reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Gosica ja badałam przyrost 15 dpo i 17dpo miałam 176 procent. W tych samych dpo badałam z synkiem, przyrost był 129 i wartości również mniejsze. Więc chyba teorii ni potwierdzilam ale też nie obalilam.
Luisa ja jadłam mało nietlusto. Ale naprawdę mało, na obiad dwa małe ziemniaczki z mizerie np. a kolacja dwie kromki chleba z serem, na śniadanie tyko kawa i mięta.
 
reklama
Ajlak, Zonami gratuluję zdrowych córeczek :-)
Luisa ja pije Inofem od przeszło 2 lat bo miałam długie cykle, pozna owulacje lub jej nie miałam wcale i mój stosunek lh i fsh wynosił ponad 3 i zaczęłam go pic z polecenia mojej Pani ginekolog i teraz wynik oscyluje w granicach 1.
 
Gosica ja badałam przyrost 15 dpo i 17dpo miałam 176 procent. W tych samych dpo badałam z synkiem, przyrost był 129 i wartości również mniejsze. Więc chyba teorii ni potwierdzilam ale też nie obalilam.
Luisa ja jadłam mało nietlusto. Ale naprawdę mało, na obiad dwa małe ziemniaczki z mizerie np. a kolacja dwie kromki chleba z serem, na śniadanie tyko kawa i mięta.

Na sama myśl jestem głodna haha
Czyli w sumie nie patrzyłaś na to co jesz a jadłaś po prostu malutko?

Gdyby nie kp zrobiłabym post dąbrowskiej i tyle

Marzycielka pijesz 1 czy 2 saszetki ? Mogę zacząć w środku cyklu ?
 
Ja z początku piłam 1 a teraz już 2 i zaczęłam w połowie cyklu. Ale może zrób badania bo twój stosunek lh i fsh może być dobry i tylko sobie możesz zaszkodzić tym.
 
Na sama myśl jestem głodna haha
Czyli w sumie nie patrzyłaś na to co jesz a jadłaś po prostu malutko?

Gdyby nie kp zrobiłabym post dąbrowskiej i tyle

Marzycielka pijesz 1 czy 2 saszetki ? Mogę zacząć w środku cyklu ?
Jezu no to u mnie musi być chłopak jak jem wszystko jak odkurzacz [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23]

A tak serio dziewczyny w sumie to ma sens ja przy obu dziewczynach BARDZO uważałam na to co jem, kiedy, ile. Miałam bardzo aktywny tryb życia. Słodyczy nie jadłam w zasadzie wcale i biegałem prawie 7km dziennie...

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Luisa2018 ja zaczęłam od dziś,z pierwszym lutego ;)
Startuje z 85kg a mój cel 70kg.
Stawiam na dietę cud- sex i głód :p
A na poważnie to podstawa to mż (mniej żreć) jak pisze Zonami. I nie łączenie weglowodanów z białkami. U mnie kiedyś się sprawdziło,zobaczę jak teraz.
Oprócz tego aktywnie hula hoop,steper i cardio,stopniowo bo nie mam kondycji.
Plan jest,determinacja też. Dam radę:)
 
reklama
Belle jak możesz to proszę pisz swoj jadłospis :) szukam inspiracji
Nie wprowadzam jakiejś secjalnej diety. Przy trzech facetach w domu trudno gotować dla samej siebie.
Dzień zaczynam od kawy z cynamonem,bez śniadania. Moim wyzwaniem jest - nie podjadać. Między czasie woda na zapicie głodu. A reszta,zdecydowanie mniejsze porcje. Ponad to moje założenie to np.kotlet z surówką(bez ziemniaków) lub kasza z warzywami(bez mięsa). Chleb bez wędliny a wędlina bez chleba. Osiem lat temu tym systemem spadłam 10kg w 6m-cy.
Od zawsze muszę walczyć z wagą,geny.
 
Ostatnia edycja:
Do góry