reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Imama - chodzilo mi że warzywa bez ograniczeń , generalnie mam tak że węglowodany 2 x dziennie jakis ryż czy makaron z warzywami i tyle, bez przesady że wszystkim

Maranatha- ty gadalas hormony przed ciąża pamiętasz w jakim okresie cyklu i czy może badalas co miesiac chociaż przez 2 miesiące czy tylko raz ?

Kinga- odpisałam pw.

Tymons mum- powodzenia ! :) też będę celować w jeden raz na 2 dni przed ,


Ale coś mąż mi się zaczyna zastanawiać , to teraz przez waszą teorię muszę starania przesunąć na styczeń [emoji23][emoji23]




Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
kurcze najbardziej logiczną teorią dla mnie była ta, że przed owulacją dziewczynki bo żeńskie plemniki dłużej żyją ale piszecie, że nie:/ Kończyłyście starania dzień, dwa, trzy przed owulacją a potem koniec? Może męskie zdążyły wyprzedzić bo stosunek był za blisko jednak owulacji?
 
To ten kalendarz
1509797550-64afc38726c09409-aaaaaa.jpeg

I jak @Mikallo wystrzeliłaś się? [emoji170]
 
Rena w ta teorie Shettelsa strzelałam 8 miesięcy. Udało się 4-4,5 dnia przed owu. I mam synka drugiego. Teraz strzelałam jak najbliżej owu. Bo wg baby compa to więcej córek w owu jest. A teoria o żywotności niestety obalona.
Miciurka a czemu mąż się zaczyna zastanawiać?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Haha Kitqa to powinnam mieć trzy córki!!!! Chociaż owu miałam 30 lipca wiec jakby patrzeć na sierpień to teraz chłopczyk wiec może na odwrót będzie


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Rena są dziewczynki po działaniach w dniu pozytywu jak i przed jak i pare razy przed i w owu. Także tu nie ma reguły. Nie traciłbym miesięcy na celowanie dużo przed owu [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry