reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ja tą ciąże kiepsko znosze :/ z jasiem tez kiepsko sie czułam ale tu mam 18 tydzien i nadal wymiotuje. Dostałam teraz jakies czopki na mdlości i wymioty wczoraj je wykupiłam ale jeszcze z nich nie korzystałam. Z jasiem wymiotowałam głownie rano a tu jak mnie zlapie o 15 to trzyma do wieczora.
Dziewczyny jakie macie sposoby na rozstepy? Z synkiem 2 tygodnie przed porodem mi poszły a tak to cała ciąże brzuch był ładny. Teraz smaruje maslem shea i olejem kokosowym niestety jest to dość uciążliwe bo pozostawia ciało strasznie tłuste. Ale chyba chce działać w miarę naturalnie.
 
reklama
Maziajka wogole nie widziałam Twojego posta! A chciałam właśnie tez Twojej opini! Teraz patrzę ze Miciurka odp i cofnęłam.
Ja mam doklanie 12+4. Wg usg teraz tego to 12+6. A masz foto gdzieś twojej Jagody z prenatalnych? Naprawdę miała cypelek?
Miciurka u mnie tez znajomi parki maja bez kombinowania! Ja coś zawsze muszę wyczytać buu.
Przyszłamama mam nadzieje [emoji7]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Imama, cudownie że dzidziuś zdrowy! Ja też specjalistką od nubów nie jestem ostatnio dwa razy koleżankom źle określiłam więc się nie podejmuje.

Ja całe życie słono jadłam, pomidory, ziemniaki kocham,kawy nie piję. Nabiał dla mnie mógłby nie istnieć, czekolada tak samo, piwo też a mam dziewczynkę. A moja koleżanka nigdy nie pokazała się w pracy bez jogurtu i ma chłopca także nie wiem co z tymi dietami- w coś trzeba wierzyć i coś robić, przynajmniej nie zarzuce sobie że nie próbowałam....

Aleksandra, na rozstępy stosowałam zwykły balsam z Rossmanna chyba Perfecta Mama, brzuch bez skazy:)

Miciurka, ja też kręgosłupowo bólowa:( ciąża u mnie była przepłakana i u fizjoterapeuty. Tyle że moja dama była duża a ja jestem raczej drobna i mocno ciążyła...:)

A tak teraz na rozluźnienie co sądzicie, co będzie miała Księżna Kate??:)
Jakoś lubię tę parę a Wy?:)
 
Aleksandra ja w ciąży z synem smarowałam się mustela dość droga ale nie chciałam ryzykować. I żadnego rozstępu. W drugiej ciąży zaś myślałam ze skoro nic nie miałam po poprzedniej to kupię tanie i tak kupiłam sobie balsam dla mam z ziaji i później pharmaceris. I magle jak poszłam nausg to moja ginmowi żebym zmieniła krem bofioletowe plamki mam i mogą wyjąc rozstepy i biegiem do apteki po vichy! Pomogło. Nic nie mam. Wiec ja teraz nie oszczędzam i smaruje się ile wlezie rano i wieczorem. Myśle ze trzeba specjalne kremy typowo dla kobiet w ciąży. Ale to tez zależy wiadomo od skory.
Kinga ja myśle ze Kate i William będą mieli i tym razem szczęście i będzie córeczka. Dla mnie takie połączenie idealne! Syn i dwie córki [emoji7]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja mustele tez uzywałam w pierwszej ciązy ale tylko jedno opakowanie i stwierdziłam ze jak sie nic nie dzieje moge przerzucić się na inne. A tu taka niespodzianka ze przed porodem jednak poszły te rozstepy :/

Imama wysłałam wiadomość prywatnie :)
 
Imama wiem, że cieżko nie gdybać i nie porownywac tysiaca zdjec ze swoim usg, ale dopoki nie masz potwierdzenia plci pod postacia zdj z usg przyrodzenia konkretnego dowodu to mozna miec nadzieje[emoji166] a nawet jakby co to wiadomo ze bedzie sie kochac swoje dziecko bo powstalo z milosci i jest cząstka ciebie i meza[emoji7] także super ze jest zdrowe i ruchliwe[emoji1303] a co do krwiaka to tak sobie mysle ze lekarz mial troche racji...bo co niby z nim mozna zrobic? Nie usunie sie, lekami nie wysuszy sie go, trzeba go monitorowac i dbac o siebie.
A u nas od wczoraj szpital, corka zwymiotowala nam wczoraj[emoji20] i nagle ja scielo, kiepska noc, teraz siedze jak na szpilkach...nie wiem dlaczego tak sie zadzialo, obstawiam jakiegos wirusa.
Zarowno w poerwszej jaki i obecnej ciazy stosowalam Palmers cocoa butter, stretch marks, super formula, fajnie sie wchlania i nie mam ani jednego rozstepu. Polecam
 
Dziewczyny jak już przy kosmetykach jesteśmy to CZY MOZNA STOSOWAC SKARPETKI ZŁUSZCZAJĄCE W CIĄZY? na niektorych opakowaniach pisze ze nie mozna, a co jak nic o ciazy na opakowaniu nie pisze?
 
Imama super ze Dzidzius zdrowy!To najwazniejsza wiadomosc wiadomo:* Nadal mimo wszystko jakos wierze ze to dziewczynka u Ciebie:)Jak obalisz teorie z przyrostem to juz chyba nic pewnego tutaj nie zostanie:p
A jak sie czujesz w tej ciazy w ogolnie?:)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Imama, widzę wiesz na co patrzeć. Wczoraj pooglądałam trochę nubow, ale naprawdę trzeba mieć wyćwiczone oko żeby cos zobaczyć. No i te szczegóły ze trzeba patrzeć na ten cypelek.
Przyszlamama87, dokładnie tak jak piszesz. Wczoraj natknęłam się na post ze sprawdzalność teorii nuba w 12 tc to cos OK.75%!
Miciurka, zgodzę się z Tobą ze Imama naprawdę dużo zrobiła, naoglądałam się statystyk liczyłam różne kombinacje i przy jej parametrach starań naprawdę bardzo zwiększyła szanse na dziewczynke. Ale wiadomo, tu gwarancji nie ma potrzebne jest jeszcze troszkę szczęścia.
Aleksandra, współczuje mdłości i wymotow. Może weź ten lek,szkoda się męczyć. Z rozstepaminie pomogę bo nigdy ich nie miałam.
Kinga, chyba już zostało ogłoszone ze księżna Kate będzie miała druga dziewczynke ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry