reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Aaa kochane dostalam pasek!!! Normalnie czekalam na niego jakby niewiadomo co to bylo ;) wierze ze Bog mnie wyslucha i bede miala moja wymodlona coreczke [emoji173]
Kochane a kiedy go sciagacie oprocz kapieli? Hehe ;) spicie w nich? Serduszkowanie tez ;) moze wscibskie ale noo wiem ze z wami moge tak pogadac

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja myślałam czy nie uciąć kawałek paska i nie zrobić sobie bransoletki.

Marzycielka Jak będziesz się pozbywać a babka nie da mi recepty to będę chętna na Clo

Miciurka mam jeszcze pytanie boże ;) mam nadzieje ze nie masz mnie za tępej blondi ale ciagle wałkuje ten temat baby dust muahah

Jeśli ma być jeden strzał w płodne a wcześniej mąż nie może
Mieć abstynencji ( bo wiek ) to ilu dniowe nasienie będzie najlepsze ? :D
 
@kitqa eee to nie. Ja jem ale w granicach rozsądku :) przy obu ciazach wcześniej przytyłam równo 13kg i 13.5kg ale obie ciąży miały baaardzo dużo wód płodowych:) w tej ciąży zamierzam ćwiczyć z Anią ćwiczenia dla ciężarnych, aby wzmocnić mięśnie brzucha. Ale to dop po wizytach u letarza :)

* o mnie: 2 córy, 'walczymy' o syna :)
 
Co do żurawiny to
Mam teraz takie które odpowiadają 423 000 mg owoców. Czy to nie za dużo?

Miciurka czemu z OLE BYŚ zrezygnowała dla
Męża? Jaka dawkę ma tej Lukrecji i szyszek ? Bo mój bierze po jednej kapsułce
 
reklama
Witajcie dziewczyny :) kiedyś tu byłam ale przestałam pisać bo zaczęłam starać się poprostu o dziecko ;) dziś rano takie widoki :

CAM00141-1.jpg
Dziś 34 dc, 4 cs :D termin według OM 1 listopada 2018
Mam synka z stycznia 2017 ;)
Życzę każdej spełnienia marzeń i trzymam kciuki :)
 

Załączniki

  • CAM00141-1.jpg
    CAM00141-1.jpg
    453,9 KB · Wyświetleń: 421
Do góry