reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Właśnie wyszłam. U mnie niestety nie ciekawie. Łożysko mi naciska na szyje i niestety ale mogę zacząć krwawic. Do tego mam infekcje pęcherza. Mam nie nosić a przy moim synu to ciężko ale będę uważać. Mam nadzieje ze te bóle to przez ta infekcje a nie ze mi się coś zaczyna. Na KTg czynność 26% ale tez super brzuch twardy nie był wiec nie wiem ale niby wszystko Ok. 19 grudnia mam połówkowe i wedy szczegółowe badania z inna lekarka wiec jej jeszcze wypytam.
Troszkę zestresowana jestem [emoji53] i cały czas mam w głowie ze może to wszystko za szybko i żebym tym pośpiechem jeszcze sobie krzywdy nie zrobiła!



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Imama czyli masz lozysko przodujace?
Ja tez mialsm przez okolo 3miesiace albo nawet wiecej i tez lezalam i nie moglam dzwigac ale wiesz jak jest robilam to wszystko bardxo delikatnie ale bardzo sie oszczedzalam bo grozilo poronieniem mialam przodujace centralnie ale pozniej przemiedcilo sie na bok nawet lekarz uznal to za cud smial sie ze musze miec tam u gory dobre wtyki Takze oszczedzaj sie napewno wszytko bedzie dobrze
 
reklama
Hej dziewczyny

@Imama uważaj na siebie , to nie brzmi dobrze co piszesz. A ty masz moze to łożysko przodujące ?

Dziewczyny proszę ,potrzebuje szybkiej rady,nie wiem co robic...
Dzisiaj 13 dc i test owu okazał sie pozytywny ,tak z dnia na dzien .Wczoraj ledwo widoczna kreska a dzisiaj ciemniejsza niż ta kontrolna.
Ostatnio miałam dopiero w 15 dniu pozytywny test i kreska nie była taka ciemna. Czy moze mi ktoś przybliżyć metodę O + 12 ,chyba juz tylko to mi pozostaje,bo nie chce marnować cyklu ,co radzicie?
 
Majorcia No właśnie łożysko jest na tylnej ścianie tak mi wpisała w kartę. Ale mówiła z tego co zrozumiałam ze łożysko jest na szyjce i polazywala na usg. Jeszcze będę rozmawiała z Polozna czy wszystko dobrze zrozumiałam
Z synem drugim tez miałam na tylnej ale nie było aż tak złe jak teraz.
Do tego wpisała mi ze mam białko w moczu! Ale może to przez infekcje sama nie wiem.
Muszę się oszczędzać to napewno!
TymonsMom akurat metoda o+12 zmniejszysz szanse na ciąże bo to stosunek 12 h po owulacji.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny

@Imama uważaj na siebie , to nie brzmi dobrze co piszesz. A ty masz moze to łożysko przodujące ?

Dziewczyny proszę ,potrzebuje szybkiej rady,nie wiem co robic...
Dzisiaj 13 dc i test owu okazał sie pozytywny ,tak z dnia na dzien .Wczoraj ledwo widoczna kreska a dzisiaj ciemniejsza niż ta kontrolna.
Ostatnio miałam dopiero w 15 dniu pozytywny test i kreska nie była taka ciemna. Czy moze mi ktoś przybliżyć metodę O + 12 ,chyba juz tylko to mi pozostaje,bo nie chce marnować cyklu ,co radzicie?

Zalezy po jakim czasie jest od piku u Ciebie owulacja tego nie wiem ale 0+12 ta metoda jest dla tych ktorzy potrafia wylapac owulacje i do zblizenia dochodzi w okolicach 12 godzin od owulacji ale moim zdaniem ciezko trafic a jeszcze ciezej zaciazyc
Ja nie wierze w odstep wiec wedlug mnie nic stracone
 
Majorcia, dziękuje. Teraz postaram się dzielnie czekać. Możesz przypomnieć czy Twoje staranka były z zakwaszaniem? Pilnowała pH? Co stosowałaś?
Imama, rzeczywiście nieciekawie. Współczuje. Ale jak Majorcia pisze może jest to kwestia żeby więcej wypoczywać,chociaż przy 1,5 rocznym dziecku może być to mega trudne [emoji19] nie stresuj się, bo tylko możesz sobie i dziecku zaszkodzić. Masz na myśli pośpiech ze za szybko sie zdecydowaliście na kolejne dziecko?
Bb_Anna, postaraj się wyluzować, idz na masaż a świat od razu będzie piękniejszy ;)




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Moze czesciowo zachodzic na szyjke bo w tym czasie tak czesto bywa wiec musiz zwolnic ale z powiekszaniem macicy powinno lozysko pojsc do gory i napewno tak bedzie wiele kobiet ma w tym czasie tez ten problem

Gosica nie robilam nic mialam bardzo niskie ph po dlugotrwalej diecie i sprzyjajace hormony oraz mineraly
 
Majorcia No właśnie łożysko jest na tylnej ścianie tak mi wpisała w kartę. Ale mówiła z tego co zrozumiałam ze łożysko jest na szyjce i polazywala na usg. Jeszcze będę rozmawiała z Polozna czy wszystko dobrze zrozumiałam
Z synem drugim tez miałam na tylnej ale nie było aż tak złe jak teraz.
Do tego wpisała mi ze mam białko w moczu! Ale może to przez infekcje sama nie wiem.
Muszę się oszczędzać to napewno!
TymonsMom akurat metoda o+12 zmniejszysz szanse na ciąże bo to stosunek 12 h po owulacji.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Imama ja również mam łożysko ułożone na tylnej ściance nisko w poprzednich ciazach miałam zupełnie inaczej. Ale mój gin jest tego zdania że to jeszcze może się zmienić bo łożysko wędruje więc mnie trochę uspokoił.
 
No z drugim synem tez miałam na tylnej ścianie ale nie zachodziło na szyjkę. W karcie mam w dosłownym tłumaczeniu napisane łożysko przodujące tylne. Nie wiedziała ze przodujące może być tylne. Ale wiadomo łożysko ocenia się po 30 tc bo wcześniej może wędrować wiec to mnie pociesza ze nic przesadzone. Tylko ja mam częste i mocne twardnienia brzucha i boje się żeby szybciej nie zacząć rodzic. Progesteron znów będę brała, magnez i coś na infekcje. Muszę coś zorganizować dla syna. Ale tutaj mogę mieć opiekunkę także super rozwiązanie z tum ze nie chce mieć obcej baby w domu. Bo gin wystarczy ze wypisze zaświadczenie i należy mi się taka opieka.
Gosica tak właśnie myśle czy mały jest nie za mały i ledwo rok temu urodziłam i następna. Jednak zalecają przynajmniej te 18 miesięcy. Ale wiadomo to się może zawsze przytrafić tzn komplikacje.
Zonami zbytnio płeć mnie już nie interesowała ale gin chyba chciała załagodzić i mnie pocieszyć z płcią i usiłowała długo coś zobaczyć ale mały się nie ruszał i odwrócony do kręgosłupa. Widziałyśmy jakaś bułeczkę wiec raczej to jajeczka ale ona mówiła ze nie jest w stanie stwierdzić.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Dziękuję za odpowiedzi, az tak precyzyjnie nie potrafię określić kiedy mam owulację, wiem tylko ,ze dzisiaj w południe się zaczął ten pik .Idę chyba na żywioł ,i tak nie wiadomo czy cos z tego w ogole będzie.
 
Do góry