reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Imama- a kalendarz chiński brałaś pod uwagę co wychodzi?
dziewczyny jak go czytacie jeśli 35 skończyłam w lipcu a starać się chce w styczniu np.to patrze nadal na pasek 35 lat? dobrze rozumiem?
 
reklama
Jona mi się sprawdza z tej strony. Te polskie wersje trochę inaczej obliczaja
Link do: Chinese Gender Predictor

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
Mi ten kalendarz cos dziwnie pokazuje :/ niby teraz sie sprawdza ale za to dodaje mi 2 lata z 29 na 31, a date ur wprowadzilam dobrą. Z corka pokazuje, że powinien byc chlopiec wiec raczej bym w to nie wierzyła.
 
Gorligor nie wiedziałam ze ona tez w ciąży. Pewnie córka będzie!
Jona ja w te kalendarze nie wierze. Ostatnio miało być wszystko na core i z pierwszym synem tez to teraz nawet nie sprawdzam.
Biedronka odpisują wszędzie ze chłopak także ja już jak coś to muszę wierzyć w cuda. Chociaż jak to ja przeglądam ta str co podesłała @porannakawa i faktycznie aż takie oczywiste to nie jest. I dziewczyny pisały ze miały nieraz 100% głosów na chłopca po nubie wraz z lekarzem a jest córka. Także nadzieje umiera ostatnia. Chociaż nie powiem mam bardzo mieszane uczucia i jak ktoś znów pisze ze BOY No to mi ciężko. Ale myśle tez ze jak pare głosów jest na chłopca to następni poprostu tez piszą tak samo. Tak się pocieszam hehe [emoji57]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, ja tez jakoś w te chińskie kalendarze nie wierze ;)
Z takich abstrakcyjnych tematów to jeszcze jony do mnie przemawiają, dlatego nosze bransoletkę generująca jony ujemne, ale to na zasadzie może pomoże a nie zaszkodzi ;)
Imama, rozumiem, ze każdy post-Boy mało pocieszający, ale tak jak piszesz jedna osoba tak napisze i łańcuszek się ciągnie.
Zapisałam się do grupy facebookowej gdzie oceniają nuby, nie ma tam Twojego postu wiec jeśli chcesz to mogę wrzucić fotki?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Spokojnie pewnie żaden specjalista tam nie pisze a zdjecie to zdjecie jeszcze w tak wczesnym tc będzie dobrze Imama, pewnie godziny do poniedzialku liczysz?

Date of Conception? - data zapłodnienia tak? Przeciez nigdy nie wiadomo kiedy to zapłodnienie nastąpilo, dla mnie te kalendarze wszystkie to głupota
 
A Ta Polska grupa na fb wedlug mnie jeszcze więjsza porażka bo albo nic nie piszą albo nawet przy ramzim opisują patrząc na polozenie zarodka nie kosmowki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Jona-tak skończone lata się liczy,chociaż mi nigdy dobrze nie wyszło na moje dzieci

Monia-szok bo pierwszy kalendarz który się zgadza z moimi chłopami ;)



Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry