reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Zonami olala to córka jak nic! Odemnie gratulacje.
To tylko ja taka pomigana ze mi nic z tych rzeczy nie pomogło!
Kitqa moja ciotka wymidlila na pielgrzymce w Częstochowie wnuczkę sobie, a do końca byl siusiak i wszystko na chłopca. A przy porodzie wyszła Michasia zamiast Miachala. Cała rodzina w szoku. Ale nie mam pojęcia jaki sprzęt itd bo oni z Kołobrzegu są i raczej z ciotka mam kontakt.
Co do płynu to na moim tez nie pisze pH tylko na necie wyczytałam i później sprawdziłam paskami i ma 3,5. Wątpię żeby były jakieś o wyższym pH bo jednak to ma zapobiec infekcja a wysokie jednak sprzyja im
Są tak jak już pisałam zele które podnoszą pH.
Link do: Ritex Kinderwunsch Gleitmittel Gel - DocMorris tu w de wszędzie dostępne i one myśle na chłopca najlepsze.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny, ale u Was się dzieje i dobrze, trzymam kciuki za staraczki.
Ja bylam na usg w 17 tyg i lekarz dalej twierdzi, że w brzuchu mieszka dziewczynka, któraś z Was prosiła mnie o opis staranek, napiszę ale u mnie to raczej szczęście niż planowanie.
Oczywiście jak zaczynałam starania to świrowałam pierwsze 3 cykle - suplementy, zakwaszania, oddstępy i inne cuda ale nie wychodziło. Potem odstawiłam wszystko i dalej nic, zaszłam dopiero w 10 dc. Suplementy- ja brałam kwas foliowy 400 mg, mąż szyszki chmielu ale maksymalnie przez 2 tyg bo już zaszłam. Stosunek był jeden jakieś 8/9 h po teście pozytywnym a drugi 30 h po teście pozytywnym.
Po wszystkim położyłam nogi do góry i leżałam tak ze 30 minut, a z całą zawartością spałam całą noc.'Nie sprawdzałam ph ani przed, ani po.

Zonami gratuluję!
 
Kredkaczarna osobiście specjalnie nie dietuje jak np. Leeleth. Ogólnie mało jem, ale myśle ze bardziej wchodzę w 2000kcal niż 1500. Czerwone mieso jem od czasu do czasu, bardziej staram się drób. Banany są na porządku dziennym, słodycze tez jem, chociaż w małych ilościach ale zawsze. Soli prawie nie używam. Kiedyś jadłam jeszcze mniej mięsa i mam synów, wiec osobiście do końca w dietę nie wierze.
Ajlak, sama widzisz oprócz tego planowania wchodzi czynnik szczęścia. Na to kompletnie wpływu nie mamy. Gratuluje zdrowej dzidzi.
Kredkaczarna, o rany dlaczego ten płyn ma takie wysokie pH ? [emoji15]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Co do diety to ja od zAwsze jem jałowe rzeczy typu serki mleko maślanki jogurty naleśniki z dżemem itp ogólnie mięso rzadko, pomidorów nie lubię itp i co dwóch chłopców

Ostatnio z koleżanka gadałam a ona ma córcię - mówi ze kiełbasa mięso itp to u niej podstawa...
 
Co do diety to ja postaram się schudnąć po prostu bo i tak mi się przyda
Ale kwestia taka ze w przypadku 1 ciąży zaszłam w nią w momencie kiedy schudłam 15 kg także chłopak jak malowany
 
reklama
Ajlak gratulacje wielkie!! Super ze po tylu cyklach i nerwach się udało i to z wymarzona córeczka [emoji171] napewno córka. Rób zakupy!
Ale jak widać właśnie jak komuś córka pisana to mimo wszystko będzie to córka. Żadna dieta i inne sprawy nie pomogą niestety. Ale dla spokoju wewnętrznego lepiej próbować.
Luisa bo dieta mineralna czyli właśnie ze dużo nabiału na córkę podobno nie działa. Bo nabiał jest pelnotluszczowe przeważnie i dużo białka ma a to chłopczykowe. Ta LE dieta to coś innego i nie patrzy się na potas i sód czy wapno itd. Tylko na ilość protein i tłuszczów dziennie.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry