reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kruszyna gratulacje najważniejsze że wszystko Ok. Nub chłopczykowy wg mnie i tego co się naogladalam bo układa się w taką jakby piramidke, w sensie że kreski jedna na drugiej coś jak na zdjęciu, chłopiecy nie zawsze sterczy ale to moje odczucia ja ekspertem nie jestem. Jak wrzucisz na grupy Facebookowe o nub ach to one ci na pewno dobrze napiszą ja im wrzuciłam od frontu bo tylko takie miałam a i tak zgadly są niesamowite.
 

Załączniki

  • IMG_20180416_141739.png
    IMG_20180416_141739.png
    236,4 KB · Wyświetleń: 95
reklama
Kruszynka,nie przejmuj się lekarzem. Słabszy miał dzień albo z niego taki burak. Miałaś prawo zapytać o crl i nuba. A za 2 tyg masz do powtórki jakiś parametr? Z dzidzia OK? Czy tylko płeć chce potwierdzać? Na moje oko nub płaski chyba ze lekarz widział nuba z innej perspektywy.
Jeśli jesteś ciekawa to wrzuć te fotkę na grube facebookowa nuby-tam adminki powinny rozszyfrować dzidzie [emoji6]
Pow że za tydzień dwa mam iść do swojego lekarza płeć potwierdzic. A w czw idę do niego po wyniki pappa.
A jak dokładnie nazywa się ta grupa od nubow na fb???
 
Kruszynka123 gratuluję zdrowej ciąży! To najważniejsze : ) przykro mi że trafiłaś na frajera debila, trzeba było mu odpyskowac.
Nub wygląda chłopczykowo, ale to tylko jedna z teorii, która nie daje pewności. Z czaszki wygląda na chłopca, ale moja córka miała podobna : ) także tego :)
Miciurka świetnie cię rozumiem
... Choć wy zrobiliście bardzo dużo w zaplanowaniu maluszka, a tu brak owu, inne plany.
Ja to chyba zacznę sprzedawać ubranka po córeczkach aby pozbyć się nadziei bo nie lubię żyć w zawieszeniu.

No i wczoraj dowiedziałam się o kolejnej ciąży kuzynki która ma małego synka i co? Oczywiście drugi też chłopak.
Zauważyłam że bardzo często jest tak że jak ma się pierwsze dziecko danej płci to drugie dziecko jest takiej samej płci.
Znam tylko 3pary z 'parkami' ale pocieszam się że 'parki' tak fajnie się nie dogadują nie chowają ze względu właśnie na inne płcie : ) oczywiście są wyjątki, ale wiadomo że dziewczynka nie poleci natychmiast do brata aby powiedzieć mu ze dostała miesiączkę lub zakochała się w Grzesiu hehe
 
Dokładnie najważniejsze że zdrowe dzidzi i mam nadzieję że w czw test pappa to potwierdzi lek masakra jeszcze na koniec pow że to za usg jest ok i może testy pappa wyjdą ok to nie znaczy że dziecko zdrowe bo to tylko może potwierdzić amniopunkcja [emoji15] pff w życiu bez poważnych wskazań bym się na to nie zgodziła!
 
reklama
@Kruszynka123 jak ja jestem totalny osiol ale coś czuję, że lekarz strzelił z płcią jakbym ja zgadywała :D i ja bym zaraz grzecznie zwróciła uwagę, że to ja jestem u niego na wizycie, swoją drogą prywatna i to nie mało więc będą profesjonalista powinien odpowiedzieć na każde pytanie jakie mu zadam. Buc :/ ale moja sąsiadka jak była na prenatalnyn to lekarz ją tak zjeździl że masakra, obraził ją ze jest gruba i spasla się i cuda. (to jego słowa). A ona biedna tak zglupiala że się rozplakala :( mąż się opamiętal w porę i kazał oddać cała kasę 350zl (!!!) i jeszcze przepraszal dziewczynę. Dramat...
 
Do góry