reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

co do Wiliama i Kate, też ich lubię:) słyszałam, że druga córa ma być. No i fajnie:) a co do sław i bogartch...zauważyłyście, że oni dziwnym trafem mają parki a nawet nastała pewna moda na bliźnięta? No przecież jakoś nie chce mi się wierzyć, że wszystko to 100%"dar natury" :p
 
reklama
Gosica wątpię żeby moja gin chciała wogole zgadywać co do płci. Pewnie będzie tylkompatrzec na tego krwiaczka i pewnie zdj nie dostanę. Wiec sama popatrzę jak coś będzie widać ale wiem ze czasami oni pare min usg i koniec wiec nic pewnego.
Gorligor tez tak myśle ze sobie dopomagają. Sama bym pewnie tak zrobiła szczerze przy trzecim dziecku. Sama się zastanawiałam nad PGD ale poronic idzie i popłynąć z kasa ładnie a takim to nie zależy. Nie mówię ze wszyscy ale napewno przy którymś dziecku próbują. Ale np Gwen Stefani ma trzech synów, teraz jak Jessica Alba będzie miała syna to pomyśle ze coś majstrowała.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Gosica nie wiem dokładnie ile cykli ale myślałam że będzie łatwiej :-D coś zmajstrowac.
Imama a ile można cykli brać clo?
Któraś tu pisała że jej lekarz mówił że 4 cykle może brać bez obaw.
I tak myślę czy nie zaryzykować jeszcze, to pragnienie bobasa jest tak duże ze nie wiem czy wytrzymam bez staranek :-D a chciałabym działać z clo.
 
Marzycielka chyba 6 cykli o ile się nie mylę. Właśnie pół roku czytałam. Najlepiej do kontroli czy jakieś torbiele z niepeknietych pęcherzyków się nie robią.
Marzycielka nawet jak zrobisz miesiąc teraz przerwy od clo to ono ma działanie 6 tyg po, dużo dziewczyn z córkami zachodziło tak wiec nawet bym próbowała teraz bez clo i później znów. Mały odpoczynek [emoji6] na luzie [emoji7]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Imama dzięki pomyślę nad tym bo trochę szkoda mi cyklu ;-)
Dziewczyny a miała któraś z was tak ze szyjka wygiela się o 90 stopni w stronę kręgosłupa i była wysoko? Bo moja szyjka właśnie przez cały wczorajszy dzień taka była, dodam że był to 9 dpo. a dziś obnizyla się już i jest normalnie ułożona.
 
Imama, cudownie że dzidziuś zdrowy! Ja też specjalistką od nubów nie jestem ostatnio dwa razy koleżankom źle określiłam więc się nie podejmuje.

Ja całe życie słono jadłam, pomidory, ziemniaki kocham,kawy nie piję. Nabiał dla mnie mógłby nie istnieć, czekolada tak samo, piwo też a mam dziewczynkę. A moja koleżanka nigdy nie pokazała się w pracy bez jogurtu i ma chłopca także nie wiem co z tymi dietami- w coś trzeba wierzyć i coś robić, przynajmniej nie zarzuce sobie że nie próbowałam....

Aleksandra, na rozstępy stosowałam zwykły balsam z Rossmanna chyba Perfecta Mama, brzuch bez skazy:)

Miciurka, ja też kręgosłupowo bólowa:( ciąża u mnie była przepłakana i u fizjoterapeuty. Tyle że moja dama była duża a ja jestem raczej drobna i mocno ciążyła...:)

A tak teraz na rozluźnienie co sądzicie, co będzie miała Księżna Kate??:)
Jakoś lubię tę parę a Wy?:)

Chyba sama dieta nie ma znaczenia aż tak wielkiego, dopiero suma czynników zmienia coś...
Co do pary książęcej... zdecydowanie bardziej lubię młodszego z książąt [emoji6]

Dziewczyny polecam fajną aplikację GET BABY jest chyba tylko w wersji angielskiej ale fajnie pokazuje cały cykl kiedy owu kiedy kolejna miesiączka a nawet w które dni największe prawdopodobieństwo synka a w które córeczki:) pobawić się można:)

Ściągnęłam fajna jest!
Dzięki za info

Tak się cieszyłam, to oczekiwanie na kolejną szansę, wpatrywanie się w testy, rozpoznawanie owu, planowanie to już moje piękne wspomnienia... boli, bol serce. Za 2 lata ja będę miała 39 lat i to już bedzie za późno, mąż 44 lata i raczej będę się bała chorób zwiazanych z wiekiem...

Kochana, napewno Cię boli takie nagle wyrwanie z planów i marzeń o dziecku. Ale może dajcie sobie czas. Ułoży się, ogarniecie sytuacje i wtedy zastanowisz się co dalej.
39 lat to naprawdę nie taki straszny wiek. Ja zaraz będę miała 39 i będę się starać, nie ma co wypatrywać od razu nieprawidłowości.
Trzymam kciuki za Ciebie [emoji1307][emoji1307][emoji1307]
Nie poddawaj się [emoji1320][emoji1320][emoji1320]


PS. no i jak?
oglądałyście kochane te filmiki, które Wam poleciłam?
Ktoś? co?

Pierwsze trzy widziałam wczesniej z racji adopcji, natomiast ostatni widziałam ale nie do końca bi czasu mi zabrakło [emoji6]


@Imama ja rownież mam poczucie, że u Ciebie dziewczynka. Byłam pewna, że bez problemu to lekarz określi.

Także czekamy spokojnie i dowiemy się jeśli nie w poniedziałek to na kolejnym badaniu.
Rozumiem Twoje poczucie, sama to przechodziłam. Trzymam kciuki nadal [emoji1307][emoji1307][emoji1307]za [emoji166][emoji166]



atdc9vvjktz16vlw.png
 
Miciurka, haha faktycznie to "katowanie" zabrzmiało śmiesznie, ale wiesz o co chodzi:)

Buniczku, nie znamy się. Ale mogę tylko sobie wyobrazić jak Ci źle z myślą że nie będzie kolejnego bobaska. Dlatego uważam, że mamy jedno życie na spełnianie marzeń i trzeba je spełnić! CZŁOWIEK JEST ISTOTĄ ZARADNĄ!!! Na pewno dasz radę! Najpierw zajdź w ciążę, ciąża trochę trwa potem szybko do powrotu męża na stałe, starsze dzieci z każdym rokiem bardziej ogarnięte, odpowiedzialne, samodzielne. Ja bym nie rezygnowała z marzeń, bo potem sobie nie odżałujesz. Mam sąsiadkę ok 45lat i ona cały czas mówi, że żałuje że skończyła na dwójce bo zawsze pragnęła trójeczki ale potem praca, dobre stanowisko, no i co ludzie powiedzą na trzecie dziecko. Nie ma nigdy dobrego momentu na dziecko, ale jak się pojawia nagle okazuje się że wszystko Ci sprzyja. A sama dobrze wiesz że czasami jak ma się więcej obowiązków to jesteś bardziej ogarnięta i zorganizowana niż jak jest ich mniej, ja przynajmniej tak mam. Mocno kibicuję w zmianę decyzji odnośnie dzidzi. Widzę, że tego mocno pragniesz....

Gorli, filmik o zaginionym Tomku obejrzałam. Myślę że to on, ale w jakimś stopniu nie dziwię się braku jego reakcji. Myślę, że dla niego to też ogromne przeżycie, ale matce współczuję równie bardzo...
 
Marzycielka, mi lekarka przypisała clo na 4 cykle. Mówiła ze spokojnie 4 cykle mogę brać. Atomic na GD pisała nawet o 6 cyklach-tak jak tez Imama wspomniała.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
imama- Gwen Stefani, to podobno znowu w ciąży jest? tylko zmieniła faceta? (to może i córka się trafi i ostatecznie przekaże tę koronę:p)
kinga -racja, racja, racja.
Znam co najmniej dwie osoby, które miały dzieci grubo po 40. Jedna miała na pewno 45, a druga dokładnie nie wiem (bo razem studiowałyśmy i nie wypadało mi pytać o takie rzeczy, ale to było 5te dziecko i pani taka co najmniej 45 też)
 
Do góry