reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Monia0281-nie zrobiłam odwrotnie tylko samo wyszlo ....:) wpadka totalna po 9latach małżeństwa.a bycia razem to jakieś 13lat. Myśleliśmy ze juz po owu .zawsze sie udawało...a tym razem nie... Miciurka- prawda jak wygrana w lotto - wole córkę niz kupę milionow:):):)
 
reklama
Mikallo wielkie gratulacje! Super ze się udało z chlopcem!!! Dobrze ze lekarz zmieniony i Ty spokojniejsza.
Miciurka ściągnij sobie Tapatalk żeby GD czytać o wiele lepiej niż na przeglądarce [emoji6] i wtedy dodajesz sobie do ulubionych posty i czytasz jak masz czas.
Jeśli chodzi o dietę to pełne 12 tyg musisz zrobić. Nie rób mniej bo naprawdę efekty niezbyt. Jedynie ze faktycznie chcesz dwa i wtedy zakwaszanie i inne techniki to jeszcze Ok. Ale pamiętaj dieta to najważniejsze [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Mikallo super marzenie się spełniło ;) a robiłaś coś konkretnie w kierunku zaplanowania płci? Wiem ze córcię już masz ;)
Ah dlaczego z wpadki ja mam drugiego syna :-D
Imama a powiedz mi jak to jest np ze słodkim jest w ogóle dozwolone w diecie LE? Wiem ze jakieś owoce można jeść tylko czy one się liczą do tych 3 posiłków dziennie czy np jak jesteś głodna między posiłkami to możesz np podjeść suszona żurawinę czy jabłko bez skórki?
 
Mikallo- przypomnij swoje starania o synka. Przyszlamama87- ja jeszcze nie wiem kto w brzuszku siedzi:) marzenie mam...ale zdaje sobie sprawę ze byłoby to za piekne:) czekam jeszcze ok 2tyg i bedzie prawie polowkowe:)
 
Ana87 uda się na pewno zobaczysz trzymam mocno kciuki ✊✊✊️ Pisałaś ze trafiliście w sama owulacje ale stosunek był przerywany czy normalnie do końca? Bo nie wiedziałaś ze masz dni płodne tak po śluzie itd?
 
reklama
Przyszlamama87-myślałam ze owu byla bo 16dc miałam taki śluz z delikatna krwia rozciagliwy.to mnie zmyliło.17dc byl przerywany ale na przerywanym juz dobre kilka lat :) a pełny byl 19dc.kolo 10 rano.bol jak na @byl kolo 17.00 tak domniemywam.cykle miałam ok 30-31 .w czerwcu były upały i ćwiczyłam cardio .wszystko sie przestawialo:(
 
Do góry