reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

LeeLee jesteś super babka i nie każda matka może powiedzieć o sobie, to że jest mamą 5 synów!!! To jest bardzo wyróżniające i piękne!
Imama-wszystkie czekamy z Tobą na usg jak na swoje:p niech będzie różowy dym. Będziemy potem analizować, co mogło zadziałać?:)
Miciur-ka ja też sny miałam już z córkami:( raz mi się śniła wojna, nalot jakiś samolotów bombowych i biegłam z dwiema dziewczynkami, jedną miałam na rękach, na biodrze, a drugą trzymałam za rękę...inny sen, że rodziłam wcześniaka i jakoś dziwne to było, bo pouczałam położne, co powinny robić bo chyba zaczynałam rodzić i ostatecznie stwierdziłam, że kobiety się nie znają na rzeczy i że chyba zmienię szpital i wstrzymam poród:p i jeszcze mi się śniło, że jechałam tramwajem i byłam w ciąży i wiedziałam, że to córka. Miałam też sen, że znalazłam porzuconego niemowlaczka i to też dziewczynka była i że inną się zaopiekowałam, czy w obronę wzięłam. Takie różne sny...
 
reklama
A ze znajomą sobie niedawno żartowałyśmy, że fajnie by było razem w czwartej ciąży chodzić....oni się jeszcze zastanawiali, planowali trochę później (ja z mężem, to byśmy już chcieli, ale parę spraw nas wstrzymuje niestety), no i znajoma mi wczoraj pisze, że test zrobili i czwarte w drodze...fajna niespodzianka:) (mają już dwie córki i synka)
No a u mnie, to co najwyżej niespodzianka może wyjść, bo serducha były okołoowulacyjne (miałam mega przyspieszony cykl, jak nigdy!). Ale pewnie nic z tego. Buziaki for You all!
 
Biedronka, u mnie 6/7 dpo. Dzisiaj ten jajnik z którego byla owu mocno mnie zakupił. Chyba zaczynam sobie wkręcać [emoji51]
Imama, chcialabym się przestać obijać, chociaż ostatnio wzięłam się za ćwiczenia i 2,3 razy w tygodniu chodzę na fitness ;) potem w ciazy będę musiała z części ćwiczeń zrezygnować.
Gorligor, może akurat Twoje sny są prorocze, Hmm w kwestii płci dziecka ;) jak były serducha to nigdy nic nie wiadomo, trzymam kciuki[emoji110] licze ze pozytyw się w końcu posypią [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Maciurka Ty masz 2 synów? W jakim wieku sa dzieci? Jak przygotowujesz się do tej ciąży?

Mam znajomych co mają 4 dzieci w krótkim odstępie czasu trójkę planowali. I zaczynając od dziewczynki co dziecko to inna płeć. Super im się ułożyło nic nie zmieniali nic nie planowali a co ciąża to inna płeć. A gdy wpadli z 4 okazało się ze będzie chłopczyk ;)
 
Ogólnie nie myslam o 3 dzieci ale coraz częściej przychodzą do mnie takie myśli. Nie wiadomo jak będzie ten nasz 2 synek Ale Jaś troszkę nas wymeczyl - kołki, ale znosił ząbkowanie I noce kiepskie przez ponad 2 lata...
 
Aleksandra tez nie myślałam o trzecim dopiero właśnie jak mój drugi syn taki spokojny to mnie naszło na ta córkę. Ale ogólnie tez były kołki i męczarnia do czwartego miesiąca a później luz dlatego się tak szybko zdecydowaliśmy.
Gosica No to trzymam kciuki ze te kłucie to dobry znak! Nie zapeszajac [emoji6]
Gorligor co za sny hehe mi się córka JesCze nie śniła. Teraz niedawno miałam sen ze znajoma urodziła i z siostra o tym rozmawiałam i mówiłam ze teraz synka urodziła (a ma syna i córkę). W sny nie wierze bo mi się śni zawsze to o czym myśle itd.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie 9 dpo. Jutro 10 dpo. Tez sobie oczywiście już wkrecam. Wczoraj mnie tak swidrowalo w macicy i kluje mnie jajnik. Piersi mnie słabo bolą a z synem tak miałam właśnie ze mnie nie bolaly mocno. Ehhh strasznie się dluzy po owu.
 
Do góry