reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ana87, a jakie parametry ten lekarz zbadał? Wierze, ze fajnie zobaczyć mała istotkę.
A dlaczego nie szłaś od razu na wizytę prywatna?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Imama no właśnie mam przed stosunkiem, ewidentnie ph tak skoczyło, kilka razy badałam :(musze coś z tym zrobić, kupie lactovaginal w cyklu wrześniowym i bede stosowała codziennie i zobacze. Jak ja mam takie ph (nigdy wcześniej nie badałam) to nic dziwnego ze synków mam

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom[/QUOTE]
 
Ana 87 jak nic nie mówi to znaczy ze ok, ale wiem żę państwowo to tak zcesto wygląda. Traktuja pacjentki taśmowo...sama się zastanawiam jak już zajde to pewnie bede prywatnie chodziła, choc to duży wydatek=badania, ale moj spokoj psychiczny będzie zapewniony
 
Dziekuje dziewczyny za kciukasy. Jestem po wizycie i powiem Wam ze jak zobaczyłam małego czlowieczka to sie zakochałam. Lekarz pomierzyl dlugosc .glowke i tyle:( nic nie mówił.z nim nie da sie gadac.wypisal parametry na karteczce i z tym musze sie zgłosić do swojej lekarki jutro.musze za jakis czas iść prywatnie- wiem ze z chłopcami prywatnie dokladnie mi wszystko pomierzyli .kosc nosowa otp. Tu nic- państwowo:( nawet nie wiem czy wszystko ok
A ktory masz tydz ciazy?? Ja tez chodze prywatnie bo to zawsze lepiej jak na nfz przynajmniej u mnie.mi strasznie doskwiera alergia dzwonilam dzis do poradni alergologicznej to mi baba powiedziala ze moze mnie zapisac za rok.masakra normalnie.ide pozniej do rodzinnego moze choc jakies krople do nosa przepisze.a dziewczyny slyszalyscie ze podobno od rego roku koboety w ciazy maja do specjalisty dostac sie bez kolejki jak widac u mnie w miescie tego nie respektuja :-(
 
to moje zdjęcia i opis
 

Załączniki

  • WP_20170828_15_25_06_Pro.jpg
    WP_20170828_15_25_06_Pro.jpg
    730,4 KB · Wyświetleń: 80
z pierwszym chodziłam prywatnie i nie byłam zadowolona.z drugim na nfz ale dodatkowo usg robiłam prywatnie.i teraz tez usg bede robić prywatnie a te na nfz beda dodatkowe.czy ja dobrze widzę czy dziecko ma 12t 1dzien czyli wypadaniejsze
 
reklama
Ana87 super ze dzidza zdrowa. Gdyby było coś nie tak napewno by zapisał w uwagach na tej kartce. Tak to niestety jest. Ja jak mieszkałam w Polsce to chodziłam do ginekolog co miała podpisany kontrakt z NFZ tak nawet u niej na drzwiach w gabinecie pisało i płaciłam tylko dodatkowo za usg 30 zł a tak to za wizyty ona zwrot dostawała. Także traktowała pacjentów inaczej niż typowo w państwowych. Spróbuj poszukać może akurat znajdziesz taka. Ale ona mnie wysłała na badani prenatalne prywatnie bo sama przyznała ze sprzęt maja kiepski i nie sprawdzi wszystkiego dokładnie. Niestety to trochę kosztuje ale myśle ze raz bądź dwa razy w ciąży powinno się zrobić dokładne badania.
Buniczek sprawdź sobie preparaty wcześniej bo w cyklu starankowym to później niepotrzebny stres jak te globulki nie dają rady Ci obniżyć. A to teraz robisz przerwę w clo?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry