reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Wcześnie dwie ciąże były od strzału, jeden cykl pełnej swobody [emoji23]
Teraz 4rty cykl w tym 2x idelanie w dni plodne i nie udało się więc ja juz sama nie wiem o co to chodzi...
Ale chyba tak jak dziewczyny mówicie, stres i napięcie robią swoje...

* o mnie: 2 córy, 'walczymy' o syna :)
 
reklama
Szczypiorkowa to kciuki. Motywacja duża napewno!
U nas pewniak ze zjeżdżamy. Tez dlatego szybko z ta trzecia ciąża kombinowałam wiec wiem jak to jak czas nagli i tak nie poszło w planie ale nie jest źle ważne ze zaniedlugo rodzę!
Mieliśmy być 2 lata odłożyć na wesele i zjechać a się przeciągnęło i siedzimy już 5 rok. Ale starszy zaczyna szkole dlatego to już postanowione
Ana kciuki żeby wszystko szybko i bez komplikacji poszło [emoji7]



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Szczypiorkowa, to ekspresiorem poprzednie ciaze. Myśle, ze psychika powoduje ze trudniej zajść w ciaze.
Ana, pochwał się córeczka jak tylko dojdziesz do siebie!
Imama, tak zwykle bywa ze człowiek cos sobie zaplanuje i plan idzie w łeb. Ważne ze wracacie, nie ma to jak w domu [emoji123]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej dziś o 14:20 przyszła na świat Natasza waży 4.250 i 56dluga kawał dziewuchy poryczalaam się wiadoimo zdrowa 10pk uwierzyłam dopiero jak zobaczyłam grzecznie śpi póki co a ja obolała wiadomo jestem szczęśliwa dzięki kochane za kciuki
 
Ana, gratuluje Nataszy. Super, ze wszystko OK i zdrowa. Jak się czujesz? Do końca nie wierzyłam ze cora, super!!! [emoji307]
Ja tez bardzo marze żeby za jakiś czas wyjść do Was z takimi dobrymi wieściami.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@ana.
GRATULACJE!!! [emoji7]
Życzę zdrówka dla Was obu, wielu przespanych nocy i samych uśmiechów na twarzy! :) w takim razie witam w świecie pernametnego różu, warkoczy, kucykow, fochow o wszystko (dosłownie), rozmowach o księciach i walkach o księżniczkowe stroje balowe jako te codzienne [emoji23]
(tego życzę każdej z Was - starających się o dziewczynkę :))
ogromnie liczę że lutowy test u nas będzie pozytywny i w październiku będę ja ryczeć z radości ale na widok siusiaka w pampersie [emoji7]

* o mnie: 2 córy, 'walczymy' o syna :)
 
reklama
Hej dziś o 14:20 przyszła na świat Natasza waży 4.250 i 56dluga kawał dziewuchy poryczalaam się wiadoimo zdrowa 10pk uwierzyłam dopiero jak zobaczyłam grzecznie śpi póki co a ja obolała wiadomo jestem szczęśliwa dzięki kochane za kciuki
Ana, gratuluję [emoji7] jak ten czas szybko leci. Dopiero się staralas a tu już Natasza na świecie. [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️

Napisane na HUAWEI VNS-L31 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry