reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Imama- @ Nie pojawiła się , nie robię testów nie chce się już stresowac czekam na rozwój sytuacji albo pierwszy będzie okres albo lekarz do którego dziś dzwonię , już niech spojrzy sam i mi powie co jest grane ale ż wyczytanych info to jeśli to biochemiczna powinno samo się "rozwiazac" ,

Biedronka - kochana nie trać nadzieji ! Będzie dobrze :*

Ja też czekam.na rozwój syt.u mnie

Gosica- przestan! Nie możesz tak myśleć że Tobie córka nie pisana,myślenie to połowa sukcesu! Nie wiadomo co Ci pisane ale nie ma sensu się skupiać nad tym że robisz co możesz ale i tak "Z tego nic nie będzie ", niestety wiem jak to jest być w grupie "mniejszosci" w 2016 to chyba tylko mnie się nie udało i może jeszcze jednej staraczce także wiesz [emoji23],
Test bym odłożyła na 2 dni później na przynajmniej 11 dpo, ewentualnie 10 dpo jak już nie możesz wytrzymać 9 to trochę wcześnie,

BBAnna- właśnie nie wiadomo o co chodzi ale chce sprawdzić koniecznie bo mam wizję pozamacicznej przez ten cholerny jajnik :/ , masakre miałaś z tarczyca też muszę swoją sprawdzić ,

Marzycielka- ja bym chyba mężowi dała 1 na początek i zobaczyła a później podniosła do 2 jeśli efektów nie będzie ,




Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Antonia super ze sie odezwalas:))Gratulacje!Jest przeslodki!i jakie ma oczka!♡

Nasza Inka jest tak podobna do Leosia ze wszyscy w szoku:)Co chwile sie łapiemy z mezem ze mowimy do Niej "podaj mi Go".."wez Mu" hahaha nie umiemy sie przestawic ze mamy corke a nie syna:)
1511506177-ff80a02e4d5c1644-aaaaaa.jpeg
Buziaki dla Was Kochane:***Kciuki i fluidki przesyłamy!

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom

PRZESŁODKA! Gratulacje Kochana!
 
Miciurka masz rację jeżeli to biochemiczna to dostaniesz miesiączki i na tym koniec
Ja Was zawsze dziewczyny podziwiam ja wolę zawsze, wiedzieć na czym stoję a może dzisiaj jest wyraźniejsza kreska a ty potrzebujesz progesteronu
W każdym razie trzymam za Ciebie kciuki żeby wszystko było dobrze
 
Imama, widzisz pocieszam się tym testosteronem. [emoji51]Wiem ci łysiejący faceci często maja córki tez to zauważyłam.
A te predyspozycje pokoleniowe to może tylko od strony męża, bo po mojej stronie większość dziewczynek.
Bb_Anna, dziękuje! Fajnie, ze jesteś na bieżąco [emoji56]Może akurat zaskoczy. Pozostaje mi tylko czekac.Zdrowiej nam i czekamy na styczniowe staranka.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Imama, widzisz pocieszam się tym testosteronem. [emoji51]Wiem ci łysiejący faceci często maja córki tez to zauważyłam.
A te predyspozycje pokoleniowe to może tylko od strony męża, bo po mojej stronie większość dziewczynek.
Bb_Anna, dziękuje! Fajnie, ze jesteś na bieżąco [emoji56]Może akurat zaskoczy. Pozostaje mi tylko czekac.Zdrowiej nam i czekamy na styczniowe staranka.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Jak tak człowiek się zastanowi to nie wiem czy płeć nie zależy głównie od kobiet bo zauważyłam że mężczyźni mogą mieć z jedna kobieta samych chłopców a skok w bok i jest córka
 
Miciurka, jakiego dola złapałam i takie myśli mi się kotłują. Dobra, test może w piątek bo wieczorem mam imprezę i nie wiem czy będę mogła cos łyknąć [emoji12]
Majorcia, u mnie w rodzinie 80% dziewczyn i jakoś w teorie ze płeć dziecka zależy od kobiety nie do końca wierze ...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Mój dziadek z moją babcią mieli 2 synów i 2 córki po śmierci babci dziadek ożenił się ponownie i mieli 4 dziewczyny więc coś w tym jest że to może zależeć od kobiety.
 
Miciurka, jakiego dola złapałam i takie myśli mi się kotłują. Dobra, test może w piątek bo wieczorem mam imprezę i nie wiem czy będę mogła cos łyknąć [emoji12]
Majorcia, u mnie w rodzinie 80% dziewczyn i jakoś w teorie ze płeć dziecka zależy od kobiety nie do końca wierze ...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom


Och żeby my wiedziały od czego zależy to by było;)
Gosica ja Ci dam doła już niedługo będziesz tulić maleństwo a wcześniej pierwsze ruchy pozytywny test sama radość więc żadnych dołów bo przed tobą to wsz:biggrin2:ystko
 
Marzycielka Ja bym podała tak jak na opakowaniu. Ja mężowi tez podawałam jak na opakowaniu nigdy nie przekraczałam dawek.
Majorcia niby wg badan to kobieta ale mi się to kupy nie trzyma bo moi bracia maja już po drugiej żonie i tak jak pisałam jeden ma tylko córkę (ma syna z poprzedniego związku, później syn/córka/syn z żona teraz). U mnie w rodzinie super mieszane są same parki albo córeczki. U męża było mieszane ale brat tez ma dwóch synów, siostra córki.
Miciurka lepiej to skontrolować bo nie wiadomo tak naprawdę co to. Ale przy pozamacicznej chyba są testy normalnie wyraźne a u Ciebie tej kreski nie było ale w sumie może już być [emoji848] skoro @ nie ma
Gosica Ja już mam dość tych analiz ale zawsze co widzę rodzinkę z córeczka to analizuje czy łysy, gruby/gruba Haha także ześwirowac idzie.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Biedronka super podejście! Ja to może i bym chciała więcej dzieci ale No nie chce ich upychać razem w pokojach to chyba najgorsze dla mnie. My z siostra miałyśmy osobno pokoje a teraz dwóch moich musi mieć razem bo mi się zachciało trzeciego dzidziusia. Ale najstarszy będzie miał sam. A maluchy dwa lata różnicy to razem.
Marzy mi się córka ale naturalnie bym się nie zdecydowała. Może kiedyś spełni się marzenie jakbym w lotto wygrała hehe i wtedy albo adopcja albo ivf


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry