reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Grabcia u mnie nie wiadomo w sumie. Nie robilam dzisiaj testu. Jutro rano testuje. Objawow ciazowych nie mam żadnych, takze zobaczymy czy cos z tego bedzie.
To czekamy na wieści!!!!
@Miciur-ka jutro z samego rana będę dzwonić do mojego gin... W sumie cały czas czuje podbrzusze ale nie boli poprostu czuje tak samo jak raz jeden raz drugi jajnik... Albo jak coś ponosze zaczyna boleć... No i przy stosunku masakra.. Normalnie jakby mi się wszystko obnizylo... Będę widzieć kiedy mnie gin przyjmie
 
To czekamy na wieści!!!!
@Miciur-ka jutro z samego rana będę dzwonić do mojego gin... W sumie cały czas czuje podbrzusze ale nie boli poprostu czuje tak samo jak raz jeden raz drugi jajnik... Albo jak coś ponosze zaczyna boleć... No i przy stosunku masakra.. Normalnie jakby mi się wszystko obnizylo... Będę widzieć kiedy mnie gin przyjmie

Oby to nic poważnego! Daj znac co tam
 
Szczypiorkowa nic nie mówią,sami nie wiedzą co się stało, synek zatrzymał się w rozwoju w 13tc. Nie wiadomo co było przyczyną a i ja też nie chce wiedzieć i tak już to nic nie zmieni a mój ból byłby jeszcze większy gdyby okazało się że to moja wina :(
Tak mi wszyscy mówią że taka była wola Boża i choć jest bolesna to tak miało być.
Muszę przejść przez to i tyle. Trzeba tylko czasu.
Bardziej chodziło mi o to że właśnie lekarze na 100% powiedzieliby że to w żadnym wypadku nie była Twoja wina i absolutnie nic z Twojej strony nie wpłynęło na to co stało się z aniołkiem :(
Będzie Ci yeraZ trudno, i dla mnie ten ból jest niewyobrażalny ale pamiętaj , że w życiu wzyztsko dzieje się bo ma jakiś cel . Głęboko wierzę że niebawem znów się uśmiechniesz i uwierzysz w lepsze jutro :*
 
Oby.. Ale obawiam się że znów cykl będę miała z głowy :( @leeleeth a co u Ciebie?

U mnie nic czekanie na test do 5 [emoji57]
Cykl idealny, wg babydust seksy 46 h przed owu, zero zakwaszczy i innych, wykres taki sobie bo o różnych godzinach mierze temp, czasem nawet półtorej godziny przed bo tak mnie dzieci budzą wiec od jutra zero pomiarów [emoji16]

I warsztat zamknięty na czas wakacji [emoji6]
 
U mnie nic czekanie na test do 5 [emoji57]
Cykl idealny, wg babydust seksy 46 h przed owu, zero zakwaszczy i innych, wykres taki sobie bo o różnych godzinach mierze temp, czasem nawet półtorej godziny przed bo tak mnie dzieci budzą wiec od jutra zero pomiarów [emoji16]

I warsztat zamknięty na czas wakacji [emoji6]
To trzymam kciuki i czekam na wieści :)
 
Marzycielka co Ty piszesz?!Jaka karą?Zła matka?Kazda z nas tutaj pragnela danej płci bardziej czy mniej.. mimo to kochamy swoje dzieci bez względu na plec!To byla lekcja dla Ciebie ze jako maleznstwo wyjdziecie z tego silniejsi!Ty sama zobaczysz jaka potrafisz byc!Kazde doswiadczenie nas czegos uczy.Moze przez to staniesz się jeszcze bardziej wyjątkowa i kochającą,ciepliwa mama.
Takie sytuacje nigdy nie są karą!Sa po prostu smutnym doswiadczeniem:(Ten Aniołek Ciebie wybrał bo to dzieci wybierają rodziców.On wiedział na co się pisze i zgodził się na to.Tak o tym myśl..Poczytaj ksiazke "wędrówka dusz" w pdf.Polecam:* Trzymaj się Kochana!!
 
Dziękuję bardzo kochane za wsparcie :-* :-* :-*
Ja już jestem po wszystkim, nasz synek powiększył grono aniołków.mam tylko nadzieję że nie cierpiał i ze nic go nie bolało :(
To jest kara za to ze chciałam córkę i kombinowalam a synek pewnie czuł się nie chciany i może nie kochany choć tak nie było bo kochałam go i nadal bym go kochała bez względu na płeć-tak sobie to tłumacze innej odpowiedzi nie znajduje. Jaka ja jestem głupia,durna jestem zła matka buuuu...
Marzycielka, przestań tak nawet myśleć. Nie możemy byc karane za marzenia!
 
reklama
Dzisiaj wyglada to tak, wg mnie testy ciemnieją, ale nie jest to jeszcze tłusta kreseczka. Generalnie okres powinnam dostać 6 czerwca, ale owu chyba się przesunęła, ok 2 dni. Cykle mam 28 dniowe, wiec tak w poniedziałek powinna przyjść @. Modlę się o zdrową dzidzie, ale boję się już cieszyć, bo wiadomo wszystko może się zdarzyć.
20180601_064238.jpg
 

Załączniki

  • 20180601_064238.jpg
    20180601_064238.jpg
    27,9 KB · Wyświetleń: 662
Do góry