reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Imama- nie zamartwiaj się będzie dobrze :) najgorzej jest obczytać się a później myśleć. nie pamiętam czy już gratulowałam ale jeszcze raz Gratuluje :*
Ana- jak Ty się czujesz w ciąży? podobnie jak z synkami?
PrzyszłaMama87-leci czas u Ciebie :) już 19tydzień... jakie ogólnie masz przeczucie co do płci?
Kitgua- wiec co czujesz :) ale nie przejmuj się wiele dziewczyn Ci pozazdrości córeczek:) znajomi mając dwóch synów pewnie też marza o córci :)
 
reklama
34bwyx8dhk1l0l0c.png
 
Byłam odebrać wyniki i mój progesteron w czwartek był 26 a we wtorek 14 wiec jestem super zadowolona.
Mikallo ja gdzieś czytałam ze waśnie w pierwszych ciążach szybciej ruchy a później inaczej. Ale myśle jak ze wszystkim to sprawa indywidualna. O tych betach to tez chyba jak są ogólnie ponad normę a ja nie mam zakresu wyników tylko z Neta i nie wiem czy są adekwatne do tych moich. Bo tu w de inne maja zakresy.
Natalia mam na drugie imię [emoji6] a jak córeczka się nazywa?
Ja czekam na wizytę w sumie spokojniejsza jestem.
Ana87 dziękuje. A Ty jak się czujesz? Kiedy wizyta?



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ana prawdę mówiąc czuje córcię i tak mówię jakoś cały czas ona a nawet po imieniu nie wiem dlaczego coś mi tak intuicja podpowiada a jak będzie to się okaże za tydzień ;) a Ty co przeczuwasz? Ta ciąża inna niż poprzednie?
 
@Miakallo fajnie piszesz aż się uśmiałam : ) slonce wyszlo i od razu mi lepiej
@PrzyszłaMama moim zdaniem wielkość brzucha nie świadczy o tym jaki bobas jest w środku, to tylko i wyłącznie genetyka
Oby twoje przeczucia sie sprawdzily[emoji1307] jeszcze z 2tyg temu tez bylam przekonana ze wiem jakiej plci dziecko nosze pod sercem poniewaz ta ciaza jest zupelnie inna, nawet moj maz mowi ze teraz nie idzie ze mna wytrzymac : ) ale daje rade[emoji14] a teraz po info od lekarza wszystko się zmienilo i w zadne zabobony juz nie wierze
A najśmieszniejsze jest to ze tarot pokazal ze moj maz czeka na syna... Ach... Pierdu pierdu : )
Odpoczywajcie [emoji940]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Imama- dziekuje ze pytasz.u mnie narazie wszystko ok.nie byłam jeszcze na usg.mam dopiero na 28sierpnua.mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze. PrztszlaMama87-to życzę Ci zeby twoja intuicja nie zawiodla.i bybokazalo się ze poprzedni lekarz źle zobaczyl:) u mnie wszystko dobrze. moi chłopcy byli z lewego jajnika .teraz załapał prawy.mam malutka nadzieje ze udało się z dziewczynka:) ale nadzieje naprawdę malutka... Moja wymodlona,,wpadka"miala być dziewczynka...wiec jest wpadka i mam nadzieje ze z dziewczynka a najlepsze jest to ze termin mam na swoje urodziny ale jestem nastawiona na syna...za bardzo w drugiej ciazy przeżyłam rozczarowanie.pogodzilam sie z wola Boza nic na sile...a napewno to moje ostatnie dzieciątko...czuje się dobrze.nie miałam nigdy problemów z wymiotami.zapachy mnie zabijają.czuje kwasote w buzi.niskie ciśnienie.bardzo przetłuszczają mi się włosy.wypadaja.jakies zaskurniaki mi sie pojawiają.brzuch juz widzę u siebie.slodkiego mi się chce ale się ograniczam:) ale w zabobony nie wierze.aaaa i testy z synami wychodzimy mi przed terminem@a teraz pozytyw dopiero koło dwóch tygodni po terminie@
 
Byłam odebrać wyniki i mój progesteron w czwartek był 26 a we wtorek 14 wiec jestem super zadowolona.
Mikallo ja gdzieś czytałam ze waśnie w pierwszych ciążach szybciej ruchy a później inaczej. Ale myśle jak ze wszystkim to sprawa indywidualna. O tych betach to tez chyba jak są ogólnie ponad normę a ja nie mam zakresu wyników tylko z Neta i nie wiem czy są adekwatne do tych moich. Bo tu w de inne maja zakresy.
Natalia mam na drugie imię [emoji6] a jak córeczka się nazywa?
Ja czekam na wizytę w sumie spokojniejsza jestem.
Ana87 dziękuje. A Ty jak się czujesz? Kiedy wizyta?
Super, ze wyniki już lepsze :-)
Moja pierwsza córcia ma na imię Ola (Aleksandra) :D
@kitqa :D

@Ana87 mam nadzieję, że Twoje marzenie o córci się spełni ;)
 
reklama
Do góry