reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Imama o masakra to mnie zaskoczyłaś teraz . W sumie dasz mi przykład co jadłaś ? Czy po prostu poczytać o diecie LE?
 
Dziewczyny ślicznie dziękuję za gratulacje, pomału zaczynam wierzyć. Ajlak tobie również gratuluję Jeszce raz, pamiętam że mialysmy identyczny przyrost bety w tych samych dpo :-) narazie skusilam się na to, za 2 tyg po wizycie będę szaleć, nie wyjdę już z gabinetu bez zdjęcia więc na pewno się pochwalę! A ten wątek to powinien posłużyć za materiał do książki bo nie ma i nie będzie idealnego sposobu na daną płeć a tu samo życie na jedną y działa to na drugą co innego ale wnioski każda powinna wysunąć sama na podstawie choćby tego jak 'zrobiła' płeć przeciwna. Jakbym miała coś z medycyna wspólnego to naprawdę pokusilabym się o książkę na podstawie wątku szczególnie że przykłady z życia wzięte.
 

Załączniki

  • IMG_20180201_144828.jpg
    IMG_20180201_144828.jpg
    517,5 KB · Wyświetleń: 71
Luisa ja unikałam produktów podnoszących testosteron. Tak w razie w. Dieta LE to niskokaloryczna dieta, mało protein i tłuszczy. Białko 40-50g dziennie a tłuszcze do 60 g chyba bo już sama gubię się w liczbach. Dwa trzy posiłki dziennie. Zero mięsa, mało nabilu bo porostu nie da się wyrobić w limitach. Kcal 1500-1800 przy karmieniu 2000-2200 nawet.
Najepeij produkty pochodzenia roślinnego. Czyli lepiej olej niż margarynę, mleko sojowe zamiast krowiego itd.
Ja jadłam dużo węglowodanów, makaronów ryżu z różnymi warzywami najczęściej. Jak jogurt to niskotłuszczowy i patrzyłam na opakowanie na zawartość protein. Owoce tez nie za dużo bo to dodatkowe wartości odżywcze.
Link do: Low Everything Diet - Nutshell Version
Link do: LE Diet FAQ!!!
Tu produkty które podnoszą testosteron
Link do: foods that raise testosterone naturally



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
[emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] szalona ahahaha

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Próbuję Ci jakoś zorganizować czas abyś nie myślała:-D
@Imama byłabyś tak kochana i podrzucila link do tej diety LE?
Wiecie co ja mierzylam ph mojego starego plynu do hig. Lactacyd taki czerwony niby pgrzybiczy itp a mial ph 7!
Czyli co? Te wszystkie żele do higieny to o kant d...potłuc? Chwyt marketingowy. Chyba ze typowo apteczne. Ja znalazłam z AA z ph 3,5 i z żurawiną muszę sprawdzić ile na rzeczywiście.
 
Imama no fajna ciocia! Z Kołobrzegu do Częstochowy [emoji106]
Powiedz jej aby i w Twojej intencji jeszcze raz się przeszła :)
Dzięki za info o zelach, pewnie w Polsce nie są dostępne? Lub ich polski odpowiednik?
Bo gdzie ja je kupię na ebay?
Kreseczka takie wysokie ph miał lactacyd... Szok. Ciekawe ile ma mój.

Każda dietę, zabobon lub odstęp tu obalimy. Najpewniej spytałabym się tej wróżki co Imama u niej kiedyś byłaś o ilość i jakiej płci będą dzieci. I problem z głowy :) bo do tej pory nie mogę uwierzyć że dobrze Ci przepowiedziala!
Rozumiem ta kobiecina już nie żyje?


Napisane na WAS-LX1A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Luisa ja unikałam produktów podnoszących testosteron. Tak w razie w. Dieta LE to niskokaloryczna dieta, mało protein i tłuszczy. Białko 40-50g dziennie a tłuszcze do 60 g chyba bo już sama gubię się w liczbach. Dwa trzy posiłki dziennie. Zero mięsa, mało nabilu bo porostu nie da się wyrobić w limitach. Kcal 1500-1800 przy karmieniu 2000-2200 nawet.
Najepeij produkty pochodzenia roślinnego. Czyli lepiej olej niż margarynę, mleko sojowe zamiast krowiego itd.
Ja jadłam dużo węglowodanów, makaronów ryżu z różnymi warzywami najczęściej. Jak jogurt to niskotłuszczowy i patrzyłam na opakowanie na zawartość protein. Owoce tez nie za dużo bo to dodatkowe wartości odżywcze.
Link do: Low Everything Diet - Nutshell Version
Link do: LE Diet FAQ!!!
Tu produkty które podnoszą testosteron
Link do: foods that raise testosterone naturally



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ok czyli jeśli oboje wycinamy tłuste, ciężkie itd plus kalendarz chiński, plus nie ćwiczę to chlipak murowany pomimo pierwszego falsatru 1.5/2dni przed?! [emoji23]

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Imama bardzo ci dziękuje !!! Poczytam aczkolwiek nie wiem czy podołam :(
Jedyne czego jestem pewna to lichy śluz przy kp - to jedyna dziewczynkoww rzecz we mnie

Szczypiorkowa chyba 10 dni po owu ...
 
reklama
Jeja z ta dieta to ja juz glupieje. Tu niby jesc brokol a znowu podnosi testosteron. Za trudne to dla mnie :( ogolnie bede unikac tlustego i ograniczyc slodycze. Czyli tylko do kawy:p
 
Do góry