reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Gratuluje zdrowej dzidzi Imama !!!!

A powiedz ktory dokladnie tc?
U mojej malej tez taki cypelek byl na gorze.

Miciurka u Ciebie plaski byl w 11 tc a wtedy jest wiekszosc plaskich jednak

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ana87 mam dwie grupy ale co patrzą z nuba. I są to angielskie:
1) early ultrasound gender prediction: nub, skull & Ramzi theory
2) the nub experts BabyNub



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziękuje Andzelisia.
Gorligor No moi synowie to jak z reklamy hehe ten pewnie nie będzie wyjątkiem. Chyba bo najmłodszy syn ma złote włosy (nie mówiąc ze rude) ale jest prześliczny.
Biedronka No ba musimy być śliczne [emoji7]
I wiecie co chyba obaliłam teorie przyrostu! A miałam najwyższy.
Już się nastawiam na syna. Admin z fb mi zobrazował moje usg i tak jak myślałam. Dużo wskazuje na syna wiec będę w szoku jak jednak będą trzy kreseczki. Ale nadzieja umiera ostatnia [emoji6]
Tu zdj:
1507752440-aaaaaa.jpeg
1507752457-aaaaaa.jpeg

Już przejrzałam tysiące nubow hehe w drodze do domu: 4h jazdy!



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuje Andzelisia.
Gorligor No moi synowie to jak z reklamy hehe ten pewnie nie będzie wyjątkiem. Chyba bo najmłodszy syn ma złote włosy (nie mówiąc ze rude) ale jest prześliczny.
Biedronka No ba musimy być śliczne [emoji7]
I wiecie co chyba obaliłam teorie przyrostu! A miałam najwyższy.
Już się nastawiam na syna. Admin z fb mi zobrazował moje usg i tak jak myślałam. Dużo wskazuje na syna wiec będę w szoku jak jednak będą trzy kreseczki. Ale nadzieja umiera ostatnia [emoji6]
Tu zdj:
1507752440-aaaaaa.jpeg
1507752457-aaaaaa.jpeg

Już przejrzałam tysiące nubow hehe w drodze do domu: 4h jazdy!



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoo
U mojej siostry też był chłopak a na połówkowych okazało się że to dziewczynka nie umiem wrzucać zdjęć z mojego telefonu bo bym Ci wrzuciła zdjęcia nubów moich dwóch synów i córci
 
reklama
Naomi- rozumiem że bez planowania masz parke ? A potrafisz określić co zrobiłaś inaczej aniżeli za 1 razem że trafiła się odmienna płeć ?

Mikallo- haha to tak jak mój mąż :D, ale ja to szturchne i już ;) , dziś stwierdził że może co 2 dzień on będzie wstawal [emoji23]

Leeleth- głupia ta twoja koleżanka niech sobie mózg wyskrobie i wstawi nowy [emoji14] ;)

Imama - ale i tak i długo planowałas i poświęciłas na to swój czas i pieniądze, jeszcze kilka tygodni i się wyjaśni, pamiętasz dobrze że u mnie był płaski nub a jest chłop, także nie ma co narazie myśleć



Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja córeczkę planowałam. Bardzo mi się marzyła i chciałam coś zrobić jeżeli mogłam a chociaż przypuszczałam ze coś może wpłynąć na starania. Wiec stosowałam zakwaszania sylk i gynoflor. Wit C dawka 1000, Mg, wapń, żurawina, nieświadomie j&d, mąż unikał kasy coli ciepłe kąpiele suplementy takie jak ja. Piliśmy colę zero bez kofeiny, starania chyba w okresie 0+12. Wcześniej staranna codziennie. Z synkiem żadnego planowania. Wydaje mi się ze synek był w punkt w owu. Aha z córka jeszcze była dieta. Dużo jogurtów, bez ziemniaków, bez soli, mięso drobiowe jadłam. Czy faktycznie coś to dało.... musiałabym jeszcze taz planować i wtedy bardziej by się potwierdziło. Ale ja jednak wierze w planowanie.
 
Do góry