reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Gosica, naprawdę? o to tej informacji nie wychwyciłam;) stawiałam na chłopca u Kate. Nieważne.

Wiem, co może czuć Imama. Niepodważalne oczywiście jest to że będzie kochać kolejnego synka, ale wiem, że ja mimo to czułam jakiś zawód, żal najbardziej dlatego, że się starałam o to, żeby wyszedł syn katowałam się jakimiś wiesiołkami, chodziłam na monitoring co nie mało kosztowało, testy owu a ktoś inny się nie starał i ma bez problemu. Chyba to najbardziej jest przykre, że nasze starania są na marne. Nie o samą płeć chodzi przecież, bo każdy mądry i odpowiedzialny człowiek wie, że będzie albo chłopczyk albo dziewczynka. Dlatego Imamę rozumiem, bo właśnie wiem, że zrobiła dużo żeby tę dziewczynkę mieć. Oczywiście nie jest nic przesądzone, a tak jak wspominałam już wcześniej- żeby okazała się dziewczynka to czasem i całej ciąży trzeba, bo chłopaka widać od razu a skoro lekarz był niepewny to nic jeszcze nie jest wiadome. Ja jakoś wewnętrznie czuję że to dziewczynka. Zerknęłam na swoje usg i nuba i swojej znajomej (akurat jeszcze mmsa posiadam i nuba jej synka) to u Imamy skłaniałabym się ku córeczce, ale ja specjalistką tu nie jestem....:(

Kitqa, moja Mała też coś ma przejawy wirusa... . Co prawda nie wymiotuje ale idzie dołem że ho ho.... Ale póki co działam Tasectanem od rana, Mała jest pogodna więc szpital mam nadzieję że ominiemy. Taka pora roku. Trzymajcie się! I
 
reklama
Kitqa jejciu to dużo zdrówka dla córeczki i sił dla Ciebie. Oby szybko jej minęło. Teraz taki jesienny okres mój mały tez ma ale kaszelek.
Millo nikłe szanse na ta córeczkę ale No jakieś tam % szans może mam Haha. Chociaż nub naprawdę na końcu do góry co wręcz wg niektórych wskazuje 100% na syna. Ale będę wytrwale czekać na połówkowe.
Czuje się złe niestety, słaba nudności bóle głowy i kołatania serca chyba przez niskie cisnienie.
Gosica tez myśle ze dużo zrobiłam ale to daje mi tak jakby spokój ze spróbowałam ale z drugiej str napewno jest jakieś rozczarowanie. Jak to jest chłopczyk to poprostu będzie silny nie do pokonania jak przyrwal moje kombinacje [emoji7]
Kinga długo będę przezywać każda dziewczynkę nowo urodzona u znajomych czy rodziny jak okaże się ze nie jest mi dane mieć swojej. Niestety ale to siedzi w głowie i wątpię żeby minęło. Trzeba jakoś sobie wszystko poukładać i się z tym pogodzić- chociaż to ciężkie. Myśle dużo kobiet czuje to samo.
Biedronka skoro pisze ze w ciąży nie powinno się używać to bym napewno chociaż w pierwszym trymestrze nie stosowała. Ja przewrażliwiona jestem na rożnego rodzaju detergenty lub środki czyszczące itd


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Aleksandra_kow- na rozstępy stosowałam oliwke z Rossmann, zwykła , i bio oil - akurat bio oil tak mi smierdział że szok ale stwierdziłam że muszę się przemeczyc bo jest dobry skutek taki że mam 3 paski po boku Więc jestem oryginalna [emoji23] hehe ;) ale z boku tak się nie smarowalam nie pomyślałam ,to było w 1 ciąży a w drugiej już się kapalam w oliwce conajmniej i nie ma nic :)

Kinga- ja się śmieje że mnie a ciąży nadmuchuje jak balonik i wszystko trzyma w pionie , to trzrba ciągle w ciazy chodzić hah,

To księżna Kate w ciazy nawet nie wiedziałam lol :D , Ale też ich lubię ;)

