reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kinga- mysle czy nie zacząć już w grudniu staran bo na święta mi się dietowanie rozpierdzieli [emoji23] a mi wg chińskich wychodzi 2 córki a teraz chyba muszę celować w chłopca to będzie ta córka hah

Ja będę miała tylko kilka prób bo celuje na poród jesień lub wiosna ;)

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny, czyli jeśli dostarczamy organizmowi mało kalorii zwiększamy szanse na córkę?
To by trochę tłumaczyło teorie, że szczupłe kobiety mają częściej córki a grubsze synów, bo ponoć mają więcej siły na poród większego z reguły chłopca. Wiadomo są szczupłe kobiety które mają świetną przemianę materii, jedzą dużo i wtedy również mają synów. Co o tym sądzicie?

Czyli czekolada, serki, orzechy są na dziewczynkę a banany, mięso, pomidory, sól na chłopaka?
 
Witajcie dziewczyny, udzielałam się tutaj z początkiem roku, starałam się o córkę bo syna już mam.
Pierwsze 3 cykle świrowałam ze wszystkim co tylko możliwe, potem odpuściłam te wszystkie metody na córkę całkowicie, po drodze miałam chwile załamania i zwątpienia, zależało mi tylko żeby zajść w ciążę. I oto dziś w 10 cyklu staraniowym w 15dpo ujrzałam dwie kreski, potwierdziłam też ciążę betą.
Mam do Was pytanie bo 3 lata temu w 12dpo w ciąży synem betę miałam 400 a tutaj 15dpo beta 250.
Czy u Was też było podobnie?czy miałyście różne wartości w ciążach? Czekam jeszcze na wynik progesteronu. Mam nadzieję, że rozpoczęłam serię dwóch kresek na teście. Trzymam za Was kciuki.
Imama - gratuluję ciąży i zaciskam kciuki za córeczkę.
 
Miciurka, wysłałam Ci wiadomość na priv.

Rena, w jakimś stopniu uważam że się da zaplanować płeć, dziwne że teraz obalane są wszystkie metody. Pewnie w większości jest to łud szczęścia ale coś musi być odpowiedzialne za to. Czekam na usg Imamy i wtedy powiem czy wierzę w planowanie[emoji6]

Kitqa no właśnie co mam zmienić w diecie? I tak zmuszam się do podjadania czegokolwiek w ciągu dnia, nabiału nie lubiłam nigdy więc nie chce zaczynać jeść bo to i tak dziewczynkowe. Suplementy łykam od miesiąca... nie wiem co tu jeszcze zadziałać. Ja i tak muszę się dobrze zastanowić czy będę w stanie pogodzić się z ewentualną porażką...

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@ajlak gratulacje! Wspaniałe wieści nam tu przynosisz! Zdrowej i spokojnej ciąży!
Czyli już na koniec nie stosowałaś nic dziewczynkowego? Ciekawe kto pod serduszkiem zamieszkał [emoji7]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ajlak, gratulacje! Wierzę ze zaczyna się dobra passa[emoji8] co do bety to jest hormon i wartościami się nie przejmuj i nie porównuj z pierwszą ciąża, każda inna. Patrz tylko czy ładnie rośnie[emoji4]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
no własnie te metody są obalane ale też widziałam na youtubie wypowiedzi lekarzy, którzy metodę przed lub po owulacji biorą pod uwagę.
Swoją drogą dziwne, że ktoś porządnie tych czynników nie zbadał, albo zbadał tylko nie publikuje się bo w sumie mogłoby to mega namieszać.
 
Dziewczyny na logikę nie da się zaplanować płci bo żadna z metod nie da nam 100%. A to tylko może zwiększa szanse a tak naprawdę nie dowiemy się tego nigdy.
Jeśli chodzi o dietę to absolutnie nie chodzi tu o produkty a o wartości odżywcze. Im więcej kcal protein tłuszczów to na chłopczyka i np jedząc sery pełnotłuste czy nabiał to typowo chłopczykowe podejście które dziewczyny na GD stosuja przy staraniach o chłopczyka.
Ajlak moje wielkie gratulacje!!! Bardzo się cieszę ze wkoncu się udało! Co do bety to widzisz ja mega wysoka a chyba synek wiec nie am co się przejmować.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
BBAnna czekam na pozytyw jeszcze się nie poddawaj. U mnie 10 czułość nie wyszed a później zaraz z tego samego moczu zrobiłam 25 i cień cienia był. Także może akurat.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry