reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Imama ten na górze wiedział co robić bo jeszcze parę minut dłużej i nie miałabym syncia koło siebie i tak bałam się o niego bo długo siny kolor skóry mu się utrzymywał!
 
reklama
Majorcia o dziwo Atomic tez o tym odkryciu pisała hehe i o dziwo podobno się sprawdza ale ze czasem inne czynniki biorą górę i idzie w inna stronę. Badania jakieś naprawdę długo letnie robili. I to pokazuje ze jednak to wszystko to o dupę rozczasc jak to moja mama mówi [emoji23]
Kati oby tym razem bez takich akcji! Dobrze ze z synkiem wszystko dobrze się skończyło.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Nie ważne jaki wybierzemy poród, ważne aby wszystko dobrze się skończylo. I bolało jak najmniej.
Nie jedne wielkie głowy myślały przed nami jak zaplanować płeć, jak pomóc w tej kwestii. I myślę że jednak nie ma żadnej metody która pomogłaby zaplanować płeć dziecka. Nie wiem co determinuje płeć, co na nią wplywa. Chyba w większości to szczęście i to co jest nam po prostu pisane.
 
Nie ważne jaki wybierzemy poród, ważne aby wszystko dobrze się skończylo. I bolało jak najmniej.
Nie jedne wielkie głowy myślały przed nami jak zaplanować płeć, jak pomóc w tej kwestii. I myślę że jednak nie ma żadnej metody która pomogłaby zaplanować płeć dziecka. Nie wiem co determinuje płeć, co na nią wplywa. Chyba w większości to szczęście i to co jest nam po prostu pisane.


Katril ale wszystkie nasze zabiegi mają się przyczynić do zwiększenia szans na poczęcie upragnionej płci nie da się i nigdy się nie uda tak zaplanować płci na 100% możemy tylko zwiększyć szansę Już tu kiedyś pisałam że nie ma i nigdy nie będzie recepty na syna lub córkę a szkoda
 
Dziewczyny nawet nie wiedziałam ,ze można tak szybko urodzić 2 godz ? 30 min. ?to szok dla mnie:shocked2: ja rodziłam wiecej niż 24 godz . i tak skończyło sie cc. Przed porodem powiedzieli,ze bedzie miał nie wiecej niż 3,5 kg.,a wyszedł smok mały 4.300 ,całe szczęście ,ze nie rodziłam naturalnie.

@Gosica,to razem testujemy ;) chociaz u mnie chyba nie bedzie co testować , bo ta nasza akcja to był niewypał . Zachciało mi się jonów ujemnych pod prysznicem i jak mnie mąż namydlił szamponem, to sobie przypomniałam o moim pH ,szybko spłukując to mydło ,zrzędzilam mu,ze mi pH podwyższył :D pozniej juz było tylko gorzej ,ale nie bede wam opowiadać :-D no ogólnie emocje opadły tego wieczora ,wiec marne szanse.zobaczymy.

A jak mówicie ,ze np.jakas teoria została obalona to macie na mysli jakies badania czy ze,w praktyce na kimś to sie nie sprawdziło ?
 
Tymon'sMom, super ze razem będziemy testowały. Już odliczam dni i godziny hihi. Niech tem Mikołaj da mi taki prezencik w postaci pozytywa [emoji12]
Współczuje ze podczas porodu męczyłas się a na koniec Cię pocięli.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny !!!!

1512030697-14ab6fb6e602f1cb-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny

Kitqa, ja też nie wyobrażam sobie rodzić naturalnie, zawsze chciałam cc i tak wyszło przypadkiem bo dzidzia duża i się bardzo cieszę.

Ja to nie rozumiem, jak można przez całą ciążę przytyć 7 kg? Już nie chodzi o obżarstwo przyszłej mamy ale o to, że przecież dziecko waży, wody, piersi powiększone, więcej krwi w ustroju, łożysko, plus policzmy i te 2-3 kg do przodu z racji stanu. Ja mimo swojej wagi stałej 50 kg i absolutnie zdrowego trybu życia w ciąży dobiłam do 15kg i choćbym nie wiem co robiła to mniej nie było mowy... Fakt że Mała sama prawie 5kg i po ciąży jak już pisałam 2 tygodnie i zmieściłam się w dźinsy ale no nie było możliwości na wadze zobaczyć mniej...;) Dlatego zawsze mnie zastanawia jak można przytyć tylko kilka kg? chyba, że na początku się schudło z racji wymiotów, to może tak, ale inaczej to dla mnie zagadka. :)

Miciurka, testuj, jestem mega ciekawa:)

Tymons Mom, to może bez tych fajerwerków jednak wyjdzie i to córka, podobno tak też musi być:) byłoby śmiesznie- ciąża zrobiona na fochu na męża:)))

U mnie dziś 1dc. Znowu cykl krótki. Tzn faza lutealna. Zamierzam w tym cyklu wziąc Duphaston na wydłużenie. Pamiętacie jak to było? Od którego dnia po owu i przez 10 dni? dobrze kojarze?
 
reklama
Do góry