reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dzisiaj wyglada to tak, wg mnie testy ciemnieją, ale nie jest to jeszcze tłusta kreseczka. Generalnie okres powinnam dostać 6 czerwca, ale owu chyba się przesunęła, ok 2 dni. Cykle mam 28 dniowe, wiec tak w poniedziałek powinna przyjść @. Modlę się o zdrową dzidzie, ale boję się już cieszyć, bo wiadomo wszystko może się zdarzyć.
Zobacz załącznik 862571

Ciesz sie Kochana! Nie ma co wyczekiwać nieszczęścia bo one same przychodzą, niech Maleństwo czuje radość i miłość! A nie strach i blokadę!
[emoji8]
 
reklama
Część kobietki.
@mihasiaaa zdecydowanie ciemniejszy,a jeszcze kilka dni do terminu @. Będzie dobrze. Myśl pozytywnie i ciesz się tym co rośnie pod serduszkiem;)
@Marzycielka86 kochana,to traumatyczny czas w twoim życiu. Nawet nie potrafię sobie wyobrazić jak Ci ciężko ale nigdy nie obwiniaj się za śmierć Twojego aniołka. Przecież nawet nie wiedziałaś ze nosisz chłopca,więc jaka kara? Za co? Za marzenia...to wszystkie tutaj powinnyśmy żywcem zostać spalone na stosie.
Twój nick,twój wpis "jeśli o czymś marzysz..." świadczą o tym że bardzo byłaś w strefie swoich marzeń. Jedne się spełniają drugie nie,ale marzyć trzeba,bo marzenia dają nam siłę do życia i do działania.
Więc kiedy twój ból minie,zacznij marzyć i słonko znów zaświeci. A twój aniołek będzie z tobą każdego dnia. Ściskam mocno.
 
Marzycielko moja znajoma 2 dziecko urodzila w terminie..chore,ktore zaraz zmarło.. byl to 2 chlopiec.Teraz maja 3 dziewczynke i 4 chlopca.Wyszli silniejsi..spokojniejsi i jacys oboje tacy zmienieni na plus
 
Dzisiaj wyglada to tak, wg mnie testy ciemnieją, ale nie jest to jeszcze tłusta kreseczka. Generalnie okres powinnam dostać 6 czerwca, ale owu chyba się przesunęła, ok 2 dni. Cykle mam 28 dniowe, wiec tak w poniedziałek powinna przyjść @. Modlę się o zdrową dzidzie, ale boję się już cieszyć, bo wiadomo wszystko może się zdarzyć.
Zobacz załącznik 862571
Gratuluję, piekna kreska. Oby na wymarzoną dziewczynkę skoro testy tak szybko wychodza[emoji6].
 
Kobietki szybkie pytanie bo potrzebuje przekonac siostrę do mojej racji... Bez podwyższonej temp możliwa ciaza czy też są przypadki że temp skaka od niskiej do wysokiej a ciąża i tak jest??
 
Dziewczyny dostałam bolesna lekcję, lekcję na całe życie,przez którą na pewno wyjdę madrzejsza i przez którą Bóg chciał mi pokazać i uświadomić że na nic sa nasze plany gdy jego wola i plany są inne. Tak chciałam córkę ale obdarzył nas kochanym synkiem i zabrał go do siebie z powrotem aby poprzez to dac nam do zrozumienia że nie ważne jest co my chcemy lecz to ze powinniśmy się cieszyć i dziękować za to co otrzymujemy i co mamy, bo dopiero wtedy człowiek po takim przykrym przeżyciu docenia to wszystko.Jak widać np na moim przykładzie nie wszystko jest w naszych rękach lecz w rękach Boga i jeżeli będzie chciał to obdarzy nas ta córka czy synem. To poczucie winny niestety ale zostanie w moim sercu już do końca mojego życia i teraz gdybyśmy planowali kolejne dziecko to na pewno już nie będę ingerować w nic a na pewno w plany Boga, wszystko zostawiam w jego rękach mając tylko nadzieję że zechce nas jeszcze obdarzyć zdrowym dzieciątkiem i tylko o to będę się już modlić. Choć mam wielkie obawy i strach przed kolejna ciąża to mąż powiedział że spróbujemy jeszcze raz, zobaczymy na razie nasz ból jest tak wielki ze nie myślimy jeszcze o tym. I nie raz człowiek potrzebuje takiej terapii wstrzasowej aby to wszystko zrozumieć.

Jeżeli mogę to chciałabym zostać tu z wami i kibicować wam i trzymać kciuki za wszystkie staraczki lecz ja odpuszczam całkowicie planowanie. Co ma być i tak będzie nawet gdybyśmy nie wiem co robili to i tak to wszystko na nic. Nie zloscie się na mnie za to ale ja już boję się pomagać szczęściu w osiągnięciu upragnionego celu po tym wszystkim.
Będę Was czytać i trzymać kciuki za zdrowe dzieciątka. Trzymajcie się ciepło :-*
 
reklama
Do góry