reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Miciurka jak tam czy dalej Cię kłuje ten jajnik i jak się czujesz?


Imama super że malutki już lepiej u mnie natomiast starszy goraczkuje i wymiotuje ponoć jelitówka
 
Majorcia a, ten koenzym q 10 to podawalas przed synami czy przed staraniami o corcie?

Pogubić sie idzie[emoji33]
W moich notatkach tez mam ten koenzym. Dlatego pytam bo ciekawa byłam
@Miciur-ka mam nadzieje, że u Ciebie dobrze. Odezwij sie


atdc9vvjktz16vlw.png
 
Tak dalej mam kłucie jajnika , i promieniuje i taki dziwny ból , będę dzwonić jutro do ginekologa, niech sprawdzi co tam się dzieje,

Powiem.wam.za to że zdecydowalam.sie na połączenie metody baby dust z metodami od Atomic dzieła LE i suple dla.meza plus jego dieta dzireczynkowa- moje zakwaszenie i moze bransoletka z ujemnymi jonami itp.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny! Nie odzywałam się bo weekend wyjazdowy, szalone tempo itd.
Miciurka, może jeszcze nic straconego. Dobrze, ze jesteś w kontakcie z ginem.
Imama, Leeleth mój młodszy syn chodzi z glutem już od 2 tygodni, inhalacje pomagają na chwile, potem je odstawiamy i powtórka z katarem. Nosz zwariować przyjdzie.
TymonsMom dzięki ze pytasz. Dzisiaj zrobiłam test ovu, jest pozytyw! Nie do końca mu wierze bo akurat testy tej firmy-domowe laboratorium przed ovu tez non stop mi pokazywał pozytywa, albo prawie pozytywa. Dzisiaj mam 5/6 dpo.a Ty który masz dpo?



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry