reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Szczypiorkowa haha już i tak wystarczajaco robię z siebie wariatke w środ znajomych : )
Ale masz rację! Kto pyta nie bądzi więc może następnym razem spytam sie [emoji39]
Nie polecam jedzenia kebabow, bo niezdrowo przytyjesz [emoji14] moja kuzynka jadła namiętnie kebaby, hod-dogi przytyła 20kg i urodziła córeczke [emoji13] także ten

Napisane na WAS-LX1A w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Szczypiorkowa haha już i tak wystarczajaco robię z siebie wariatke w środ znajomych : )
Ale masz rację! Kto pyta nie bądzi więc może następnym razem spytam sie [emoji39]
Nie polecam jedzenia kebabow, bo niezdrowo przytyjesz [emoji14] moja kuzynka jadła namiętnie kebaby, hod-dogi przytyła 20kg i urodziła córeczke [emoji13] także ten

Napisane na WAS-LX1A w aplikacji Forum BabyBoom
Eee tam, jak zjem 1 na tydzień albo i rzadziej to nic się nie stanie [emoji23] wiadomo, że nie jem w hurcie chociaż gdybym mogła to bym od Turka nie wyszła przez Clay tydzień [emoji23][emoji41]

* o mnie: 2 córy, 'walczymy' o syna :)
 
Belle-Tak bierz od 4 nawet do 6 , zacznij of 4 i powinnas zauwazyc roznice po sluzie, ps.pokaz test i wykres? Ja bym jeszcze poczekala nast.pomiar u mnie test pozytyw 12 , w cd14 jeszcze temp na dole a cd15 juz ppdzlo wyzej ,



Leeleeth- wiadomo jak jest mozliwosc to sie mysli [emoji23], no zobaczymy co bedzie z moich terazniejszyxh staran, ale na biezaco podpytuje laski ktore siedza w egs co jest co bo nie raz jak gadaja to huk wie o co chodzi takze napewno donry mikroskop, ph meter cala redzta i duzo prob potrzeba,

Kitqa- jak bede expertka [emoji23] a nie jestem jak narazie [emoji28] to zapraszam do mnie hahahah [emoji14]

Ja wam.moge napisac co ja i maz bierzemy

Ja- lukrecja 2 tabl x425mg i zurawina 25tys mg @-O ,
Mąz- lukrecja 3 tabletki , szyszki chmielu 2tabl, OLE (ale.mysle ze juz jakbyamy mieli sie suplementowac dalej to OLE bym juz mezowi nie podawała)

Ciepla kapiel przed staraniami,piwo dla.meza z 1-2 h przed staraniami, ja - replens co 2 dzien az do owu , ostatni raz w nocy przed staraniami - po staraniach w tym cyklu trzymam.ph na poziomie 4,podkakiwalo do 5 ale zbijałam caly czas

Rephresh polecam jesli mozecie bo to jest taki "inteligentny"[emoji23] zel ;) - on wyrowna do 4 ph i trzyma czyli jak masz za malo to podwyzy do ph4 a jak za duzo to obnizy
Natomiast replensem mozna wybic wszystko bo on zakwasza czyli nawet jak ma sie ph 3 i sie dorzuci replensu to obnizy jeszcze nizej a ponizej ph 4 wszystko sie wybija,mam nadzieje ze to wam troche naswietli temat lubrykantu (na dziewczynke)

A na chlopca jesli juz musowo trzeba zelu to conceive plus lub preeseed sa 2 ktore sie nadaja ,


Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Troche zle napisalam -sprostowanie -replens co 2 dzien do pozytywnego testu, pozytyw -starania j&d plus to co wyzej nap.i juz trzymałam ph w granicach4

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny ja mam też żel concecive ale wogole go nie używałam może raz ale nie w szczęśliwym cyklu,nie podobała mi się jego konsystencja jest dość zadki. Chciałam poprawić jakość śluzu przez to ale najbardziej pomógł wiesiołek. Moj gin się śmiał zapytał na co to bralam?! czy na potencję[emoji23][emoji23]
Mój mąż też salfazin brał z 2 mies wcześniej może to też pomogło dawałam mu to bo bałam się że może poronienie było przez chory zarodek.
Podziwiam was, zwłaszcza
Miciur-ka toż to normalne akcja liść debu [emoji23]
Szczypiorkowa co będzie to będzie nie ma już odwrotu[emoji6]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny ja mam też żel concecive ale wogole go nie używałam może raz ale nie w szczęśliwym cyklu,nie podobała mi się jego konsystencja jest dość zadki. Chciałam poprawić jakość śluzu przez to ale najbardziej pomógł wiesiołek. Moj gin się śmiał zapytał na co to bralam?! czy na potencję[emoji23][emoji23]
Mój mąż też salfazin brał z 2 mies wcześniej może to też pomogło dawałam mu to bo bałam się że może poronienie było przez chory zarodek.
Podziwiam was, zwłaszcza
Miciur-ka toż to normalne akcja liść debu [emoji23]
Szczypiorkowa co będzie to będzie nie ma już odwrotu[emoji6]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
A to wiadomo :) dziewczyny ja naprawdę traktuje to z przymrużeniem oka :)

* o mnie: 2 córy, 'walczymy' o syna :)
 
Belle-Tak bierz od 4 nawet do 6 , zacznij of 4 i powinnas zauwazyc roznice po sluzie, ps.pokaz test i wykres? Ja bym jeszcze poczekala nast.pomiar u mnie test pozytyw 12 , w cd14 jeszcze temp na dole a cd15 juz ppdzlo wyzej ,



Leeleeth- wiadomo jak jest mozliwosc to sie mysli [emoji23], no zobaczymy co bedzie z moich terazniejszyxh staran, ale na biezaco podpytuje laski ktore siedza w egs co jest co bo nie raz jak gadaja to huk wie o co chodzi takze napewno donry mikroskop, ph meter cala redzta i duzo prob potrzeba,

Kitqa- jak bede expertka [emoji23] a nie jestem jak narazie [emoji28] to zapraszam do mnie hahahah [emoji14]

Ja wam.moge napisac co ja i maz bierzemy

Ja- lukrecja 2 tabl x425mg i zurawina 25tys mg @-O ,
Mąz- lukrecja 3 tabletki , szyszki chmielu 2tabl, OLE (ale.mysle ze juz jakbyamy mieli sie suplementowac dalej to OLE bym juz mezowi nie podawała)

Ciepla kapiel przed staraniami,piwo dla.meza z 1-2 h przed staraniami, ja - replens co 2 dzien az do owu , ostatni raz w nocy przed staraniami - po staraniach w tym cyklu trzymam.ph na poziomie 4,podkakiwalo do 5 ale zbijałam caly czas

Rephresh polecam jesli mozecie bo to jest taki "inteligentny"[emoji23] zel ;) - on wyrowna do 4 ph i trzyma czyli jak masz za malo to podwyzy do ph4 a jak za duzo to obnizy
Natomiast replensem mozna wybic wszystko bo on zakwasza czyli nawet jak ma sie ph 3 i sie dorzuci replensu to obnizy jeszcze nizej a ponizej ph 4 wszystko sie wybija,mam nadzieje ze to wam troche naswietli temat lubrykantu (na dziewczynke)

A na chlopca jesli juz musowo trzeba zelu to conceive plus lub preeseed sa 2 ktore sie nadaja ,


Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
1519729188-c895b189e525f067-aaaaaa.jpeg


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny mam do sprzedania parę rzeczy które mi pozostały po staraniach,czy któraś byłaby chętna?
1519729755-43e2614a4aa92150-aaaaaa.jpeg

1519729764-7a9593ca72ef0d28-aaaaaa.jpeg

1519729774-95b16e0b1226d176-aaaaaa.jpeg

1519729781-91cc79072e36a66f-aaaaaa.jpeg



Jeśli możesz o tym marzyć, znaczy, ze możesz też to zrobić... [emoji166][emoji175][emoji64]
 
Ostatnia edycja:
@Grabcia123 witaj! :)
Popatrz i takie miałaś problemy w ciąży i co?! I planujesz kolejne. I tj właśnie żywot matki polki [emoji23] już schodzisz w tego świata a zobaczysz dwie małe stopki i masz miękkie nogi [emoji39][emoji7]

* o mnie: 2 córy, 'walczymy' o syna :)
Dokładnie :D ja o wszystkim zapomniała jak usłyszałam synka :D a nie daje nam od poczatku wogóle popalić więc szkoda czekać :D boje sie tylko ze trafie do szpitala i bede musiała go zostawić dlatego marzy mi się córka -moze mnie to wszystko ominie :) Jak zrobiłaś dwie córusie :D o chłopca podobno łatwiej :D staracie sie już?

Miciur_ka a Ty nie byłaś przypadkiem na grupie styczniowe maluszki 2017??
dziękuje wszystkim za powitanie :D

i teraz mam pytanie...30 dniowe cykle, wczoraj pozytywny test owulacyjny dwie mocne kreski, przedwczoraj tez dwie ale jedna słabsza czyli owulacja bedzie dzis-jutro...do kiedy mogłam z satysfkacją wykorzystywac meza? do pojawienia sie drugiej kreseczki??
 
Ostatnia edycja:
reklama
Belle-Tak bierz od 4 nawet do 6 , zacznij of 4 i powinnas zauwazyc roznice po sluzie, ps.pokaz test i wykres? Ja bym jeszcze poczekala nast.pomiar u mnie test pozytyw 12 , w cd14 jeszcze temp na dole a cd15 juz ppdzlo wyzej ,



Leeleeth- wiadomo jak jest mozliwosc to sie mysli [emoji23], no zobaczymy co bedzie z moich terazniejszyxh staran, ale na biezaco podpytuje laski ktore siedza w egs co jest co bo nie raz jak gadaja to huk wie o co chodzi takze napewno donry mikroskop, ph meter cala redzta i duzo prob potrzeba,

Kitqa- jak bede expertka [emoji23] a nie jestem jak narazie [emoji28] to zapraszam do mnie hahahah [emoji14]

Ja wam.moge napisac co ja i maz bierzemy

Ja- lukrecja 2 tabl x425mg i zurawina 25tys mg @-O ,
Mąz- lukrecja 3 tabletki , szyszki chmielu 2tabl, OLE (ale.mysle ze juz jakbyamy mieli sie suplementowac dalej to OLE bym juz mezowi nie podawała)

Ciepla kapiel przed staraniami,piwo dla.meza z 1-2 h przed staraniami, ja - replens co 2 dzien az do owu , ostatni raz w nocy przed staraniami - po staraniach w tym cyklu trzymam.ph na poziomie 4,podkakiwalo do 5 ale zbijałam caly czas

Rephresh polecam jesli mozecie bo to jest taki "inteligentny"[emoji23] zel ;) - on wyrowna do 4 ph i trzyma czyli jak masz za malo to podwyzy do ph4 a jak za duzo to obnizy
Natomiast replensem mozna wybic wszystko bo on zakwasza czyli nawet jak ma sie ph 3 i sie dorzuci replensu to obnizy jeszcze nizej a ponizej ph 4 wszystko sie wybija,mam nadzieje ze to wam troche naswietli temat lubrykantu (na dziewczynke)

A na chlopca jesli juz musowo trzeba zelu to conceive plus lub preeseed sa 2 ktore sie nadaja ,


Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
A wykres bym dodała ale nie umiem:(
 
Do góry