reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Może faktycznie implantacja? Jak mocne jest to plamienie?
Bo nie wiem co innego mogłoby byc?
Trzymaj sie tam


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Dziękuję!
Bardzo mocne, w zasadzie niedługo to będę mogła nazwać krwawieniem :( na implantację za wcześnie, owu była niby 14dc, ale w 14dc właśnie o godz 12 wyszedł pozytyw na teście owu. Nawet jeśli owu była tego samego dnia, to dopiero późnym wieczorem/w nocy. Więc dzisiaj mam 7dpo, ale bardziej 6dpo... A biorąc pod uwagę, że zaczęłam plamić już wczoraj... To w taką szybką implantację zwyczajnie nie wierzę :(

Pół biedy, że się nie udało, kolejny cykl przede mną. Gorzej, bo mi się coś w hormonach rozjechało. A ja nigdy nie miałam takich cyrków tyle dni przed planowaną @. 2-3 dni wcześniej plamienie ok, zdarzało się zwłaszcza przy mięcie, ale nie w połowie fazy lutealnej :(

No nic, wygadałam się, napiłam meliski, zjadłam te cholerne chpisy ;) mogę iść spać. Dobranoc Mamusie!
 
reklama
Hej dziewczyny

no to piszę. Mieliśmy przełożyć staranka, ale...jak 7.03 test owu pokazał mocną krechę to rozkminka, 8.03 w Dzień Kobiet tak samo, czytanie wszystkiego, analiza i ogromna chęć spróbowania w tym cyklu. Jeszcze zapomniałam napisać że Tsh mi ładnie spadło z 5 na 2. Nie za wysokie mimo wszystko? Tak czy siak wieczorem spróbowaliśmy. Rano następnego dnia tempka się podniosła więc trafiliśmy w owu na pewno, następnego dnia poprawiliśmy na BDM. Jestem cała w stresie. Czy się udało i...czy to będzie On. Wprawdzie jak sobie przypominam to z córeczką zrobiliśmy wręcz identycznie. Jedynie co sobie tłumaczę to że teraz mnóstwo przygotowań w diecie. No i ten żel PreSeed użyty więc ph też może być po mojej stronie. Szczerze mówiąc boję się jak cholera i już sama nie wiem czy dobrze wszystko poszło te staranka. Mąż kawkę wypił na godzinkę przed. Ja potem spałam już ze wszystkim do rana ażeby nie uronić mego ewentualnego syna:) Mówię Wam obłęd to jakiś. Jak to wygląda na Wasze oko? Do testowania to ja na zawał umrę...
 
Kinga no to niebieskie kciuki!!!!! Będzie dobrze :) synuś jak malowany :)


Baby girl sytuacja identyczna jak u mnie - ja winowajcę znam - mięta ....
 
Hej dziewczyny

no to piszę. Mieliśmy przełożyć staranka, ale...jak 7.03 test owu pokazał mocną krechę to rozkminka, 8.03 w Dzień Kobiet tak samo, czytanie wszystkiego, analiza i ogromna chęć spróbowania w tym cyklu. Jeszcze zapomniałam napisać że Tsh mi ładnie spadło z 5 na 2. Nie za wysokie mimo wszystko? Tak czy siak wieczorem spróbowaliśmy. Rano następnego dnia tempka się podniosła więc trafiliśmy w owu na pewno, następnego dnia poprawiliśmy na BDM. Jestem cała w stresie. Czy się udało i...czy to będzie On. Wprawdzie jak sobie przypominam to z córeczką zrobiliśmy wręcz identycznie. Jedynie co sobie tłumaczę to że teraz mnóstwo przygotowań w diecie. No i ten żel PreSeed użyty więc ph też może być po mojej stronie. Szczerze mówiąc boję się jak cholera i już sama nie wiem czy dobrze wszystko poszło te staranka. Mąż kawkę wypił na godzinkę przed. Ja potem spałam już ze wszystkim do rana ażeby nie uronić mego ewentualnego syna:) Mówię Wam obłęd to jakiś. Jak to wygląda na Wasze oko? Do testowania to ja na zawał umrę...

