reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Szczypiorkiowa a masz zdjęcie nuba? Który to tydz i dzień?
Miciurka ja coraz większa, nie byłam u lekarza od 5 tyg w czwartek mam wizytę i już się doczekać nie mogę bo trochę się martwię brzuszek mi twardnieje i takie tam. To już 25 tydz, imienia dalej nie mamy ale ciągle się Zosia przewija i nie wiem czy tak nie zostanie już. Jestem już na etapie pokoiku, wózek kupiony notabene Cameleon 3 o którym była mowa :-) chciałabym do 40 tyg zamknąć temat i odpoczywać zobaczymy co z tego wyjdzie ogólnie zastanówcie się nad tym dziewczynkami to to straszne pochłaniacze kasy hehe wszystko takie piękne no i po synku niewiele się przyda. A ty nie rezygnuj z marzeń bo ja bardzo wierzę u ciebie w córeczkę!
 
reklama
Miciurka ja prenatalne mam 25 kwietnia :-)
Więc zostałam sama już w oczekiwaniu na usg.
Szczypiorkowa gratuluję zdrowego bobasa i nawet nie wiesz jak bardzo Ci zazdroszczę ale tak pozytywnie,tez bardzo chciałbym zobaczyć to i u siebie na usg :-)
 
Jedyne jakie mam to to, ale na nich niewiele widać :) Mała straaaasznie się kręciła :)
IMG_20180416_191337.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180416_191337.jpg
    IMG_20180416_191337.jpg
    177,7 KB · Wyświetleń: 596
Co do tygodnia, to wedle kalendarza 13 tydzień ale na tym usg pisze ze 12 +5 ale to chyba nie ma większego znaczenia :)
Facet naorawde zna się na rzeczy. Był konkretny tylko trochę mnie wkurzył tym, że był taki 'potrzepany' tutaj żarty 'hihi haha' tutaj dziecka nie może zbadać, niby bada głównej ale w sumie to wcześniej serce, tak szybko u jakoś nieskładanie, jeśli wiecie o co mi chodzi :D
 
reklama
Do góry