reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Luisa, tak mam ten saw palmetto. Ale szczególnie zachwalam Vitex, mi naprawdę wyregulować cykl jestem mega zadowolona z jego działania-on chyba obniża estrogeny i podnosi progesteron co jest dziewczynkowe. Saw palmetto ma na celu obniżenie testosteronu, w ostatnim cyklu go bralam ale rozważam podmianke na lukrecję-Miciurka mi podpowiedziała i powoli się foteli przekonuje.
Marzycielka, Airfix tez pamietam-wredy tylko podczytywalam, ale pamietam ze ona się długo starała-chyba jej mąż łykał szyszki No i podziałały a chyba uniach w rodzinie sporo chłopców.
Tak to jest z tym cyklem, dzisiaj mam 30 dc, niby ovu była w 14/15 dc a @ nie ma.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Mam dola, takiego meeega dola że chyba kończy sie u szczypiorkowej na podwórku [emoji24][emoji24][emoji24]

Ja chce córki! Czemu ona nie chce sie pojawić? No czemu? Mam ochotę sie poddać, nie walczyć już o to.
A te jony to nie powinny na faceta wpływać? Muszę mojemu kupić koraliki i na worku zawiesić [emoji28][emoji89]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Gosica a mogłabym prosić o link do tego konkretnego vitex którego masz?
Leeleth ty tez używasz vitex ?

Bo nie chce kupić jakiegoś bubla, karmie piersią i raz czytam ze można a raz ze nie brrrrrrrrrr
 
Gosica a mogłabym prosić o link do tego konkretnego vitex którego masz?
Leeleth ty tez używasz vitex ?

Bo nie chce kupić jakiegoś bubla, karmie piersią i raz czytam ze można a raz ze nie brrrrrrrrrr

Tak, mam vitex Zobacz ofertę: SWANSON VITEX NIEPOKALANEK ZDROWIE KOBIETY Link do: SWANSON VITEX NIEPOKALANEK ZDROWIE KOBIETY


atdc9vvjktz16vlw.png


PINK BABY DUST NEEDED [emoji166][emoji166][emoji166]
 
Oo dokładnie ten co ma Leeleth, ona karmi wiec chyba można go brać.
@Leeleth ile cykli łykasz ten Vitex? Imbir będzie teraz czwarty cykl.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Oo dokładnie ten co ma Leeleth, ona karmi wiec chyba można go brać.
@Leeleth ile cykli łykasz ten Vitex? Imbir będzie teraz czwarty cykl.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Od końca września jakoś
@Gosica aż dwie tabletki bierzesz? To nie jest za dużo?

Siostra mi pisala że to zakwaszanie zabija wszystkie plemniki nie tylko y, pH poniżej 4 wybija wszystkie i z naukowego punktu widzenia nie jest to korzystne.
Aaa i jeszcze, że naukowo udowbione jest, że mężczyźni mający samych synów nie maja wiecej y niż mężczyźni posiadający same córki. Wiec płeć niejako tez nie zależy od damy plemniorow


atdc9vvjktz16vlw.png


PINK BABY DUST NEEDED [emoji166][emoji166][emoji166]
 
reklama
Dziewczyny ja tez mam dola i trochę się boje ale wiem ze jak nie spróbuje to tej córki na pewno mieć nie będę. Wiadomo biorę pod uwagę ze się nie uda ale będę miała spokojna głowę chociaż , najwyżej będę bawić wnuczki ;)
 
Do góry