reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Gosica chyba nie ma sensu wystawiać skoro i tak nawet jeden głos GIRL nic by nie dał [emoji6] sama bym napisała ze chyba chłopak wiec się nie oszukuje. Tak zdj pokazuje. Ale dziękuje ze pytasz
Biedronka No ekspertki- administratorzy tam piszą także jakaś wprawę maja napewno.
W pon i tak nie wiem czy coś zobaczę także to takie czekanie mi pozostało.
Tak, to data zapłodnienia. Tez z synami nie pamietam dokładnie bo przecież ledwo co pamietam datę miesiączki także dla mnie to tez kompletna bzdura.
Tez Gosica miałam kupione jakieś kamienie jonizujące które w sumie nadal mam w torebce hehe


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Imama, nie ma sprawy ;) mnie Twój przypadek tez nurtuje. Tak jak większość dziewczyn byłam przekonana ze nosisz w brzuchu córkę. Tak jakoś nie dociera to do mnie ...
Ja w końcu moge uznać ze dzisiaj mam pierwszy dzień cyklu [emoji57]cóż ostatni cykl miał 38 dni, wiec w kolejnym wracam do luteiny.
Jeszcze tylko rozmyślam kiedy wsiąść to clo w niedz/pon czy wt.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziękuję za odpowiedźi ale jestem zdołowana tym wszystkim tak naprawdę to loteria i tyle a szkoda bo tak marzę o córci czytam to forum bardzo długo i przyrzekłam sobie, że przestaje jak Imama nie będzie miala córki bo tylko strata czasu.
ale czekam do poniedziałku i trzymam &&&
 
Biedronka, dzięki! teraz będzie czwarty cykl. W jednym cyklu nie poszło bo celowałem na o+12 i za późno zadzialalismy.
Teraz przytulanka będą OK.1-2 dni przed ovu. Na razie jedno, jak nie wyjdzie będziemy modyfikowali strategie ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny sledze watki na IG juz od wielu lat . Tak to niestety jest , planowanie plci to loteria :( Nie ma stu procentowej metody,. Diety , jony , itd. to tylko 5 % na korzysc dziewczynki lub chlopca (te 80% gdzie wszedzie wypisuja to bzdury). Dlatego zawsze tlumacze zeby sie nie nastawiac ze musi sie udac . Ten kto wymyslil by planowanie z 100% skutecznoscia bylby dzis milionerem i taka Viktoria Beckham czy inne.. nie robilyby Invitro z PGD.

Imama widzialam na IG ze jednak chlopca przewiduja . Poczekaj spokojnie na poniedzialek moze cos wiecej sie uda zobaczyc. Ja patrzysz na USG to zobacz czy sa takie "widelki" jakby za pupa, jesli nie ma to faktycznie moze swiadczyc o chlopcu . Mimo wszytsko dalej trzymam kciuki ! :tak:
 
Bunuczek- przykro mi, Ze tak akurat wyszło ale to prawda jak człowiek musi to się dostosuje dzieci rosną, zanim bys urodziła to na plus rok dla dzieci by minął, bardziej by były niezależne ,zaradne itp. Skoro masz marzenie o kolejnym to nie rezygnuj,

Ja tak samo jak kitqa(chyba ) się wypowiedziała , pakowalabym wszystkich i do męża bo rodzina powinna być razem a dzieci szybko się adaptuja do nowego otoczenia :),

pomysl jaka chcesz podjąć decyzję żeby później nie było tej goryczy w Tobie, która bedzie cie pchac w dol przez niespelnienie marzenia , trzymam za Ciebie kciuki , oby się wszystko pomyślnie ułożyło :*
Pozdrawiam :)

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jona to napewno lotoria. Nie takie planowanie czytałam co byłam pewna ze się uda a tu synek. Najlepiej nie kombinować za bardzo. Ja owszem 12 tyg dieta itd ale później już za każdym razem co chciałam to byłam w ciąży. Chodziło tylko ze No dwa razy się nie udało donosić. Także aż tak długo tego nie planowałam. Najgorsze dla mnie by było to badanie hormonów i właśnie suplementy dużo kasy to pochłania i miesiecy. Taka Maran chyba z rok planowała syna i ma trzecia córkę. Przykre to bardzo ale szczęście tu trzeba mieć. Ale nie poddawaj się! Widzisz Ana87 może biedzie miała córeczkę bez planowania!
Porannakawa nawet mając te 80% szans to i tak 20 zostaje. Także to i tak loteria. Ja byłam na to gotowa. U mnie w rodzinie naprawdę tylko jedna dziewczynka także miałam naprawdę małe szanse. Dlatego chciałam coś zmienić.
Może coś w pon zobaczę ale tez nie nastawiam się bo naprawdę te nuby to ciężka teoria i nie taka oczywista! A 13 tc to i tak jeszcze wcześnie


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Tak przy okazji zaczęłam się szkolic w teorii nuba i widzę idzie mi coraz lepiej;) zrobiłam quiz na IG i oba trafność 75/80% ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry