reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dzień dobry. Jakaś cisza tutaj.
Kinga obadalam link który posłałas i dziewczyny niezłe zawiedzione bo jednak nie wychodzi tak jak powinno. Ja bym nie patrzyła na kalendarz strata czasu. Bo np jako 30 latka to prawie cały rok wychodzi na córkę i jak ktoś będzie czekał rok ze starankami to wiesz głupie to no na logikę. Ten kalendarz to tak jak wszystkie inne metody na żarty powinno sie traktować.
Maziajka tez mi się wydaje ze to potty shot. Ale nie dokładnie widać. Zreszta śledzę już pare mieisecy forum o teori nuba na fb i naprawdę niczego nie można być pewnym. Dzisiaj rano dziewczyna pisała ze jej lekarz sal w 13 tc 100% ze to chłopczyk a jednak jest jej trzecia córka i mąż się wyprowadził, wyjechał dosłownie! Szok.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
No masakra dla mnie tez to jest. Normlanie się spakował i się wyprowadził a ta z brzuchem i dwójka dzieci bo miał być syn. A jest jednak trzecia córka. Dziwie jej się ze oficjalnie na forum takie coś pisze No ale pewnie przeżyła niezły szok. Sama pewnie chciała tego chłopca ale bez przesady!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Zdrówka BB Anna !!! Dla Ciebie i synka.
Mężczyźni są okropni. No dziwie się ze coś takiego napisała ale na pewno potrzebuje wsparcia. Kobieta zawsze musi stawić czoła wszystkiemu. Czy jest dobrze czy źle to musi mieć sile. Ona pewnie tez chciała syna No ale jest córka i co z tego.... Ahh brak słów.
 
BBAnna zdrówka dla Was. Oby szybko minęło.
Naomi racja. Niestety ale my kobiety zawsze musimy być silne.
W DE i nawet z tego co czytam w UK nikt nie mówi z lekarzy przed 15 tc a nawet 16 tc o płci (ewentualne polscy lekarze) i u mojej trzeba podpisać klauzure ze nie będzie się miało pretensji o złe określenie płci. Moja mi stwierdziła ze syn w 15 tc na 90% bo mówi ze dopiero jak dwa razy potwierdzi to da 98%. Nigdy 100%.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Imama, sama widzisz niby już 12/13 tc sprawdzalność teorii nuba jest wysoka a są pomyłki. Tez zapisałam się na różne grupy facebookowe i łaski już znały płeć a dla zabawy podawały zdjęcia nubow i z tymi szacunkami naprawdę różnie bywa.
Kalendarz chiński tez jak dla mnie pic na wodę, szkoda czasu.
A facet wyprowadza się z domu na wieść o3 córce ? -co za d...!
Bb_anna dużo sił i zdrówka!



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Imama, może kojarzysz czy przy clo można brać Wit c? Bierze mnie jakaś grypa a chce wsiąść vit c bo czesto mi pomaga ale nie wiem czy w tej sytuacji nie kłóci się to z clo.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@Imama fuck! Nie wierze w to co piszesz!
Chore to! Współczuje dziewczynie [emoji33]
U nas na osiedlu była sytuacja taka, że małżeństwo miało kilkoro dzieci jednej płci, dziewczynek i facet marzył o synu. Przy kolejnym porodzie wyszła położna i zażartowała ze córcia (był syn) a facet wyszedł ze szpitala i sie powiesił.
Dramat z facetami niektórymi!

@Anna_bb zdrówka dla Was, oprócz mięty pij malinki. Tez obniża testo i pomaga na przeziębienie.




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry