reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
@Biedronka0506 o tak ! Frytki, pizze, sałatkę z pomidora, krakersy, jajka pod każda postacią i koktajl bananowy:D a swoją drogą,ciekawe czy takie oszustwo dietowe zda egzamin hehe bo jednak ta dieta dziewczynkowa jest wbrew mnie i nie wiem czy kolejny cykl wytrzymam :growl:
 
Ajlak również przyłączam się do gratulacji a jeżeli chodzi o bete to tak jak piszę Mara-ntha zależy kiedy była implantacja ale jak na ten dzień to beta dobra Trzymam kciuki za zdrową i spokojna ciąże i różowy finał
 
@ajlak nie wiem czy pocieszę ale z synem betę miałam w 16 dpo tylko 150. Trzy dni później 950.

Dzięki dziewczyny za wszystkie wiadomości, może faktycznie powinnam zrobić test o czułości 25. Nie wiem czy jutro zrobię...może w niedzielę jesli nie dostanę @ bo czuję się mega okresowo.

Co do diety. Przed synkiem codzienne jadłam muesli z mlekiem. Łapię się na teorię z wiekiem 30/31 i dodaję moją koleżankę też w tym wieku miała syna.

Teraz z dziewczynkowych nawyków które mam to:
kawa sypana codziennie na czczo i przynajmniej jedna po poludniu z ekspresu
śniadanie dopiero ok 4 godz po wstaniu
lubię piwo
jem tonami serek twaróg z dżemem
nie jem w ogóle wędlin, a z mięsa 95% to pierś z kurczaka

Z tymi kaloriami gorzej bo ja lubię jeść.
 
@ajak gratuluję 2 kreseczek! :D

Tak piszecie o tych pomyłkach w okreslaniu płci dzieci, że zaczynam się bać czy u nas syn zostanie synkiem Chyba ma wizycie we wtorek poproszę by pokazał mi dowód na 3D ;)

Ja przed ta ciąża tez zrobilam inaczej niż przed pierwsza i ponoc sie udało :D
Czy mozecie podeslac link do tego prawidłowego kalendarza chinskiego? Mi się raczej nie sprawdził w obu ciazach.
 
BBAnna który masz dzisiaj dpo?
Może poczekaj do jutra czasem szkoda kasy na te testy

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry