reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Leeleeth chyba tylko ja jedna zostałam :-D
A tak na poważnie to nie wiem kiedy będę testować, boję się że jest coś nie tak bo ciągle mam te skurcze i klucia. Wzdęcia mam takie ze brzuch wygląda jak piłka :-D
Nawet nie czujesz jak rymujesz ;-)
 
reklama
Jabuszkowa nie mam pojęcia jaka ilość herbaty może przesunąć itd owulacje. Możesz spróbować pic i zobaczyć jak działa.
Kitqa wystarcza kciuki żebym dojechała [emoji23]
Marzycielka tu w de mi się sprawdziła waga ale w pl to strasznie zawyżona była.
U znajomych tez o dziwo ostatnio waga prawie taka sama jak wg usg. Wiec myśle ze ten sprzęt tez ma znaczenie


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
U mnie lampa solna jest Non stop, do czasu gdy idę spać [emoji23]
Hematyt i różowy kwarc cały czas. Ile czasu trzeba nie mam pojęcia, nawet czy wogole działa. Od olejku eterycznego z lawenda mam chrypkę i zapchany nos [emoji23]



Inkubator z timerem i termometrem to Ok 300-600 zł, probówki, pipety to grosze, Ew wirówka jak pokazywałam 300zl -1000zl. Mikroskopy są od 200zl
Także koło tysiąca chyba by wyszło,

@Miciur-ka wirówka z tego co sie dowiaduje jest dobra sprawa, pomaga usunąć zanieczyszczenia, martwe plemniki oraz krwinki. Jest niewielka możliwość uszkodzenia plemnika podczas wirowania. Często podczas iui jestr robione.
Czekam aż mi siostra odpisze co o tym sądzi i jak najlepiej to przygotować to Wam napisze [emoji23]
Bardzo mnie zaciekawiła ta metoda [emoji6]


Dziewczynki jaki plan na ten cykl?
@Miciur-ka @Gosica? @Marzycielka86 Ty teraz testujesz?
A reszta chwalić sie strategiami na sukces!

Najlepiej to @szczypiorkowa12345 zrobiła .... wpadła, paniki nasilała i chłopaka będzie miała [emoji6][emoji1307][emoji1307][emoji1307]




atdc9vvjktz16vlw.png


PINK BABY DUST NEEDED [emoji166][emoji166][emoji166]
Hahaha daj Boże [emoji39][emoji41][emoji7]

* o mnie: 2 córy, 'walczymy' o syna :)
 
Przypomniało mi się że kot też wytwarza jony ujemne. Chyba muszę kota przygarnac. Koło domu dużo ich tu biega. Dokarmiam ich. To teraz muszę pójść dalej i do domu zabrac
 
Przypomniało mi się że kot też wytwarza jony ujemne. Chyba muszę kota przygarnac. Koło domu dużo ich tu biega. Dokarmiam ich. To teraz muszę pójść dalej i do domu zabrac
Jeju musiałabym byc w desperacji żeby grać kota do domu [emoji23]
Jestem z tych osób, które zwierzęta szanują i bronią ale nie tolerują w domu i nigdy nie stawiają na równi z czlowiekien [emoji39] (proszę nie bić, poprostu zawsze u nas był tylko pies i tylko na zewnątrz w kojcu ale żeby nie było to ocieplonej budzie).

* o mnie: 2 córy, 'walczymy' o syna :)
 
Czy lukrecje trzeba obstawiać po owulacji ze względu na ew ciążę? I jak u faceta?

Ok Już doczytałam


I jeszcze o słodzik zapytam czy stewia mogłaby być zamiast cukru? W sumie to naturalne jest i nie podnosi cukru we krwi.
Ja jem tyle słodkiego że głowa boli. Może ten slodzik by mi coś pomógł. No chyba że złoty strzał już był :-D ale to za 1,5 tyg się dowiemy :-)
 
Ostatnia edycja:
Ja to się wystraszyłam jak o z tymi napojami jest bo ograniczam jedzenie nie podjadam ale kawka z mlekiem 0,5 wchodzi :(


J
 
Mam migrenę jak ta lala a tu wszystkim na jęki i wycie sie zebrało, matko i córko jedyno!
Złamałam sie z dieta, do owsianki dodałam 1/3 banana [emoji85]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Anija czyli jest nas dwie do testowania :-) A myślałam że zostałam już sama.
Trzymam kciuki za 2 kreseczki, może jak raz to był złoty strzał ;-)
 
Do góry