reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Miciurka jeszcze będziesz się cieszyć jak to wpadka [emoji6] ból trwa długo i co do h ciężko przecież określić. Czasem silniejszy jest np na drugi dzień a się myśli ze wczoraj był mega. Ja przynajmniej tak miałam.
Co do spisu produktów popatrz sobie dokładnie a spis treści od Atomic. I tam masz link do diety LE i Sa podane produkty. A jeśli chodzi o produkty chłopięce to patrz na dział testosteron i wtedy będzie co zwiększa testosteron jakie właśnie produkty [emoji6] przeczytaj sobie codziennie jeden link albo pare bo to szybko idzie i wtedy naprawdę cos zaczyna w tej głowie się układać. Ja tak robiłam.
Gosica dziwnie z tymi testami. Mi jednak zawsze to wychodziło. Pozytyw i na drugi dzień owu i wzrost temp po i właśnie trzy wyższe to się sprawdza owu. Ale z lady compem to powinnaś mieć łatwo. Ale jak widać to chyba tylko zaprogramowany komputerek i samemu trzeba sprawdzać. Działajcie dzisiaj ja trzymam kciuki!
Ja mam termin na prenatalne na 11 października [emoji7] będę wtedy 12t3dzien


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Miciurka, pytasz o metodę czy abstynencja itp? Działaliśmy w sobotę, wiec jeśli ovu była dzisiaj to 5 dni odstępu.
Jeśli ovu dzisiaj to w razie czego zadziałamy dzisiaj hurryup.
A dieta LE, to skrót od Łów?? Generalnie niskokaloryczna? Bo jeśli tak to taka dietę mam od paru lat ;)
Plemnik gigantów musiał być ze przy takim zakwaszeniu się przebił ;)
Ale ja po stosunku przed II ciąża podsyłam się płynem do higieny intymnej +j&d i ciąża była.
Kiedy masz 10-12 dpo?
Ana87, suwaczka nie widzę ale to chyba przez to ze tez jestem na tel ;) ciąża już zaawansowana, optymalny czas na oszacowanie płci.10 października już niedługo ;)
Imama, dzięki za [emoji110]widzisz na mój cykl to nawet komputer nie daje rady ;(



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Imama dokładnie trzeba mieć nadzieję, najwyżej będę codziennie aplikować sobie trochę żelu żeby pomóc chłopakom przetrwać do owu. Te 2/3dni.
Buniczek to prawda że zakwaszanie i duże odstępy od owu mogą zadziałać że wogole ciąży nie będzie ale rozumiem ciebie też miałam w głowie że niechce syna że 3 ci to już za wiele itd itp dopuki nie poronilam......
 
Gosica powodzenia, nie ma już na co czekać, działaj! Ja też się ciągle wcześniej zastanawiałam czy już, czy może trochę poczekać i wydaje mi się że zawsze się raczej spóźniałam przez te dywagacje;)
Ana 87 jeśli zrobiłaś odwrotnie niż z synem to jest duża szansa że płeć będzie odwrotna. Tak mi się wydaje bo też na to stawiam:)
Miciurka dopiero zaczynasz przygotowania, a kto wie może już nie będą potrzebne;)może już coś zmajstrowaliście:)oczywiście córcie mam na myśli:)
Imama 11.10. już niedługo, może już coś uda się podejrzeć:)
 
Imama - dzięki za info , szczerze powiem troszkę ciężko mi się odnaleźć na GD, za dużo tam tego nie wiadomo gdzie iść co czytać , no nie wiem jak będzie wpadka to będzie trudno juz nie zmienię , ale mi chyba tak łatwo ciąża nie przychodzi ;) , Z tym bólem owulacyjnym to wiem o co chodzi , prawda prawda ja nigdy nie czułam a teraz po porodach czuje ,
A słuchaj myślisz że jak zrobię 2 miesiące diety to już ok żeby zacząć starania czy zrobić pełne 3 mies? Wiem.ze zalecane 12 tyg, ale np z clo myślę że tylko 2-3 cykle będę chciała , więcej nie bo strach , teraz tak sobie myślę że znam.laske która bardzo chuda same warzywka jadła tak mega zdrowo i dwie córki ma,


Ana- Jest laska i koniec [emoji16] hehe ale to wtedy strzał jak wygrana w totka , czekamy i kciuki trzymamy :)


Gosica - tak jaką metodę obrałas starań pytam :) , kochana ja się podmywalam płynem do higieny intymnej , robiłam j&d, zakwaszanie itp i też ciąża była hahha, nie wiem kiedy mam 12 dpo muszę obczaić :)




Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry