reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

ojjj zdrówka dla synka. Ana mój synek miał ospę 3 m-ce temu, i nie jest powiedziane ze zaczyna się od tułowia, jemu zaczeło się od buzi. Ospa ma krosty takie z płynem surowiczym w środku, takie wypukłe wulkany, zaróżowione, po 2 dniach pękają i zostaje "ktater" i strup się tworzy.
 
reklama
Ana zdrówka dla syna.
Biedronka ja właśnie tak jak pisze Buniczek używałam tych 4-7 pasków z Allegro
Buniczek bardzo dziwne ze masz takie wysokie pH w owu. A to badasz po stosunku czy przed? Musisz wypróbować inne preparaty. Ja używałam rephresh ale w Polsce pewnie nie dostaniesz.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ana, zdrowka. Super ze przynajmniej synie tak nie gorączkuje. Lekarze twierdzą ze przy wirusie wysoka gorączka może się utrzymywać 4-5 doby i to normalne. Chociaż wiem-męczące dla dziecka i dla nas.
Biedronka, ja tez badam pH paskami 4-7 firmy merc. Bardzo OK, za 100 szt płaciłam OK.70 zł.
Podobno dobre są te mierniki cyfrowe. Zakupiłam sobie go jakiś rok temu, muszę w końcu kupić odpowiednie baterie i go przetestować ;)
Ja zbijam sobie pH Sylkiem, na mnie działa. Ale z tymi lubrykantem kwestia indywidualna wiec musisz wypróbować różne opcje.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
dzieki dziewczyny, temp spadla wkońcu do normalnej i nie rosnie, ale za to doslal kilka krostek a raczej plamek na karku i za uszami, wiec albo to ta trzydniowka, albo ospa sie zaczyna i moje pytanie ospa atakuje chyba od tułowia? poobserwuje go dzis i jutro idziemy do lekarza

Moim zdaniem to 3dniowka zaczyna sie od gory i schodzi nizej. Polecam do podawania neosine 3x dziennie i w razie goraczki ibum forte[emoji1303]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ana87 i co u Ciebie?
ana u nas ospa rozpoczela sie od buzi, potem brzuszek, pojawily sie krostki dosyc spore z plynem, ktore sie pogarszaly, bez goraczki. Przy 3dniowce najpierw goraczka bez zadnych objawow, potem wysypka w postaci drobnej "kaszki".Mam nadzieje ze u Was to nic powaznego, dobrze ze juz synek ma sie lepiej.A Ty jak sie czujesz?
 
reklama
Dziekuje dziewczyny za kciukasy. Jestem po wizycie i powiem Wam ze jak zobaczyłam małego czlowieczka to sie zakochałam. Lekarz pomierzyl dlugosc .glowke i tyle:( nic nie mówił.z nim nie da sie gadac.wypisal parametry na karteczce i z tym musze sie zgłosić do swojej lekarki jutro.musze za jakis czas iść prywatnie- wiem ze z chłopcami prywatnie dokladnie mi wszystko pomierzyli .kosc nosowa otp. Tu nic- państwowo:( nawet nie wiem czy wszystko ok
 
Do góry