reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Gosica super ze nowy cykl już masz! Trzymam kciuki ze clo pomoże.
Ja również jak patrzyłam pare miesięcy nuby na fb to zgadywalam poprawnie [emoji6] warto troszkę się podszkolić żeby wiedzieć o co chodzi.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Cieszę się bardzo, ze w końcu nadszedł 1dc.
Imama, czy zanim wezmę pierwsza tabletkę clo mogę piec miętę?
A co do teorii nuba to rzeczywiście przyda mi się ta teoria -mam taka nadzieje. Myśle ze po swoim usg będę spędzała godziny i porównywała zrzuty. Jak teraz się tak wkręciłam to boje się co będzie potem ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Imama, jeszcze wgapianie się w II zdjęcie które nam wkleiłeś. Tam są 2 kreski, która to nub, bo zglupialam[emoji19]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Chyba można przed jak jeszcze nie bierzesz ale Atomic chyba pisała żeby przy cyklu z clo nie brać nic co wpływa na hormony.
Jeśli chodzi o drugie zdj to mogła dzidza się ruszać bo główka troszkę zamazana także mogło się to podwójnie odbić ale myśle ze ten nub to ta na gorze kreska. Proporcjonalna chyba jest do tego drugiego zdj z cypelkiem. Ja mam na wydruku napisane ze bardzo trudne warunki badania za względu na ruchliwość także to mogło wszystko się odbijać bo dzidza naprawdę non stop się ruszala


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Imama, powstrzymam się w takim razie przed herbata miętowa.
Wracając do zdjęć usg to zwłaszcza tego drugiego zdjęcia nie rozumiem, nie mogę znaleźć wspólnej części z tym pierwszym. Charakterny dzidziuś ;)
Kojarzysz może jaka jest różnica jeśli się stosuje bałaby aspiryna od żurawiny?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Gosica kiedyś myślano ze baby aspirin zmniejsza pH tak jak żurawina. Obydwa specyfiki rozrzedzają krew. Ale ostatnio nawet na IG aspiryna jest tylko używana bo pomaga w implancji. A żurawina bo odnóża pH.
Może na jakieś inne zdj patrzysz.
To te dwa:
1507900914-aaaaaa.jpeg

I jeszcze takie znalazłam ale nie wiem czy to jest potty shot czy głowa i ręce Haha. Na takim wczesnym etapie się nie znam. I w necie mało tego
1507900971-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Imama, na GD tez widzę dziewczyny stosowaly baby aspiryn-zastanawiam się czy nie wdrożyć sobie tego przynajmniej krótko przed starankami.
we wcześniejszym pytaniu to pierwsze zdjęcie było u mnie jako drugie ;) właśnie na nim widzę 2 kreski i się zastanawiam czyn jest ta górna kreska, gdzie jest nub na dole czy na gorze.
Hmm to trzecie zdjęcie wyglada mi na porty shot, chociaż z niego chyba można cos odczytać dopiero od 15/16 tc ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Gosica hehe No to te drugie zdj to patrz na jasna kreskę. Nuby przeważnie są jasne we wczesnym etapie. I ta kropeczka na końcu może wskazywać ze nub się uniesie i z tego będzie penis.
Potty shot widzę ze czasem widać ładnie nawet tak szybko ale to chyba zależy od dziecka. Wątpię żeby tak szybko dało się określić.
Kiedyś dużo dziewczyn stosowało przy clo aspirynę bo rozrzedza krew i niby dobre to przy clo ale Atomic ostatnio odradza bo mówi ze jakieś badani wykazały ze to może mieć wpływ na płód. Ja biorę z zaleceń lekarza ale tutaj dużo dziewczyn brało acard wiec możesz przemyśleć.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja tam mam mieszane uczucia wobec kalendarza chińskiego. Jako jedynego nie brałam pod uwagę w planowaniu córki. Wszystko spełniłam nawet pełnia księżyca była:) a córka jest nie syn.

Jona, Miciurka, na innym forum odnośnie chińskiego kalendarza dziewczyna inaczej liczy nie patrzy na skończone lata tylko tłumaczy to tak,że w danym roku kalendarzowym jeśli zaszłaś przed urodzinami to odejmujesz 2 i patrzysz na konkretny miesiąc, jeśli po urodzinach to odejmujesz 1 i patrzysz na miesiąc. Możecie do niej napisać nawet jako "gość". Odpisuje. Link do: Chiński kalendarz płci !!!!!!!!!!!!!!! - Strona 177 - Forum dla kobiet

Mimo, że kalendarz nadal traktuję najmniej poważnie to tym razem spróbuję zsynchronizować staranka też z kalendarzem...
 
reklama
Do góry