reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Mikallo Aleksandra to kciuki za wasze wizyty. Aleksandra za [emoji171].
Millo co potrzebujesz pewnie masz a zawsze idzie dokupić to tam nie problem [emoji6]
Gosica kciuki za cykl z Clo. Musi się udać!
Ana87 myśle ze to dziewczynka ze zdjęcia. Ale rozumie ze musisz poczekać na potwierdzenie na następnej wizycie. U chłopczyka faktycznie mogą być kreseczki ale dwie nie trzy. U mnie pokazały się raz jak mały złączył nogi. Dla mnie najważniejsze przy potty shot jest właśnie to żeby jednak dziecko było rozkraczone. Na twoim zdj widzę jedna nóżkę a druga zamazana wiec nie wiem. Lekarz pewnie wie co widział zreszta robił dłużej usg także Skoro powiedział 90% to mega duże szanse na córkę [emoji7]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Ana&7 a te jasne na zdj to odbicie od flesha czy taki wydruk poprostu? Który masz już tc? Bo później coraz ciężej określić. Ale Mała musi być wstydnisia z tego co słyszę to chłopcy odrazu pokazują co maja hehe


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ana87 jak Ci tak powiedzial ze na 90% to tak jest:)
U mojego syna w 12 tyg bylo widac jaja i fiutka jak dzwon.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Imama owu była co potwierdziła temperatura i przytulanko też bylo po pozytywnym teście ale jakoś nie czuje się aby coś zaskoczyło,także robię sobie przerwę i w marcu zaczniemy od nowa się starać :-) Mam tylko nadzieję że będzie tu ktoś na forum i ze będzie nadal "sezon" na corcie żebym mogła się i ja w końcu załapać ;-)
Kruszynka a jak u Ciebie?
 
Imama, dzięki. Licze na to clo. Czekam na @, a w między czasie staram się jeszcze doanalizowac statystyki-wskazują one ze więcej dziewczynek z clo, OLE przy 1 stosunku. Tak patrzę pod tym katem hurry up. Czy działać na hurry up, czy może lepiej 1 stosunek ten pierwszy docelowy.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny nie wiem ile w tym prawdy ale jakas dziewczyna- "wróżka" wylicza kiedy masz najlepsze czas na poczecie córki/syna analizujac Twoj cykl+ chyba wiek i fazy ksieżyca. Wiem, że dziewczyny kożystały z jej usług by określiła płeć dzieci juz w brzuszkach i raczej sie sprawdziło. Ja z jej usług nie korzystałam bo boję sie takich rzeczy ale może kogos zainteresuje :) Ciekawi mnie czy ma to wogole rację bytu. Namiar na nią ma chyba @andzelisia ale nie pamietam. Jak kogos zainteresuje to poszukam namiaru na nią :)
 
Mikallo- wyliczone miałam tu chyba z Elena która miała na to program i mi się nie sprawdziło , wg kalendarza miała być córka a jest syn ;)

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mikallo mi Wróżna wywróżyła trzeciego syna także sama jestem ciekawa. Ale ona ogólnie prawie wszystko trafnie mi mówiła. Takie interenetowe są i faktycznie dziewczyna się sprawdza. Ale ostatni raz ja z tego skorzystałam.
Miciurka u Ciebie dosłownie wszystko na ta core wskazywało. Byłam pewna tymbardziej po nubie ze córa a tu nagle jajka- nie ma co trzeba czekać na połówkowe bo to wszystko to 50:50.
Gosica No tez bym się zastanawiała. Hurry up obniża podobno bardzo szanse na ciąże nawet bardziej niż abstynencja i jednak trzeba mieć super warunki żeby się udało. Także musisz pomyskec


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Imama - no cała nadzieja i wiara w Tobie bo jesteśmy w tej samej syt.(też masz 2 synkow) i jeśli Tobie się uda to uwierzę że może planowanie coś daje ;)

Ale spoko bez stresu jest dziewczynka ;)

Mikallo-umknelo mi gdzieś info nt.twojej wizyty-oczywiscie gratulacje ! :)

Gosica - Ja stawiam na abstynencje i jeden w płodne po gorącej kąpieli, boję się podwyższyć mężowi testo.robiac hurry up, ale ja z codziennego mam synów to min.dlatego rezygnuje :)

Marzycielka - kciuki trzymam za ten cykl :), może jak nie myślisz że coś jest to akurat coś będzie , wiesz jak jest :D
My może od stycznia zaczniemy działania - trwaja negocjacje [emoji23], chłopaki pojechali na 4 dni do Polski a ja ze starszym zostałam i tak tęsknię mam dla siebie teraz czas bo akurat sama, nawet bez starszego do końca dnia a tak o nich myślę nie umiem się "bawić" I "korzystac" ;)- nie wiem nie wyobrażam sobie żeby ich nie było (a tak człowiek narzeka czasem) A co "najgorsze" chce jeszcze hahahaha ;) -

Ana- szalej z kieckami nie na co się chłopca doszukiwać tam gdzie to nie ma [emoji14] , ;) hihi ps. Zaraź nas tu różem plis :D





Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry