reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

@Miciur-ka w bdm każą testy owu rano robić? [emoji15]
A w każdej ulotce pisze żeby rano nie robić, bo nie wyjdzie jak trzeba.
@Gosica od jutra testy owu i mierzenie temp, na przyszły weekend jakoś staranka a w tygodniu owulka [emoji166]
@Luisa2018 zanurzasz do max na 10 sekund, odczytujesz po 10minutach [emoji6]
Nie musisz trzymać zanurzonego [emoji6]
@Marzycielka86 Ty pierwsza bliźniaczki będziesz miała [emoji1307]
@kura33 No właśnie to najbardziej stresujące jest, obserwujesz, liczysz, a tu wszystko sie przesunie o dooopa blada [emoji17]

U nas trojaczki były, i do dziś pamietam mine męża jak przy pierwszym lekarz mówi o słyszę serduszko, ooo a tu drugie.... hmmm czyżby trzecie? [emoji23][emoji23][emoji23]
A to nałożył sie dźwięk, i tylko jedno było [emoji57]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Szczypiorkowa oby oby imiona mam nawet na dwie córki :-D. Na chłopca naprawdę nie mam żadnego, nic mi się nie podoba. Leeleeth nie mówię że bym nie chciała bliźniaczki ale będę przeszczesliwa gdy będzie nawet i jedna moja królewna :-)
 
Kruszyna mnie w ostatniej ciąży tak ciągłości bolało jak na okres a to ciąża była także ta pewno będzie wszystko ok.

Cieszę się dziewczyny ze wam się udało i życzę wszystkim upragnionych dzieciątek.
 
Marzycielka dziekuje az lepiej na duszy
happy.gif
i też nie mam imienia dla synka za to dla córki owszem:wink:
Kura33 to taki inny bol jakby kolka- ciągnięcia w okolicy jajnika ale te okresowe tez miewam. Dobrze jest sie tu poradzić zawsze dziewczyny pomoga juz się mniej martwie, że cos jest nie tak:rolleyes2:
 
Marzycielka, ale pozytyw! Wooow! Powoli gratuluje i zaciskam kciuki [emoji110]z imionami mam podobnie!
Kruszynka, nie stresuj się. W ciazy może tak ciągnąć itp. Pomysł sobie, ze gdyby Cud nic nie bolało to tez byś sie martwiła. Głowa do góry!!! Kciuki tez trzymam!
Leeleth, o rany ciesz się ze mąż nie zdarzył zejść na zawał na wieść o trojaczkach.





Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Szczypiorkowa- czyli prawidlowo byla owulacja u Ciebie po prostu jestes jedna z osob gdzie owulacja moze pozno wystepowac,pamietaj ze bol nie oznacza owulacji i moze pojawic sie przed jak i po, wiec tak naprawde nie jestes pewna dokladnie na 100% kiedy ta owulacja nastapiła, a meyoda baby dust dlatego wlasnie potrzebne sa 2 stosunki bo to sprzyja chlopaczkom plus napewno trafi sie w owulke,

Pokaz test buu ja nic nie widzialam.!!!! Pokaaa - daj pocieszyc oczyyy [emoji7][emoji87] -a moze beda bliziaki

Kruszynka - spokojnie czekaj na bete , odpoczywaj, moze byc tak ze rozpulchnia sie wszystko i boli,

Marzycielka - ile masz dpo? wielkie gratulacje kochana !!! Przypomnij swoje starania w szczesliwym cyklu - robilas baby dust czy jak ? Kciuki za coreczke!

Leeleeth- niee, dziewczyny robia ale nie powinno sie robic , bo moga wyjsc falszywy wynik, lecimy znowu podobnie leeleeth teraz nasza kolej :D na kiedy masz planowana owu? Jak robisz w tym cyklu ? Ja jeszcze mysle .. :/



Luisa-10-15 sekund test zaburzasz i kladziesz na płasko czekasz, odczytac po 5-10 min zaleznie od testu najlepiej ulotke przeczytaj , a czemu chcesz dac mezowi herbatke a nie suple?


Kura- bedzie dobrze czlowiek chyba ze stresu po prostu nic nie czai i nie wie co robic ale ogolnie to jest do ogarniecia i nie jest takie trudne.

Ja czekam na testy digital clearblue - leeleeth - jak ci one wychodziły w poprzednim cyklu ?robiłas ? Na ile przed O mrygajaca buzka ? Ile dni a kiedy cala buzia ?

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry