reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

@szczypiorkowa12345 matko! Co za sytuacja! Niewiarygodne, ale znając siebie tez bym z szoku nic nie powiedziała, albo wyrypala tak żeby poszło w pięty. W d. sie przewraca.

@kitqa w sumie nie wiem co Ci napisać. Przykro mi w Twoim imieniu,

@Miciur-ka szkoda, ze definitywnie rezygnujesz ze starań. Tyle wysiłku włożyłas [emoji86]
Oby Wasze plany sie powiodły [emoji1307]
Mam nadzieje, ze nadal będziesz nam kibicować i wpadać z komentarzami.

@baby_girl i Ty! [emoji17]
Matko jaki pogrom [emoji85]
No nic, nie zostawiaj nas i melduj co i jak [emoji6]

Dziewczyny może któraś wstawi @Kruszynki nuba ? Pomóżcie dziewczynie [emoji16][emoji7]i nam bo jestem ciekawa [emoji55]
Ja chłopca nie widzę ale mega słaba jestem w nubach [emoji16]

@Kruszynka123 faktycznie pisałaś, ze czujesz chłopca. Mam nadzieje, ze jednak córcia będzie [emoji1307]
Ale byle zdrowe [emoji1307][emoji1307][emoji1307]
 
reklama
No to widzę że jest sezon na facetów :-D
Szczypiorkowa teraz Ty w kolejce?
Ja to mam cholerne przeczucie na córkę ale widzę po przykładzie Kruszynki ze pewnie i U mnie będzie 3 muszkieter :-)
 
Leeleeth, ale ja nie rezygnuję całkowicie ze starań, przekładam tylko o kilka miesięcy :) i będę cały czas tu z Wami.

Kruszynka, dzidziuś zdrowy, nie mogł być inaczej! Nub faktycznie chłopczykowy, ale Twój przyrost bety był chyba ponad 200%? Pamiętasz ile dokładnie?

Marzycielka, a Twój przyrost bety pamiętasz? Coś mi dzwoni, ale nie wiem gdzie cholerka.
 
@baby_girl około 200% był przyrost.
@asya nie mialam typowych starań na płeć mniej więcej miałam dietę niby na dziewczynke bralam, ovarin i były dwa strzały po ponad 1,5 tyg abstynencji mam męża co dwa tygodnie trafić w okolice owu to jak a totolotka po stracie jestem szczęśliwa że jest dzidziuś i to zdrowy a męża przekonam do tego Gabriela a co [emoji16]
 
Gabryś cudne imię :) a zakwaszalas sie? Bo zastanawiam sie nad tym ph. Co prawda staram sie o chlopca, ale jestem ciekawa czy ph jest wazne. A orientujesz sie jaki odstep od owu?
 
reklama
Gabryś cudne imię :) a zakwaszalas sie? Bo zastanawiam sie nad tym ph. Co prawda staram sie o chlopca, ale jestem ciekawa czy ph jest wazne. A orientujesz sie jaki odstep od owu?
U nas było jeden dzień po owu. A co to zakwaszania to piłam dużo soku z kapusty i bralam wit c natomiast nie robilam żadnych irygacji dopochwowych.
Dziewczyny możliwe żebym już czuła delikatne ruchy??? Od wczoraj momentami jak zjem lub odpoczywam czuje chyba maleństwo i to nie są jelita bo wiem jak jelita się odczuwa, w drugiej ciąży około 15 tyg czułam a w 3 jest możliwość żeby czuć szybciej? Eee chyba nie....
 
Do góry