reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

@szczypiorkowa my staramy sie o dziewczynke, jednego cudownego chłopca już mam s domu :) Jesli bylabym w ciąży, to bylby szok, bo teoretycznie po dniu plodnyn i to jeszcze stosunek przerywany. Wolalabym w tym cyklu nie zaciazyc. Czekam mnie usunięcie dwóch ósemek, bo jestem w trakcie leczenia ortodontycznego.... Ehhh, ale czasami los decyduje za nas....

Napisane na LG-H870 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@szczypiorkowa my staramy sie o dziewczynke, jednego cudownego chłopca już mam s domu :) Jesli bylabym w ciąży, to bylby szok, bo teoretycznie po dniu plodnyn i to jeszcze stosunek przerywany. Wolalabym w tym cyklu nie zaciazyc. Czekam mnie usunięcie dwóch ósemek, bo jestem w trakcie leczenia ortodontycznego.... Ehhh, ale czasami los decyduje za nas....

Napisane na LG-H870 w aplikacji Forum BabyBoom
Przepraszam że pytam o płeć ale mieszaja mi się dziewczyny :)
Ale jak test owu pozytywny to dlaczego? Czy dieta która prowadzicie z suplami może wpływać na wynik testów - ja się kompletnie nie znam :)
Tak czy inaczej trzymam kciuki za to co chciałabyś tj dwie kreski albo @ :)

* o mnie: 2 córy, 'walczymy' o syna :)
 
@Imama waga do porodu idealna. Moj synek 3030 i dzieki temu udalo mi sie samej urodzic, chociaz należę do wąsko-miednicówek.
@leeleeth musze olejki kupić
@Jona22- zamawiałam bransoletke na allegro. Wpisałam hematyt i wyskoczyło pełno. Kosztowała grosze, ok 20 zł.
@lusia u mnie kawa z cynamonem to jedyny ratunek ;)

U mnie okresu nadal nie ma. O dziwo wczoraj test ovu wyszedl pozytywny, ciążowy zero. Myślę, ze w ciazy nie jestem, ale cos sie namieszalo przez dietę. Ja odkad pamietam, ze dieta tak wplywa u mnie na ovu...

Napisane na LG-H870 w aplikacji Forum BabyBoom
Może jednak ta migrena coś znaczy? Pozytywnego oczywiście [emoji3]

Napisane na HUAWEI VNS-L31 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzoewczyn ale naprodukowalyscie stron :)

Ja pojutrze zaczynam testowanie ovu i trzymajcie kciuki żebym się wstrzeliła w tego chlopaka. Plan mam taki dwa lub trzy stosunki . Jeden owu drugi dzień po lub owu dzień po i jeszcze potem jeden dzien i stop:) kupiłam dwa rodzaje testów w tym jeden elektroniczny co pokazuje się buźka. Problem w tym że mi si cos cykl orzesunal czyli skrócił bo dostałam @ kilka dni wczesniej i nie wiem czy już dupa z moich obserwacji a średnia cykl był 31 a teraz było 26 dni...
 
Witajcie o poranku ;)
Marzycielka, trzymam kciuki za pozytywa. Już niedługo testing?
Ja testowałam 2 dni temu i biało. Czekam już na @, dzisiaj 30dc i nic, temp jeszcze nie spadła. A ja już chciałam zacząć opracowywać strategie na kolejny cykl.tez przestałam już liczyć cykle starankowe, ale Ty chyba dłużej walczysz.
Anija82, tez u mnie minęło pare latek jak staraliśmy się o dzieci i raz dwa i po sprawie. Teraz przez te suple mi się wydłużyły staranka a naprawdę już staram się nie zakwaszac po przytulankach.
Imama, cieszę się ze z dzidzia i z Tobą jak należy. Waga taka fajna do porodu naturalnego. Tymczasem przyjemnej podróży.
Michasia, kto wie jak test ovu pozytywny to może jednak jest cos na rzeczy [emoji110]
Luisa, kuruj się. Może jednak tym razem herbatka z miodem cytryna?[emoji12] ja nadal planuje lykac Vitex=castagnus.
Kura33, powodzenia przy najbliższych starankach.





Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Luisa, to dobrze. Tak vitC tez jest OK. Bała c1000 przez prawie miesiąc bo non stop cos mnie chwytało.ake po ovu zaczęłam ja po woli odstawiać bo bałam się potencjalnego poronienia.
Kup może Vitex saw palmetto-to jest to samo co castagnus a tańszy. Ze swojej strony bardzo polecam ten suplement, mi przede wszystkim trochę uregulował cykl no i zmniejszył ilość śluzu co jest tez dziewczynkowe [emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny siostra mi tak odpisała o egs
1518692433-39c8468a6511fcf5-aaaaaa.jpeg
1518692437-15e30dedaf0b1002-aaaaaa.jpeg
1518692440-812854a2203d11cd-aaaaaa.jpeg
1518692444-0cd84556045013dd-aaaaaa.jpeg
1518692448-3defa356aac52e55-aaaaaa.jpeg


Nie wiem, wychodzi na to, że jak wszystko ma to swoj sens, ale niekoniecznie zadziała [emoji23]


atdc9vvjktz16vlw.png


PINK BABY DUST NEEDED [emoji166][emoji166][emoji166]
 
reklama
Gosica dzięki za kciuki ;-)
Narazie jeszcze do testowania daleko bo dopiero mam 5 dpo.
Ja na dobrą sprawę do zaczęłam się starać jeszcze jak była Airfix, marantha i inne dziewczyny Ale później przerwalam starania bo wyszło że mam pco i zaczęłam się kurowac i w tamtym roku zaczęliśmy od nowa i tak nam zeszło do teraz.
A u mnie jakieś wariacje wychodzą bo na afrodycie wychodzi ze mam owu. haha :-D a na zwykłym znowu negatyw...
 
Do góry