reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

@Miciurka też widzę cień i gratuluje wspaniałego gola :):):p

@Gosica ,trzymam kciuki, żeby było pozytywnie :) a sprawdzalas jeszcze ten pęcherzyk u gina czy juz jest po? Czy moze czułaś owu?

@kinga_z1 haha dobrze to ujęłaś :-D przymusowy seks na fochu, ach te starania, fajnie byłoby byc już po .

@Imama tez bym wolała znow cc, w szpitalu dostawałam środki przeciw bólowe i nie było tak zle.Tez mam ledwo widoczną ,białą ,cieniutką kreseczkę tylko, ale to też zależy od skłonności do bliznowacenia,jak to pozniej będzie wyglądać .
 
reklama
Kitqa nie wiem ale na logikę dla mnie pocięty brzuch to nie porównywalny do zwykłego pęknięcia. Ale mam nadzieje ze każda będzie przechodzić tak cc bo ja znam niestety straszne historie bo teraz znajome dwie miały cc i mnie wystraszyły. A ty pewnie takie historie o SN porodzie słyszałaś wiec widać to zależy.
Ja tez bym pewnie wolała cc gdybym rodziła długo wiec się nie dziwie Wam wogole i myśle ze każda powinna mieć poprostu wybór jak chce rodzic.
Jak miałam 17 lat to byłam przy porodzie mojej znajomej bo ja głupia, młoda się zgodziłam bo jej mąż był za granica a chciała mieć kogoś obok. Biedaczka się męczyła 20 h i później cc. Także takich długich boli bym nie przeżyła nie ma szans! Dla mnie te 2 h to jak jakieś tortury.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Nie wierze po prostu ... Nie wierzę że za 1 razem mo zna trafic... ,

Jest cień cienia .. , dziś mam ok 10 dni po , jak wam.yo pokazać żeby było dobrze widać ..



Co do porodów to ja miałam dwa mega szybkie, w obu przebity pęcherz plodowy i po 20-30min dziecko na rękach (gin powiedział że jestem stworzona do rodzenia - no dzięki bardzo.. postoje) ,ale 2 łatwiejszy bardziej intensywny (bolesny-niestety)ale szybciej doszłam do siebie , dzięki Bogu bez pękniec..

Imama - nie mogę uwierzyć że wykrakałas, naprawdę ... [emoji27] ,

I apropo smaruj się oliwka (ja z rossman używałam te najtańsza) dzięki temu myślę że nie pękłam ;)
1512038600-29816a0fe9026709-aaaaaa.jpeg


Dziewczyny ja się na syna nastawiam naprawdę , już myślę nad imieniem męskim chyba lepiej nie robić sobie nadzieji ,

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Miciurka Ja widziałam nawet na wczorajszym coś. A na tym pierwszym z dzisiaj lepiej niż na tym powyżej. Jest jest na 100% kreska!
Nie nastawiaj się na nic, co ma być to będzie. Już jest płeć wybrana tak naprawdę. A ciesz się ciąża i ze tak miało być i ze tak szybko bo to dar [emoji7]
A co do smarowani to w dwóch ciążach smarowałam się specjalnym olejkiem do masażu krocza Oh i nawet mąż przed porodem pomagał bo nie sięgałam hehe ale nic nie dało- a może dało bo moja mama strasznie pękała taka chyba nasza natura. A syn teraz się rodził z rączka wiec obwód główki pewnie taki jakby ponad 4 kg ważył a ur się z waga 3640


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Maziajka nie cc miałam 13 lat temu, potem już SN.
Tez wole SN, szybciej dochodzi sie do siebie z pewnością No i lepsze dla dziecka. Cc na „zimno” to nie jakieś super rozwiązanie. Ale tez nie ma co demonizować [emoji6]

@kitqa córeczka była wcześniaczkiem?
Ja tez bliznę mam na linii włosów i nic nie widać.

@Imama na uelastycznienie szyjki żeby nie pękła można brać wiesiołka, często polecają przed porodem brać żeby szyjka elastyczna sie zrobiła. Ja brałam ale malutkie dawki bo bałam sie ze mi sie całkiem rozlewie. Dziewczyny na wątku wrześniowym brały po 6 kapsułek. Ja zaledwie jedna [emoji6]
Fakt faktem piekłam ale niewiele. Wiec chyba cos tam działa. Tylko ja bym brała po 34tc i na spokojnie zwiększała dawkę.

Jak cień w 10dpo to beta pewnie piękna [emoji7]


Pozachodzicie tak w ciąże w starym roku to sama na placu boju zostanę [emoji23]
Ni ale dobrze niech sie sypie kreseczkami [emoji1307][emoji1307][emoji1307]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Leeleeth wiesiołek i herbatę z liści malin ja to wszystko co możliwe wypróbowałam hehe i myśle ze tez dlatego tak szybko urodziłam.
Na krocze wiesiołek dopochwowo i normalnie ale No nie obyło się bez pęknięcia. Ale myśle ze mogło być gorzej skoro tyle robiłam to nie chce myśleć jakby było bez.
Kupiłam sobie nawet taki balonik do pompowania do ćwiczeń krocza ale wymieklam [emoji85] dziewczyny na necie piszą ze sobie rozszerzają pochwę aż do wielkości główki dziecka! Ale bałabym się ze to się nie skurczy po...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ten balonik mnie tez przeraża [emoji33]
Wiec taka nasza uroda, że ci byśmy nierobily to chłopiec i pęknięcie krocza [emoji41][emoji6]
Brawo My [emoji23][emoji23][emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Tymon'sMom, nie już pęcherzyka nie sprawdzałam. Jedynie po szyjce wnioskuje ze ovu mogła być na przełomie wtorku, środyz
Miciurka, pamietam jak pisalas ze aż tak płodna nie jesteś żeby za pierwszym razem wyszło, a tu niespodzianka.oj odciąży syn! Spokojnie! Przypomnij jak długo i na jakich byliście suplementach?ile dni przed ovu zadziałaliście? Chyba tylko raz, tak?
Leeleeth, jeszcze ja jestem na polu walki, Biedronka, Monia, Marzycielka. Sama na pewno nie będziesz! ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry