałam ze w 1 dniu miałam kreskę a na 2 rano na innym już nie.
Najlepiej zrób betę bo testy sa różne i tylko będziesz się denerwować. Ja nadal trzymam mocno kciuki :) :-*
 
reklama
Powiem ci ze mi wyszedł pink test coś takiego z rossmana , kreska dość wyraźna a na drugi dzień kupiłam jakiś niebieski albo żółty z superpharm i nic nir wyszło masakra a niby czułość 10!
 
Leeleeth tak jak dziewczyny pisza nic stracone. Ja z Tymkiem zrobilam test z apteki Doz. Super byl od razu kreska byla , na drugi dzien jakis inny i nic nie bylo. A potem dokupilam dwa znowu te z doz i poekne kreseczki wychodzily. Zaciskam kciuki. Ja bym poszla na bete nawet dzis jak masz mozliwosc
 
Jutro pójdę na betę, miałam dzisiaj ale podłamałam się ta bielą. Dzięki Kochane !

LELEETH skoro wczoraj wyszła tzn że coś jest na rzeczy tylko jak dziewczyny piszą test testowi nie równy
U mnie po nocy wychodziły słabsze niż jak zrobiłam w dzień i 25 wyszła kreska a na 10 cień cienia w tym samym czasie
 
Dziewczyny ja wczoraj mialam kryzys totalny ale nie o starania ale o ten brak corki. No chyba hormony mi wala jak to przed okresem ;) nie wiem mam wrazenie ze moj chlop to baby zrobic nie umie.
A jakos tak czuję podswiadomie ze teraz nie zaskoczylo ale w czerwcu sie uda. No caly czas mi sie tak wydaje ciekawe czy to sie sprawdzi ;)
 
Marzycielko w "niebie"jestesmy energią..duszą czy jak kto woli to nazywać i tam wszystko sklada sie w calosc.Jestem pewna ze Twoj synuś czuł,czuje i będzie czuł Waszą miłość juz zawsze;* Teraz pewnie siedzi sobie z Waszym przyszlym dzidziusiem ktore do Was zejdzie:* Główka do góry!
 
reklama
Dziewczyny ja wczoraj mialam kryzys totalny ale nie o starania ale o ten brak corki. No chyba hormony mi wala jak to przed okresem ;) nie wiem mam wrazenie ze moj chlop to baby zrobic nie umie.
A jakos tak czuję podswiadomie ze teraz nie zaskoczylo ale w czerwcu sie uda. No caly czas mi sie tak wydaje ciekawe czy to sie sprawdzi ;)
Mój chyba chłopaka ahahahahahahaha :D
 
Do góry