Wysyłam niebieskie fluidki a jak wiesz wcale ich mało nie mam!! [emoji23][emoji23][emoji23] razem z @Gosica czekamy zatem na finały w podobnym okresie [emoji23][emoji1320] jest moc!

Ja od czytania o starankach i analizowania wykresów w jakaś histerie popadam, dlatego staram sie wynajdować sobie zajęcie! Choćby to sprzątanie, spacery robię po 10-12 km [emoji23][emoji23][emoji23]Witek ostatnio idąc zasnął bo tak sie umeczyl [emoji41]
Także teraz ananasa na zagnieżdżenie, albo winko czerwone i czekamy [emoji1320][emoji1307][emoji1307][emoji1307]

@baby_girl cóż ja sama nialammte dziwnie plamienie teraz w srodku cyklu wiec tez sie stresowałam. Mam nadzieje, że nic poważnego sie nie namieszalo [emoji1307][emoji1307][emoji1307]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się podczytuje Was ale nic ciekawego nie mam do pisania...Imama ja termin mam na 2 kwiecień podobno ale jak będzie to nie wiem bo mam dużo skurczy i nadal nie chcemy wiedzieć kto tak w brzuszku rozrabia niech będzie niespodzianka. A tak zapytam czy któraś miała takie okropne bóle spojenia łonowego bo ja chodzic ani lezec przez to nie moge bol niedo opisania! Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie!
Oj ja miałam ten ból spojenia łonowego. Chodzić się niedalo. Stać na chwilę. Kładzenie się na łóżko no tragedia. A żeby się przewrócić z jednego boku na drugi to darłam się z bólu. Po porodzie przeszło.
 
Oj ja miałam ten ból spojenia łonowego. Chodzić się niedalo. Stać na chwilę. Kładzenie się na łóżko no tragedia. A żeby się przewrócić z jednego boku na drugi to darłam się z bólu. Po porodzie przeszło.
A czy przy porodzie naturalnym to przeszkadzało bo ja dwie moje poprzednie ciążę nie miałam czegoś takiego i teraz się ogromnie boję porodu przez to spojenie?!
 
@kinga_z1 TRZYMAM KCIUKI
JEJU TAK MOOOOCNO MOOOOCNO TRZYMAM KCIUKI za Bruna (?!) [emoji7]

O mnie: mamy dwie córki, 'walczymy' o syna [emoji4]
Dzięki. Jestem w takim stresie że aż ściska mnie w środku. Tylko o tym myślę.
Co do imienia to mam 3 typy- Bruno, Iwo i Dawid. Ale na razie nie spieszmy się z tym...[emoji6] aż boję się myśleć że mogło się udać z tym synem naprawdę. Postawa zupełnie inna od Twojej ale w ciąży z córką byłam taka pewna że będzie syn do 12 tygodnia że później scielo mnie z nóg. Dlatego póki co stres...
Pozdrawiam Was dziewczyny!

Sent from my SM-J510FN using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Babygirl- a moze duphaston potrzebny? Ja bym dzwonila do gina i mowila ze plamie ,

Katiirl- tak jak ja przy drugim niespodzianka ale przy 3 juz odwagi nie mam hah, to trzymamy kciuki i koniecznie daj znac jak urodzisz i jaka mieliscie niedpodzianke :)! Tez mialam mega bole w 2 ciazy chodzic nie moglam,najlepiej skonsultuj z lekarzem zeby spr. Ze sie spojenie nie rozchodzi za mocno ,

Kings super mysle.ze z tsh 2 mozesz startowac pewnie! Czyli 7.03 byla mocna krecha a 8 i 9 starania tak ? 24 i 48h po? Jesli tak to idealnie wyszlo ! I jeszcze ta kawa przed meza ! Well done! Akurat ostatnio ogladalam nasienie po kawie i male zapierdzielaly jak strzały -chłopy ostro tam dawały wiec

No a u nas pustka ! Zalaczam tescik
Takze progesteronu juz nie biore i czekamy na małpe i tym smutnym akcentem zakanczamy starania :/

dd99100a8a9303081fc5c02d94811edb.jpg


Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry