reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ajlak tak myślałam ze odpuściłas forum. A byłam ciekawa jak u Ciebie. Ale dobrze ze wracasz z dobrymi nowinami.
Ja mam usg 13 listopada wiec wtedy się dowiem kto u mnie mieszka. Na prenatalnych wyszło ze chłopczyk
Maran ja mam syna po dukanie pierwszego [emoji6]
Napewno nie znajdziemy ani jednego czynnika który by każdej pasował. Taka niestety prawda
Rena nie chodzi ze musisz schudnąć. Mając większe BMI musisz tez inaczej zacząć. Poprostu liczyć kcal i proteiny i tłuszcze. Zależy czy wierzysz w ta dietę mineralna tu z forum czy ta LE z angielskiej www. Ja znam same grubsze co maja córki! Ani jedna nie ma syna akurat z mojego otoczenia. Naprawdę [emoji6]
Miciurka ba węglowodany trzeba uważać jednak. Bo owszem LE bazuje na węglowodanach i ich się nie liczy i nie ogranicza ale one trzymają cukier na wysokim poziomie przez dłuższy czas. Tak przynajmniej pisano żeby tez uważać i jednak więcej warzyw jeść niż węglowodanów. A jak ma się POCS to wogole trzeba się przerzucić na ciemne pieczywo itd. Zrezygnować z węglowodanów bo one wtedy są chłopczykowe. Mega dużo chłopców wtedy jest.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny,ale miałam nadrabiania :)
BB Anna czekałam na wieści , jeszcze wcześnie ,wiec nie trać nadzieji ,trzymamy kciuki dalej:tak:
@kinga_z1 potwierdzam twoja teorię, tez zaszłam w ciąże z synkiem w 30 r. I urodziłam w 31, więc zaskakująco duża sprawdzalność .
Hej @rena-chan , tez jestem chudzinka i jest syn ,nie jadłam praktycznie słodyczy wczesniej ,bo wolałam słone przekąski.
@Imama moja kuzynka ,która miała mieć chłopczyka teraz przy kolejnym usg dowiedziała się,ze to jednak dziewczynka bedzie,niestety dla niej ta zmiana na niekorzyść .Także ,nic nie jest pewne.
Ja dalej stosuje dietę dziewczynkową ,dołożyłam codziennie litr soku z żurawiny i bede celować w jeden stosunek na cały cykl 2 dni przed owulacją. Jeszcze równo tydzień do działań :cool2:
@ajlajk gratulacje!!!
 
Porannakawa tez tak myśle żeby robić odwrotnie. Ja byłam na dietach ale właśnie proteinowych i jadłam 4-5 razy dziennie snidani zawsze wiec teraz rezygnacja z podjadania i 2 posiłki dziennie to był hardcore
Kinga moja bratowa tez zaszła w urodziny 30 i maja syna malutkiego. Chociaż jak patrzę na chińskie to chyba przy 30 jest wszystko na różowo.
TymonsMom No ja tak wierze w ta pomyłkę. Aż się dziwie ze przy dzisejszym dobrym sprzęcie naprawdę słyszę o tych pomyłkach.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja to nie mogę zrozumieć tego że ktoś ma zdjęcie z usg z siusiakiem a rodzi się córka kilka dni temu rozmawiałam z koleżanką i tak u niej było sama widziałam to zdjęcie takie samo jak mojego syna. Ona twierdzi że to był paluszek jej córeczki aż trudno w to uwierzyć!
 
Imama no ja tez wlasnie na dietach proteinowych :) za kazdym razem byl syn. Mysle ze w calym tym planowaniu na kazdego bedzie dzialac cos innego . Pamietam jak na innym forum planowalysmy corki (zakwaszania , diety cuda na kiju )i wszystkie oprocz jednej dziewczyny mialysmy syna . Jedyna dziewczyna ktorej sie udalo miala juz 3 synow i zrobila wszystko odwrotnie niz przy chlopcach ... i pach dziewczynka . Ja licze ze u Ciebie jest ta dziewuszka :tak: ,nie daje mi spokoju przyrost bety :rolleyes2:chyba ze byly blizniaki i jeden sie wchlonal.
 
Imama, w tych "nieprzestawionych" chińskich kalendarzach jest praktycznie wszędzie różowo a jest jeden moim zdaniem prawidłowy gdzie tylko dwa razy w roku jest dziewczynka.
Moim zdaniem również, trzeba zrobić wszystko odwrotnie niż przed pierwszą ciążą.

Napisane na WAS-LX1A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kati No właśnie mnie tez to bardzo dziwi. Powinno się jednak sprawdzać więcej razy. To może być nóżka, rączka, pępowina itd. Chyba 3D najpewniejsze. Ale z drugiej str więcej niż 3/4 jest określane jednak prawidłowo. Wiec nie powinno się panikować. Ale tak to jest jak jest wymarzony chłopczyk to się nie dopytuje tylko wierzy jedynie ze odwrotność tk jak my to na każdym usg się liczy na cud hehe
Porannakawa No ja przyrost miałam mega wysoki ale nie było bety ponad norme a to niby świadczy o bliźniakach bardziej niż właśnie przyrosty.
Okaże się już zaniedlugo. Ale czytałam ze niektóre dziewczyny miały mega przyrosty a chłopcy są

7u229jcg4s0byzyg.png
 
reklama
Imama, ja wierze ze cud u Ciebie będzie ;)
Biedronka, testowanie niedługo-jeszcze 2,5 doby ;) nie czuje bólu piersi. Cały czas biorę luteinę bo e razie pozytywnego testu będę kontynuowała przyjmowanie tego leku.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry