reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Kruszynka, gratulacje! Dzidziuś piękny. Ochłonęłam po wizycie?
Lekarka czytała nuba? Wg mnie nub płaski, ale to tylko na moje oko!
Nie wiem z czego lek czytał nie dało rady z nim rozmawiać. Pow że chłopczyk ale jeszcze do potwierdzenia za tydzień/dwa..
@Marzycielka86 właśnie takie miałam przeczucie [emoji12]
 
Jak pewności nie ma to tak Jakby w sumie płci nie określił ...

Mi w 12 tyg mówił ze rękę da sobie uciąć... chłopak na 100 hehehe
 
Kruszynka czyli przeczucia miałaś na synka?
Ale na jakiej podstawie lek stwierdził chłopca? Według mnie to nub jest płaski.
Nie mam pojęcia[emoji15]facet bez dyskusyjny [emoji48]koniec kropka nie dał dojść do głosu w chciałam zapytać o crl czy urósł to pow że nie ma dyskusji o płci bo to nie jest ważne bo jak dziecko będzie chore to nikogo płeć nie obchodzi.. A ja nawet nie miałam na mysli pytać odrazu tylko się odezwałam słowem to mnie zaatakował nie widząc co mam na myśli. Chciałam zapytać o co innego... Wyniki pappa będa w czw.
 
Dla mnie nub jest płaski o ile dobrze patrzę a tez specjalistka nie jestem.
Wkurzają mnie lekarze którzy odbierają chęć informacji o płci negatywnie. Wiadomo ze zdrowie dziecka najważniejsze.
 
reklama
Kruszynka,nie przejmuj się lekarzem. Słabszy miał dzień albo z niego taki burak. Miałaś prawo zapytać o crl i nuba. A za 2 tyg masz do powtórki jakiś parametr? Z dzidzia OK? Czy tylko płeć chce potwierdzać? Na moje oko nub płaski chyba ze lekarz widział nuba z innej perspektywy.
Jeśli jesteś ciekawa to wrzuć te fotkę na grube facebookowa nuby-tam adminki powinny rozszyfrować dzidzie [emoji6]
 
Do góry