Idę nadrobić zaległości hahhaha z ploteczek :D








Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Dziewczyny !
Czasami jeszcze podczytuje watek...:)

Imama ja bym jeszcze taka pewna tego chlopca nie byla ;) .. Ile ja juz sie tych nub-ow naogladalam .. i serio Ci powiem ze na tym etapie trzeba miec mega dobre oko . Takie jak u Ciebie tez dziewczynkowe widzialam nie raz.
Wklejam Ci na dole link mam nadzieje ze sie na dobrej stronie otworzy a jak nie to st.30 chyba 9 fota , mysle ze bez problemu znajdziesz. Z reszta na 1 stronie pierwsze zdjecie tez jest jak dla mnie niejasne jak i pare innych.
Link do: Post Your Confirmed GIRL Nub Shots Here in Ultrasound Gender Prediction Forum
Duze przyrosty bety malo kiedy wroza chlopca.

Trzymam kciuki!
 
Imama, oczywiście , że wiele kobiet tak ma, ja jestem jedną z nich. Wczoraj moja przyjaciółka urodziła. Oczywiście synka. Za każdym razem czuję lekkie ukłucie jak dowiaduję się o chłopczykach u bliskich czy dalszych, co nie znaczy, że nie kocham mojej córki. Ale jednak jesteśmy tylko ludźmi...

Lecicie do Rossmanna na -50% na kolorówkę?:)
 
@Imama Super że dziecko zdrowe i wszystko jest okej z ciążą, co do płci to faktycznie pozostaje czekać. Mi niby w 1 ciąży lekarka w 13 tyg powiedziała ze cos sie tam bedzie majtac miedzy nogami i miała rację, jednak jest to bardzo wcześnie. Może lepiej sie nastawić na chłopca i później być mile zaskoczonym :)

A wyobrażacie sobie jak nasze matki nie tak dawno temu w ogóle płci nie znały do porodu??? Dla mnie to niewyobrażalne!

@aleksandra_kow ja stosowałam balsam Babydream różowy dla cięzarnych i nie żałowałam go w ilościach bo był bardzo tani. lałam na siebie i zero rozstępów, ale u mnei tez dobre geny.


Kurczę brałam wapn i się zorientowałam że to węglan...

Musze zrobić chyba zakupy apteczne. Jakoś nie pamiętam żeby jeść ten nabiał i pić miętę. Musze się zdyscyplinować
 
Dzisiaj przyszla @

Rozpoczynam nowy cykl z nowymi nadziejami. Poprzedni przechorowany i bez seksów, a i tak źle owulacje wyznaczyłam o dzień za późno. Teraz przewiduję owu na 24 października - wtorek, trzeba będzie zaszaleć w weekend.

Wiecie co w ogóle mi sie wydaje że ludzie którzy mają naprawde dużo kasy, tacy Lewandowscy, celebryci itp to trochę majstrują przy płci.... Myślę że za odpowiednia kwotę $$$ wszystko można załatwić w laboratoriach gdzieś w USA itp.
 
Imama, szanse zawsze są. Tez rozumiem, ze możesz czuć zawód, bo się starałas. Najwyraźniej jesteśmy stworzone do bycia mama synów i z tym musimy się pogodzić. Ja po Twoich zmaganiach bardziej się utwierdzam w tym przekonaniu.
Najważniejsze żeby mieć zdrowe dziecko i ten spokój ze się wszystko zrobiło, nie będziesz miała wyrzutów sumienia ze nie spróbowałas, a kombinacji rzeczywiście było sporo ;) dokładnie nie jesteś sama i ogólnie ciężko nam będzie się z tym pogodzić. Ale jeszcze nie trać nadziei. W pon masz kolejne usg, kto wie może maleństwo robi mamie psikusa ;) i tak jakpisze Porannakawa, trochę ma doświadczenia w temacie nubow wiec głowa do góry ;)



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Też przeżywam narodziny córki siostry męża chodzę wkur..... bo to takie deb... i napewno nic nie zrobili żeby mieć te córke

Imama a w Niemczech mówią o płci od któregoś tam tyg. Nie tak szybko jak w PL?
 
Do góry